Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.
31
168

Post

#6

Minęło trochę czasu odkąd Paloma widziała się ostatni raz ze swoją byłą bratową. Nie żeby u ciemnowłosej wydarzyło się aż tyle rzeczy aby miała o czym godzinami rozmawiać, bo zupełnie tak nie było. Jej życie było naprawdę bardzo spokojne, czasem wręcz nudnawe. Skupiała się na pracy, by zapełnić sobie godziny, bo lepsze było to niż rozmyślanie ile ją w życiu omija. Obiecała też ojcu pomóc w prowadzeniu winnicy, a to była naprawdę ciężka praca, bo stary zawsze miał coś do dodania i tylko wzajemnie się denerwowali. Oboje mieli bardzo podobne charaktery i każdy chciał, by ich rodzinny interes dalej pięknie prosperował z tym, że Paloma chciała to robić w nowoczesnym stylu. Skupić się nie tylko na samym winie, ale i przepięknych terenach, które tutaj posiadali i przepięknym domu, który był na tyle duży, że śmiało można byłoby zrobić z niego mały hotel. Musiała szukać innych miejsc zarobku, bo wolała się zabezpieczyć na wypadek gdyby zbiory były słabe i winnica podupadła. Ojciec miał nieco inne podejście co bardzo często doprowadzało do spięć i kłótni.
Dzisiejszego dnia chciała jednak nieco sobie odpocząć i porozmawiać z kimś, kto nie był starym, wiecznie niezadowolonym dziadem. Dlatego zaprosiła do siebie Veronice na małe opalanko! Przygotowała im oczywiście też poczęstunek i przytargała z piwnic najlepsze białe wino, które w swoich zbiorach posiadali. W końcu gość w dom, bóg w dom!
- Heeej - powiedziała wesoło uśmiechając się szeroko do Harringtonki gdy wyszła jej na spotkanie tuż przed wejściem do domu. - Chodź, posiedzimy trochę przy basenie, ogarnęłam nam dobre owocki i pyszne wino - zakomunikowała biorąc kobietę pod rękę i prowadząc na tył posiadłości gdzie mogły się rozsiąść. - Tak dawno się nie widziałyśmy, że nawet nie wiem co u Ciebie, musisz mi wszystko opowiedzieć - szczególnie była ciekawa jej życia, bo Yannis ostatnio jej powiedział, że Ver zachowuje się dziwnie.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Call my name DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN PIJAM WINKO Twardo stąpam po ziemi Na smutki piekę ciasteczka Pływam Czarną Perłą Terminarz to moja świętość Kanapki z Nutellą mogę jeść codziennie
mów mi/kontakt
c.
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

#8

Ronnie wcale nie zachowywała się ostatnio dziwnie. Po prostu stawała na rzęsach, aby ludzie wokół niej nie zauważyli, że jej małżeństwo sypie się już od dłuższego czasu, mąż zdradza ją na prawo i lewo z kim tylko popadnie, żałuje swojej decyzji porzucenia kariery zawodowej na rzecz zostania perfekcyjną panią domu i chyba już wpadła w jakieś uzależnienie od mocno schłodzonej margarity. Niewiele jednak robiła aby cokolwiek w swoim życiu zmienić, bo czuła się w obliczu tego wszystkiego bezsilna - rozwodzić się nie chciala, bo Dextera jednak kochała, pasa cnoty założyć mu nie mogła, żeby nie biegał za stażystkami, a i na pracy skupić się nie dało, bo była za stara, aby wrócić do szpitala na rezydenturę. Robiła więc to, co wychodziło jej najlepiej czyli spędzała dnie na dmuchanym materacu w basenie, leniwie sącząc kolejnego drinka albo biegała od kosmetyczki do sklepu z ubraniami, żeby jakoś zabić czas.
Dlatego też gdy Paloma zadzwoniła do niej i zaproponowała wspólne opalanie się przy winku, absolutnie nie mogła jej odmówić. Jako, że nie wypadało pojawiać się z pustymi rękami, ani tym bardziej przywozić wina do winnicy, postanowiła ostatecznie kupić jakieś fancy sery, mając nadzieję, że będą pasować do tego, co przygotuje dla nich była bratowa, a jak nie to może uda się je jakoś wykorzystać później. Z takim więc pakuneczkiem pojawiła się w winnicy i na powitanie uściskała Blackwood.
- Cześć, genialny pomysł! Trzeba trochę ze słonka skorzystać póki jeszcze jest - zgodziła się i przeszła za nią na tyły domu. - Och, wszystko po staremu, chyba nawet nie ma o czym opowiadać - machnęła tylko ręką, bo przecież nie pracowała, więc nawet o tym nie mogły poplotkować. - Lepiej zdradź mi jak zbiory w tym roku - uśmiechnęła się zachęcająco.

Paloma Blackwood
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.
31
168

Post

- No zdecydowanie! Zresztą... opalenizna wygląda dobrze nawet w chłodniejsze dni... możemy też popływać, mam jakieś stroje które kiedyś kupiłam i nigdy z nich nie skorzystałam to mogę się podzielić! - Paloma bardzo często kupowała dość sporo ciuchów, których nigdy nie założyła. Było to marnotrawstwo pieniędzy, ale trudno! Miała gdzie trzymać te ciuchy więc na razie nie musiała się martwić brakiem miejsca, a kto wie? Może się jeszcze przyda taka bluzka z metką kupiona jakieś dwa lata temu. Na dodatek mając takie rzeczy zawsze mogła się podzielić ze znajomymi, którzy często wpadali do winnicy i zazwyczaj zostawali na noc, bo... no wino mieli dobre to i imprezki trwały do nocy.
- Co Ty gadasz? Na bank się coś działo tylko nie chcesz mi powiedzieć, ale nie ma takiej tajemnicy, której białe wino, by nie wyciągneło - stwierdziła z uśmiechem i gdy już doszły do tego basenu, to Paloma od razu polała im pysznego trunku podając jedną lampkę koleżance. Sama wzięła drugą i położyła się na leżaczku przyglądając się kobiecie. - Nie jest najgorzej, jak na razie wszystko w porządku... mam nadzieję, że ojciec nie będzie się wtrącał i odda mi w tym roku pełen nadzór nad pracownikami przy winobraniu, bo zazwyczaj nie daje mi żyć swoim dogadywaniem - westchnęła wywracając oczami, bo to naprawdę było denerwujące. Miała już ponad 30 lat, od urodzenia związana była z tym miejscem i naprawdę wiedziała jak się ze wszystkim obchodzić, a tatuś i tak musiał wtrącać swoje pięć groszy, chociaż dla własnego zdrowia miał sobie dać spokój z prowadzeniem tego miejsca. Niestety, to nie było takie łatwe i Pal prawie codziennie wdawała się z ojcem w mordercze dyskusje. To była zasługa ich okropnie upartych charakterów, byli do siebie mocno podobni. - Widziałaś sie ostatnio z moim bratem? - zapytała, bo gdy ona widziała sie z Yannisem, ten powiedział jej, że z Ver jest coś nie tak, dlatego chciała się dowiedzieć o co w tym chodzi!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Call my name DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN PIJAM WINKO Twardo stąpam po ziemi Na smutki piekę ciasteczka Pływam Czarną Perłą Terminarz to moja świętość Kanapki z Nutellą mogę jeść codziennie
mów mi/kontakt
c.
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

- Kusisz, Pal, kusisz! I chyba całkiem skutecznie. Opalanie w basenie z dobrymi drineczkami ostatnio mocno do mnie przemawia - zaśmiała się, udając, że za tym nieszkodliwym żarcikiem wcale nie kryje się brzydka prawda. W ten właśnie sposób spędzała prawie całe dnie, nie mając nic lepszego do roboty czekając aż jej mąż łaskawie wróci z pracy, o ile w ogóle postanowi wrócić, a nie spędzić wieczór nad jedną ze swoich stażystek. Aż nagle jej się zachciało napić czegoś mocniejszego.
- Serio, moje życie jest nudne jak flaki z olejem. Dex spędza całe dnie w pracy, a ja szukam sobie zajęć, choć zwykle kończy się to niekontrolowanymi zakupami - zapewniła swoją byłą szwagierkę, odbierając od niej kieliszek wina i od razu upijając solidny łyk. Chyba mogłyby się prześcigać w tym, która z nich ma więcej nienoszonych ubrań - albo przynajmniej wpaść na jakiś bardziej ergonomiczny pomysł i zacząć się nimi wymieniać, w końcu nosiły podobne rozmiary. - Może spróbuj z nim porozmawiać? Jakos dyskretnie dać mu do zrozumienia, że teraz ty zarządzasz tym miejscem i chcesz mieć w tym swobodę - zasugerowała, zastanawiając się jak może jej w tym wszystkim pomóc. Doskonale pamiętała, jak upartym człowiekiem był jej były teść i choć od dłuższego czasu nie była częścią rodziny Blackwood (a tak właściwie to praktycznie nie była nią wcale, bo jej małżeństwo z Yannisem było dość specyficzne), to jednak wspomnienia pozostały. - Tak! Odwiedziłam go w jego nowym przybytku aby podziwiać morderczą pracę jego rąk przy kafelkowaniu i pieleniu grządek. Kto by pomyślał, że Yannis kupi dom? - ona z pewnością wciąż nie mogła w to uwierzyć.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
Zablokowany