a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

kalendarzDeva Hill
1
Enzo { tutaj } × Przerwana
Pierwsza rehabilitacja
2
Chris { tutaj } × Zakończona
Wspólny lunch na stołówce. Chris mówi o wspólnej nocy ze Stu
3
Samira { tutaj } × Zakończona
Hellooo whikey! Babski wieczór
4
Colton { tutaj } × zakończona
Pierwsze spotkanie po niezręcznej akcji w Miami.
5
Chris { tutaj } × Zakończona
Challenge me! Wyzwanie- Deva ratuje Chrisa przed popełnieniem największego błędu w życiu.
6
Stu { tutaj } × Zakończona
Wspomnienia- pierwsze spotkanie po przyjeździe do HV
7
Miles { tutaj } × Przerwana
Wspólny wypad na plażę. Trochę słońca, trochę alkoholu i gra w "prawda czy wyzwanie"
8
Colter { tutaj } × Zakończona
Rehabilitacja w szpitalu
9
Sali & Miles { tutaj } × Przerwana
Zakupy świąteczne w Walmarcie. Event
10
Chris { tutaj } × w trakcie
Challenge me: wyjazd na Kubę
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
a
Awatar użytkownika
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Chrisem, o którym myśli już nie tylko w pracy...
28
166

Post

kalendarzDeva Hill
11
Stu { tutaj } × w trakcie
Po wypadku na Kubie. Deva chciała wrócić do poprzedniego nałogu, gdy nagle w jej drzwiach powjawia się Stu. Siedzą razem prawie całą noc przy butelce whiskey próbując pomóc sobie nawzajem
12
Colter { tutaj } × w trakcie
Następnego dnia po wizycie Stu. Załamana Deva pojawia się w jego drzwiach prosząc go, żeby schował przed nią tabletki. W trakcie ich rozmowy uświadamia sobie, że czuje coś do Coltera. Wie, że nie powinna bo ma żonę i jest jej pacjentem
13
Elene { tutaj } × w trakcie
Jeszcze przed wyjazdem na Kubę. Deva dowiaduje się o wypadku Elene i biegnie do niej sprawdzić w jakim stanie jest przyjaciółka.
14
Andrea { tutaj } × w trakcie
Trudna rozmowa z kuzynką przyjaciela o wypadku na Kubie
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson
Zablokowany