a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

Kod: Zaznacz cały

[kalendarz]
[kalopis=NUMER]
[pole=kto]KTO & KTO[/pole]
[pole=gdzie][url=LINK]MIEJSCE[/url][/pole]
[/kalopis]
[kalstat=TRWAJĄCA/ZAKOŃCZONA/PRZERWANA]OPIS ROZGRYWKI[/kalstat]
[/kalendarz]
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

rozgrywka #1

ktoJaemin Jung, Aaron McKay
ZAKOŃCZONA
Kiedy widzisz przystojniaka, wręcz miłość swojego życia w budce z lodami i nie możesz przestać z nim flirtować. Twoje dziecko się niecierpliwi bo już chcę dostać swoje miętowe lody, ale ty wyrodny ojciec nadal nie przestajesz robić z siebie totalnego durnia, ignorując małego. Syn więc buntuje się i ucieka. Ty panikujesz, w tłumie ludzi, niemalże przewracając innych. W końcu go widzisz, bawi się z psem, całkiem uroczym. Nie wiesz jednak, że właściciel psa to najpodlejszy dupek na świecie, który traktuje cię jakbyś miał co najmniej dziesięć lat. Na koniec okazuje się, że zgubiłeś serwetkę z numerem telefonu twojego przyszłego(niedoszłego) męża. Czy ten dzień mógł być lepszy?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

rozgrywka #2

ktoJaemin Jung, Aaron McKay
ZAKOŃCZONA
Twój przyjaciel, któremu powierzyłeś swój cały świat ma tylko jedno zadanie. TYLKO JEDNO, a i tak kończy się dokładnie tak samo jak było z tobą. Durgi raz w ciągu jednego tygodnia? Czy rzeczywiście zasługujesz na miano rodzica? Najwidoczniej całe życie byłeś w błędzie. Na szczęście dzwoni do ciebie z dobrą wiadomością. Oddychasz z ulgą i natychmiastowo wpadasz na podwórko sąsiada niczym rozwścieczona matka. Dlaczego to akurat musiał być on? Masz ochotę zapaść się pod ziemię, serio. Koleś pyta cię o wiek, poważnie? Czy Jaemin serio wygląda na te dziesięć lat? I dlaczego tej dupek (nie)porywa ci dziecko? Halo? Policja?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

rozgrywka #3

ktoJaemin Jung, Mia Walker
TRWAJĄCA
Ten moment kiedy twoja psiapsi jest tak najlepsza, że wysłuchuje twojego miauczenia na temat nieudanych łóżkowych spotkań, gniewnych tyrad na temat irytującego sąsiada.
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
a
Awatar użytkownika
no thoughts head empty only saint hyung
22
170

Post

rozgrywka #4

ktoJaemin Jung. Aaron McKay
TRWAJĄCA
Przyczajony tygrys, ukryty smok hhh.
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020!
mów mi/kontakt
bruce lee
Zablokowany