ODPOWIEDZ
Noelle Covington
Posty: 1 • strona: 1 z 1
kod
Noelle CovingtonHigh Hope Apartaments


Awatar użytkownika
28 y/o
166 cm
long story short
Sekretarka w Little Law Office, której wielokrotnie nie udało dostać się na studia prawnicze. Kiedyś sypiająca z szefem kancelarii, obecnie mając zatarg z nowym pracodawcą i posiadająca niezwykle nieznośnego yorka imieniem Fifi.

Noelle Covington

Post Noelle Covington »

kalendarzNoelle Covington
1
Trinity Morrow { tutaj } × zakończona
Po długiej nieobecności i nie odzywania się do blondynki, Trinity wróciła nagle do miasta i postanowiła spotkać się z przyjaciółką. Noelle widząc, że stało się coś złego, odłożyła na bok swoje żale i skupiła się na szatynce, zabierając ją do siebie i dowiadując się, co było powodem powrotu kobiety do miasta.
2
Dexter Knightley { tutaj } × trwająca
Blondynka spotkała się ze swoim szefem w hotelu na kolejną schadzkę, ponadto tym razem planuje poprzez łóżko załatwić sobie pewną sprawę.
3
Marcus Clinton { tutaj } × przerwana
Noelle otrzymała od matki psa i choć nigdy nie miała zwierzaka i nie wiedziała kompletnie jak się nim zajmować to trzymała go w domu, aż zauważyła u psiaka apatię. Ze strachu więc udała się do swojego przyjaciela, by jej pomógł z psiakiem, ponadto dowiedziała się jak zajmować się zwierzakiem.
4
Trinity Morrow { tutaj } × trwająca
Przyjaciółki wybrały się do baru by się trochę wyluzować i być może poznać jakichś fajnych facetów.
-
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Take a chance and roll the dice DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER SINGIEL URODZONY WIOSNĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN PRAWO BYK PSIARZ Jestem numerologiczną jedynką SZCZĘKI KSIĘŻNICZKA MONONOKE