a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

Kod: Zaznacz cały

[kalendarz]
[kalopis=NUMER]
[pole=kto]KTO & KTO[/pole]
[pole=gdzie][url=LINK]MIEJSCE[/url][/pole]
[/kalopis]
[kalstat=TRWAJĄCA/ZAKOŃCZONA/PRZERWANA]OPIS ROZGRYWKI[/kalstat]
[/kalendarz]
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

rozgrywka #1

ktobenji & fallon
ZAKOŃCZONA
I must've been out of my mind when I decided to love you.

rozgrywka #2

ktobenji & barbie
ZAKOŃCZONA
I'll give you the world if you give me the word.

rozgrywka #3

ktobenji & cory
ZAKOŃCZONA
what the hell is wrong?

rozgrywka #4

ktobenji & fallon
ZAKOŃCZONA
if what you want is for me to let go then i'm gonna do it.

rozgrywka #5

ktobenji & fallon
ZAKOŃCZONA
what happens in Vegas, stays in Vegas.

rozgrywka #6

ktobenji & cory
ZAKOŃCZONA
another meeting, another problem.

rozgrywka #7

ktobenji & trixie
ZAKOŃCZONA
When I feel alone, I reach for you and you bring me home.

rozgrywka #8

ktobenji & fallon
ZAKOŃCZONA
I know we're both better off, even though it doesn't feel that way at all.

rozgrywka #9

ktobenji & trixie
TRWAJĄCA
oh, so you know everything?

rozgrywka #10

ktobenji & cory
PRZERWANA
zaadoptuj psa.

rozgrywka #11

ktobenji & fallon
skończona
prawda wyszła na jaw.

rozgrywka #12

ktobenji & cała rodzina willoughby
trwająca
święta.

rozgrywka #13

ktobenji & fallon & trixie
trwająca
I just might regret that night for the rest of my days.

rozgrywka #14

ktobenji & fallon
trwająca
But to cry in front of you that's the worst thing I could do.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
ODPOWIEDZ