ODPOWIEDZ
#4 Please take him away!
Lokatorzy: ABC, XYZ
Awatar użytkownika
31 y/o
168 cm
long story short
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.

#4 Please take him away!

Post Paloma Blackwood »

Mówi się, że z rodziną najlepiej wychodzi się tylko na zdjęciach i w sumie teraz Blackwood zaczynała powoli w to wierzyć. Ostatnie dni były dla niej bardzo męczące ze względu na to, że w weekend organizowała dwa wesela, a w winiarni trwały powoli zbiory i szykowali się do zasadzania nowych drzewek. To było naprawdę dużo pracy i łączyło sie to z tym, że Pal musiała doglądać robotników żeby się nie lenili. Miała również w planach zacząć remont domu głównego, bo niektóre pomieszczenia wymagały odświeżenia... a już szczególnie łazienka, która połączona była z jej pokojem. Miała na to plan, miała fundusze nic jej nie trzymało... prawie nic. Niestety jej ojciec dalej był wrzodem na tyłku i Pal po prostu nie miała już do niego siły. Naprawdę ją denerwował i chciała żeby dał już sobie spokój z wtrącaniem się tam, gdzie nie jest potrzebny, bo naprawdę dawała sobie świetnie radę sama, nawet jeżeli nie spała po nocach od nawału pracy. Pal lubiła być zajęta więc nie narzekała jakoś specjalnie na brak wolnego czasu. Bardziej na nerwy działał jej stary Blackwood.
Podziękowała bogu widząc, że na podjazd wjeżdża auto Yannisa, bo naprawdę była bliska wysłania ojca do domu starców, alko przynajmniej do sanatorium. Wyszła w stronę samochodu ale stanęła w bezpiecznej odległości łapiąc się pod boki i obserwując brata wysiadającego z auta. - Jak dobrze, że jesteś, bo ja go zaraz zabije... - powiedziała trochę przez zaciśnięte zęby, a później wzięła kilka głębokich oddechów żeby się uspokoić. - Mam go po dziurki w nosie, zabierz go ze sobą na tą wyspę i niech tam siedzi - o to też był jakiś plan nie!? Co prawda Pal wątpiła w to, że którykolwiek z facetów na to pójdzie, ale nie zaszkodzi zaproponować.
c.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN

Yannis BlackwoodLa Casa de Flores

Awatar użytkownika
30 y/o
189 cm
long story short
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje wszystkie ładne panie w okolicy

#4 Please take him away!

Post Yannis Blackwood »

No Yannis uważał, że co jak co, ale w tej rodzinie to się bardzo ładnie wychodzi na zdjęciach, zarówno jemu, jak i Palomie. Chociaż jak tak czasem mrugał, to jej twarz się trochę zmieniała, no w poprzedniej grę na pewno patrzył na trochę inną siostrę. Ale to pewnie ta opalenizna, co nie, a do tego słońce padające na włosy…. zawsze je trochę rozjaśnia przecież. To na pewno to. A tak poza tym, już na serio, to kochał swoją rodzinę całą, ale potrzebował od niej dystansu, jak na podróżnika i obieżyświata przystało. Wzywała go przygoda, wzywała go wolność i nie mógł niestety na to nic poradzić. No dobra, może i trochę mógł, w końcu siedział w Hope już ponad pół roku na tyłu, nigdzie nie jeżdżąc… no nie na inne kontynenty w każdym razie i starał się pomagać jak mógł. Ale prawda jest taka, że średnio był przydatny w samej winiarni. Kiedy ojciec coś chciał robić po swojemu, bo przecież WIEDZIAŁ LEPIEJ, Yann się nie kłócił, bo to była prawda, ojciec wiedział lepiej co robić. Zresztą Paloma też, dlatego nie wtryniał się. Za to na przykład robił im zakupy i pomagał w tych rzeczach, o które sami prosili.
- Okeej… cześć Pal, świetnie wyglądasz, złapałaś trochę słońca w te ostatnie dni lata - zauważył, próbując ją udobruchać komplementem - zrobiłem zakupy, mam wszystko co napisałaś na liście i przywiozłem teeż… - i tu sięgnął do auta - pizzę - podsumował, unosząc brwi, zadowolony z siebie. A potem otworzył pudełko i podsunął siostrze pod nos - najpierw weź kilka gryzów, a potem mów co się dzieje - zapytał, łagodnym tonem, jak taka… rodzinna oaza spokoju. Mógł przejąć taką rolę, czuł w sobie zen. Czemu nie.
paula
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! celebrity's best friend: Remi & Paige Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - wrzesień DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY ROLLING IN THE DEEP devine YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Gram w kosza GOOGLE ME ROBINSON CRUSOE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE

Awatar użytkownika
31 y/o
168 cm
long story short
Robi wina, które otwierasz ze swoją dziewczyną, organizuje cztery wesela i pogrzeby, a nawet komunie i chrzciny.

#4 Please take him away!

Post Paloma Blackwood »

- Bla, bla, bla nie pieprz - prychnęła, bo ona tu była mocno zdenerwowana. Nie poprawi jej humoru takimi komplementami. Jedyny sposób na to był taki żeby wpakował swojego tatę do auta i wywiózł daleko stąd, albo sam sie tu wprowadził i ogarniał cały ten bajzel, bo ona już naprawdę nie miała siły do tego wszystkiego. Może to czas żeby zacząć przeglądać jakieś oferty domu starców, albo rzeczywiście wysłać go do sanatorium w amerykańskim Ciechocinku, bo jak na dłoni było widać, że facet się po prostu nudzi i z nudów uprzykrza innym życie. Tylko dlaczego akurat jej? Miała tego po dziurki w nosie i naprawdę sie zastanawiała czy nie rzucić tego wszystko i nie wyjechać do rodziny we Francji. Tam też miałaby wina pod dostatkiem, a przynajmniej ojca miałaby daleko. - Super, dzięki - mruknęła, bo niby to nie była wina brata, że ojciec ją denerwował, ale akurat się niestety napatoczył w nieodpowiedniej chwili. - Spoko, a możemy tego nie jeść na stojąco? - zapytała i zabrała od niego pudełko z pizzą. - Chodź, usiądziemy na tarasie - bo Pal nie chciała upuścić sobie jakiegoś dodatku z pizzy na ciuchy, już i tak miała wystarczająco dużo problemów, nie chciało jej się jeszcze latać z odplamiaczem. Ruszyła też w stronę ogrodu, gdzie było wejście na taras i usiadła przy jakiś stoliku odkładając pudełko. Później zgodnie z poleceniem brata zjadła sobie kawałek pizzy i westchnęła cicho. - Serio Yannis, musisz go zabrać ze sobą, bo ja po prostu zwariuje. Nic mu się nie podoba rozumiesz? Zbiory robimy nie tak, chociaż są Ci sami pracownicy co w zeszłym roku. Chcę zrobić remont w domu, to też źle, bo kolory nie takie, bo po co, przecież jest super, przecież wystarczy tylko pomalować, a stare płytki mogą zostać... - powiedziała przy ostatnich słowach próbując naśladować głos ojca. Ona już naprawdę nie miała siły do tego ich staruszka.
c.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SINGIEL JESTEM ECO WEGETARIANIN

Yannis BlackwoodLa Casa de Flores

Awatar użytkownika
30 y/o
189 cm
long story short
rozwodnik, elektryk, a do tego podróżnik, który bajeruje wszystkie ładne panie w okolicy

#4 Please take him away!

Post Yannis Blackwood »

- A posolić mogę? - rzucił, bo nie mógł się powstrzymać, no samo się wyrwało. I naprawdę chciał poprawić siostrze humor, więc może jak mu walnie z pięści to to odpowiednio zadziała? Warto spróbować przecież! Na pewno będzie lepsze to, niż próba wywiezienia ojca z posiadłości, Yannis doskonale wiedziała z jakim wielkim protestem się to spotka, jaka będzie awantura i że ojciec zaraz będzie chciał wracać, bo przecież to i to i tamto jest do zrobienia. A on by się martwił, że zaraz ojcu ze złości pęknie żyłka i by go zawiózł z powrotem, żeby nie mieć go na sumieniu.
- Możemy - przytaknął, oddając jej pudełko, a sam wziął zakup, żeby nie zostawiać ich w nagrzanym aucie, bo jednak słabo tak. A że silnym facetem był, to się zabrał ze wszystkim za jednym zamachem i wniósł to do domu, a potem podążył za siostrą na ten taras, skoro go tam zapraszała. I usiadł wygodnie, omiótł kontrolnie wzrokiem posiadłość i zatrzymał wzrok ostatecznie na siostrze.
- Okej, po kolei. Z tymi zbiorami to mówił co dokładnie mu nie pasuje? - zapytał, szukając złotego środka. - A z remontem to z nim pogadam żeby ci zaufał. On się po prostu boi zmian... i pewnie wiesz, mama wybierała te kafelki więc nie chce ich zmieniać z tego powodu - przyznał, uśmiechając się krzywo. No to było słodkie, na swój sposób przecież! Nawet jeśli Pal się wkurzała, musiała to przyznać. - I zabrałbym go na trochę, ale wiesz że zaraz by chciał wracać. Może powinniśmy mu przemycić trochę valium w owsiance albo meliski w herbacie? - zaproponował, uznając że dla Pal też by się trochę takich przemyceń przydało…
paula
THE PLAYER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! celebrity's best friend: Remi & Paige Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - wrzesień DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY ROLLING IN THE DEEP devine YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND PODRÓŻNIK WIERZĘ W JEDI Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany SINGIEL ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI JESTEM ECO ZŁOTA RĄCZKA Gram w kosza GOOGLE ME ROBINSON CRUSOE DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE BEACH BITCH UGLY NAKED GUY #CZYSTEHOPEVALLEY DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE