a
Awatar użytkownika
,,Mam czarne zasłony, mam martwych znajomych i sam dla świata jestem trupem. Rozmowy z psychologiem, rozmowy z dobrym ziomem, rozmowy z samym sobą. Cztery dni na offie, nie wiesz, co ja robię, bo wszyscy myślą, że jest super. Przegadam coś tam z Bogiem, przygadam dobrze sobie, nie widać mnie przez obłok chmur."
26
196

Post

kalendarzAsher Harrington
1
Zina Villeda { tutaj } × zakończona
Divertido Club | pierwsze spotkanie po dwóch latach, kłótnia
2
Pandora Norwood { tutaj } × zakończona
mieszkanie Ashera | praca i papierki
3
Billy Harrington { tutaj } × porzucona
gorące źródło | trójka rodzeństwa
4
Zina Villeda { tutaj } × zakończona
retrospekcja | dzień z życia na uczelni, gdy byli razem
5
Ines Villeda { tutaj } × zakończona
mieszkanie Ashera | playstation, używki, wymarzona kobieta i omlety
6
Dusty Fitzgerald { tutaj } × w trakcie
Chill & Grill | ogromne nieporozumienie z randką w ciemno
7
Zina Villeda { tutaj } × zakończona
rozmowa telefoniczna | Zina tęskni za Asherem, ale on jest po LSD i nie ogarnia życia
8
Lara Halstead { tutaj } × zakończona
mieszkanie Ashera | fwb w pełnej okazałości
9
Zina Villeda { tutaj } × zakończona
wycieczka | przypadkowe spotkanie w Miami
10
Billy Harrington { tutaj } × w trakcie
Silver Bay Beach | surfowanie z bratem
11
Delilah Lowell { tutaj } × zakończona
retrospekcja | Asher spuszcza wpierdol oprawcy Didi, zabiera ją do swojego mieszkania żeby była bezpieczna, a następnego dnia dostaje od niej zjeby
12
Megan Woodrick { tutaj } × w trakcie
retrospekcja | przyjaciółka z dzieciństwa, policjantka, przyłapuje go na kupowaniu dragów
13
Delilah Lowell { tutaj } × zakończona
mieszkanie Ashera | Didi przychodzi przeprosić, Asher robi jej herbatę, pierwszy raz się całują, jarają blanta, zasypiają na jego tarasie oglądając gwiazdy i budzą się następnego dnia
14
Lara Halstead { tutaj } × porzucona
mieszkanie Ashera | Lara robi awanturę o to, że Ash za dużo ćpa
15
Delilah Lowell { tutaj } × zakończona
Jimmy's | tańce, przytulańce i buziaki, żeby na koniec Didi obraziła się, że Ash był dla kogoś niemiły
16
Lennie Baynton { tutaj } × w trakcie
retrospekcja | odlot po LSD na jakiejś domówce i dialogi z piosenek Krawczyka
17
Delilah Lowell { tutaj } × zakończona
wycieczka | wyjazd z Didi nad jezioro
18
Laura Moran { tutaj } × w trakcie
mieszkanie Ashera | Laura odwiedza Ashera, gdy ten jest zły na Didi, śpią ze sobą, a chwilę później Delilah składa mu niezapowiedzianą wizytę i równie szybko ucieka, więc Ash opowiada Laurze, kimże ona właściwie jest
19
Delilah Lowell { tutaj } × zakończona
ulica + mieszkanie Ashera | Didi dzwoni do kumpla Ashera prosząc o podwózkę, przyjeżdża po nią wkurwiony Harirngton, kłócą się na środku ulicy, Lowell robi sobie krzywdę, a Ash jak zwykle się nią wtedy opiekuje
20
Delilah Lowell { tutaj } × w trakcie
Asher jest w złym stanie po dragach, Didi przychodzi sprawdzić co u niego po rozmowie z Billy'm, ogarnia go, a potem przeprowadzają szczerą rozmowę o Tony'm
21I
Sully Williams { tutaj } × w trakcie
Lennie, Sully, Didi, Flora, Brooke i Asher spotykają się na evencie i idą zwiedzić razem dom strachów
22
Delilah Lowell { tutaj } × w trakcie
Asher i Didi idą na mały młyn, by przyjemnie zakończyć event, Ash robi się zbyt romantyczny i kończą jako para
23
jake harrington { tutaj } × w trakcie
Jake wpada do Ashera w odwiedziny i gadają o życiu
NUMER ROZGRYWKI
TUTAJ OZNACZ WSPÓŁGRACZA { tutaj } × STATUS
KRÓTKI OPIS
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO FURIAT WULGARNY LEKOMAN CZARNA OWCA PIJAM WHISKY Pijam Bubble Tea Gram w futbol Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną jedynką mistrz pokera Uprawiam sporty wodne moim żywiołem jest ogień A TY CAŁUJ MNIE! I'M SO HIGH! Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sticks and stones TLC PRAWDA CZY WYZWANIE? NOTHING BREAKS LIKE A HEART SZCZĘKI NA FALI GAME MASTER HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HE WAS FIRST! Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
kix#5424