zablokowany
Posty: 1 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
21 y/o
170 cm
hello, it's me
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.

Post Rosalie Hepburn »

Obrazek
Rosalie
Hepburn
01
Dziewczyny wybrały się na wyprawę górską, podczas której zgubiły mapę oraz powędrowały niebezpieczną drogą.
trwa
02
Rose zaczęła uczyć Mię jak opiekować się koniem, a także udzielała jej pierwszej lekcji jazdy konnej.
trwa
03
Wątek pracowniczy podczas którego Hepburn prosi szefową o urlop z powodu zbliżającej się śmierci dziadka.
zakonczony
04
Rose wybrała się ze swoim przyjacielem na spacer w koronach drzew, przy okazji ma krótką sesję zdjęciową.
trwa
05
Hepburn w sklepie podczas promocji na Black Week spotyka swoją przyjaciółkę, z którą unikała ostatnio kontaktu. Niestety spotkanie to rodzi konflikt wśród młodych pań, które zrywają przyjaźń, uważając ją za fałszywą.
trwa
06
W klinice pojawia się pewien mężczyzna ze szczeniakami w kartonie. Rosalie pod okiem lekarza weterynarii dogląda małych czworonogów i oferuje mężczyźnie pomoc przy przygotowaniu domu na nowych, kudłatych lokatorów.
zakonczony
07
Ciąg dalszy wątku 6
trwa
08
Hepburn przyjeżdża na farmę Franklin i pomaga jej przy koniach, jest w końcu ich znawczynią.
trwa
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem