a
Awatar użytkownika
Właśnie dowiedziała się, że 10 lat temu ona i Brantley wzięli ślub. Kocha go bardzo, ale wciąż martwi się co się stanie gdy odzyska pamięć. Aktualnie są w Vegas gdzie próbują unieważnić małżeństwo.
33
170

Post

Obrazek
Kayla
MacCarthy
01
Kayla wpadła do Brantleya pomóc z rozmapkowaniem kartonów w nowym domu
Zakonczona
02
Brantley Kwiaciarnia
Wspomnienia: Pierwsze spotkanie po tym, jak Bran wrócił do Hope Valley.
Zakonczona
03
Noelle Dom Kayli
Prace w ogrodzie i babskie pogaduszki
trwa
04
Gayleene Kwiaciarnia
Spotkanie dziewczyn w kwiaciarni
trwa
05
Ryder Szpital
Kayla zasłabła w pracy i pracownica wezwała do niej karetkę. W szpitalu spotkała swojego ex
trwa
06
Kolacja we dwoje
trwa
07
Brantley Szpital
Brantley uległ wpadkowi i Kayla jako jedna z najbliższych mu osób przyszła w odwiedziny
trwa
08
Powrót Brantlya do domu
trwa
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A KOCIARZ Uprawiam przydomowy ogródek W moich uszkach lśnią kolczyki Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
werson