a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

Kod: Zaznacz cały

[cale]
[calen=x]
[calend=trwa | LINK] KTO [/calend]
[calendar]KRÓTKI OPIS[/calendar]
[/calen]
[/cale]
kalendarzthanatos D. Maverick
1
Grace Blackbird { tutaj } × zakończone
Po swoim powrocie do pracy pierwszą osobą, którą spotyka jest Grace. Bardzo sie cieszy na to spotkania, poniewaz dawno sie nie widzieli.
2
Veronica Harrington { tutaj } × zakończone
Kiedy Maverick wraca do domu jego samochód zostaje skasowany przez kogo? Przez Veronice, która zostawiła go kiedyś dla swojego obecnego męża.
3
Ivan Andersen { tutaj } × zakończone
Dwójka dobrych kumpli postanawia sie rozerwać w barze. Thanatosowi naprawdę dobrze to zrobi, bo ten dzień nie należy do udanych.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

4
Timothy Maverick { tutaj } × zakończone
Retrospekcja - Timothy przychodzi do Thanatosa by prosić go o dach nad głową.
5
guinevere stryker { tutaj } × trwa
Thanatos przychodzi do piekarni Gin, gdzie wysłuchuje obelg na swój temat, ponieważ kilka lat temu zbagatelizował kradzież roweru.
6
trinity morrow { tutaj } × zakończone
Maverick razem ze swoim synem pojechali do Trinity w odwiedziny, ale by też życzyć jej wszystkiego najlepszego z okazji urodzin i wręczyć prezent.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

7
Astrid Rosenthal { tutaj } × trwa
Thanatos zostaje zaczepiony przez małego chłopczyka, który chce by został jego nowym tatą, a Astrid ma zostać jego nową mamą, ciekawa sytuacja.
8
Laverne Hathaway { tutaj } × zakończone
Podczas akcji w klubie Thanatos poznaje Laverne, która jest uwikłana w nieprzyjemną sytuację.
9
Harvey Sherwood { tutaj } × zakończone
Panowie spotykają sie po pewnym czasie. Wychodzą razem na piwo.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.
33
183

Post

10
Veronica Harrington { tutaj } × trwa
KRÓTKI OPIS
11
Hailee Burkhart { tutaj } × trwa
KRÓTKI OPIS
12
Timothy Maverick { tutaj } × trwa
KRÓTKI OPIS
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
naethaia#4170
Zablokowany