a
Awatar użytkownika
Dostałam się na chemię, a wolałabym na dziennikarstwo. Zawodowo śpiewam w barach karaoke i wypożyczam rowery. No i mam żółwia, Tarantino. Swoją drogą, ten prawdziwy Tarantino powinien co roku dostawać Oscara, tbh.
20
164

Post

Kod: Zaznacz cały

[cal=IMIĘ I NAZWISKO]
[calen=NUMER ROZGRYWKI]
[calend=STATUS | LINK DO WĄTKU] TUTAJ OZNACZ WSPÓŁGRACZA [/calend]
[calendar]KRÓTKI OPIS[/calendar]
[/calen]
[calen=NUMER ROZGRYWKI]
[calend=STATUS | LINK DO WĄTKU] TUTAJ OZNACZ WSPÓŁGRACZA [/calend]
[calendar]KRÓTKI OPIS[/calendar]
[/calen]
[/cal]
Obrazek
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best I love my children For all mankind BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH Gram na gitarze Uzależniony od Netflixa Zasypiam pod łapaczem snów Lunatykuje Tworzę playlisty na spotify SING A SONG STEVIE WONDER Like a virgin
mów mi/kontakt
oszit#1116
a
Awatar użytkownika
Dostałam się na chemię, a wolałabym na dziennikarstwo. Zawodowo śpiewam w barach karaoke i wypożyczam rowery. No i mam żółwia, Tarantino. Swoją drogą, ten prawdziwy Tarantino powinien co roku dostawać Oscara, tbh.
20
164

Post

kalendarzUrsula M. Villeda
1
Noah Cooper { tutaj } × zakończona
It's a little bit funny, this feelin' inside
2
Chavez Villeda { tutaj } × trwa
Tato no...
3
Franklin Arreola { tutaj } × trwa
We'll end up both alone, oh, we know
4
Noah Cooper { tutaj } × trwa
I'm your private dancer, a dancer for money...
5
Ophelia Cooper { tutaj } × trwa
Może przyda Ci się towarzystwo?
Obrazek
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best I love my children For all mankind BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH Gram na gitarze Uzależniony od Netflixa Zasypiam pod łapaczem snów Lunatykuje Tworzę playlisty na spotify SING A SONG STEVIE WONDER Like a virgin
mów mi/kontakt
oszit#1116
Zablokowany