a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

kalendarzyk
Spoiler
Show

Kod: Zaznacz cały

[cal= ]
[calen=NUMER ROZGRYWKI]
[calend=STATUS | LINK DO WĄTKU] TUTAJ OZNACZ WSPÓŁGRACZA [/calend]
[calendar]KRÓTKI OPIS[/calendar]
[/calen]
[calen=NUMER ROZGRYWKI]
[calend=STATUS | LINK DO WĄTKU] TUTAJ OZNACZ WSPÓŁGRACZA [/calend]
[calendar]KRÓTKI OPIS[/calendar]
[/calen]
[/cal]

Kod: Zaznacz cały

[calen=NUMER ROZGRYWKI]
[calend=STATUS | LINK DO WĄTKU] TUTAJ OZNACZ WSPÓŁGRACZA [/calend]
[calendar]KRÓTKI OPIS[/calendar]
[/calen]
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

kalendarz
0
Lisbeth Fletcher { tutaj } × TRWA
urządzenie ogniska, pieczenie pianek, jedzenie pistacji, i inne fajne rzeczy
0
Emilio Villeda { tutaj } × ZAKOŃCZONA
Wspólna pobudka po mocnej imprezie na niesamowitym kacu. Zjaranie się, wspólny prysznic i miłe rozładowanie się pod nim, a na sam koniec kawa już prawie całkowicie postawiła na nogi. Tylko co lub raczej kro dręczy przyjaciela?
0
Hugo Villeda { tutaj } × TRWA
kto powiedział, że randka nie może być na cmentarzu?
0
Samira Holmes { tutaj } × TRWA
Día de Muertos, amigo
0
Sidney Prescott { tutaj } × TRWA
the halloween special
0
Mickey Rosenthal { tutaj } × ZAKOŃCZONA
This is thriller, thriller night
0
Kai Sanders { tutaj } × TRWA
odwiedziny kumpla, wspólne oglądanie filmów idealnych na halloween
0
Skye Atterberry { tutaj } × TRWA
jak rozwinie się ta rozmowa przy barze?
0
Sophie Golighty { tutaj } × TRWA
szał promocji każdemu może uderzyć do głowy prawda?
0
Marcy Shumway { tutaj } × TRWA
zapowiada się bardzo miłe popołudnie na plaży, co z tego wyniknie? jakiś rekin przeszkodzi? ulepią bałwana z piasku? a może upiją się do prawie nieprzytomności i pójdą kąpać się pod osłona nocy nago?
0
Raya Renshaw { tutaj } × TRWA
małe zakupy w sklepie spożywczym
0
Emilio Villeda { tutaj } × TRWA
CAN YOU HELP THE HOPELESS?
0
Deva Hill { tutaj } × TRWA
niewinny wypad na plażę, z alkoholem... co może pójść nie tak?
0
Casper Cervantes { tutaj } × TRWA
Spotkanie z starszym bratem przy okazji kupowania największego indyka jaki był tylko możliwy. Czy będzie musiał mu spowiadać się ze swoich grzechów?


kalendarz impreza urodzinowa
0
zobaczymy { tutaj } × TRWA
impreza urodzinowa Milesa
kalendarz
0
Samira Holmes { tutaj } × TRWA
świąteczne porządki na strychu Milesa
0
Samira Holmes & Deva Hill { tutaj } × TRWA
świąteczne zakupy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
Zablokowany