nowy post
Posty: 20
zatrzymaj avki
regulaminogłoszeniaspis wizerunkówrezerwacjenieobecności
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

12doprecyzowanie
Cześć, kochani! Szybciutko przedstawimy kilka kosmetycznych zmian, które w ciągu ostatnich dni wprowadziłyśmy na forum.

Po pierwsze: punkt 3.1 w regulaminie, określający pojęcie "postów fabularnych", zmienił treść na:
3.1. Postami fabularnymi są wszystkie posty, które spełniają poniższe warunki:
> są umieszczone w którymkolwiek subforum kategorii "Hope Valley" lub
> są umieszczone w subforum "wycieczki" lub
> są umieszczone w subforum "wspomnienia"
> ich długość przekracza 1500 znaków (liczony czysty tekst, bez BBcode'ów).

Posty zamieszczone w dziale "rozmowy telefoniczne" muszą być dłuższe niż 1200 znaków (liczony czysty tekst, bez BBcode'ów). Zaznaczamy przy tym, że choć taki post jest liczony jako fabularny, to żaden post poniżej 1500 znaków nie chroni postaci przed utratą rangi.
Po drugie: event Cruise of Hope oficjalnie wystartował i potrwa aż do trzynastego września. Mamy dla Was dwadzieścia odznak oraz nagrody, które pojawiły się na forum po raz pierwszy: bon, dzięki któremu możecie dowolnie zmienić kolor forum, bon na "świeży start" czy bon "odznaka + VAT". O nich i innych nagrodach przeczytacie w tym temacie!

Na koniec zachęcamy do zapoznania się z ogłoszeniem, w którym ogłosiłyśmy nabór na członka ekipy. Zapoznaj się z wymaganiami i odezwij do nas, jeśli chcesz pomóc w tworzeniu forum <3

:panda:
buziaki!Administracja
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

13szczesliwy numerek
Hejka, Hołpwalejowicze! Mamy nadzieję, że u Was wszystko dobrze, a powoli nadciągająca jesienna aura nie daje się Wam we znaki. Dla niektórych z nas wakacje już się skończyły, inni niechętnie wracają z urlopów, a są i tacy, którzy wraz z końcem września będą witali nowy rok akademicki. Aby trochę osłodzić Wam powrót do gorzkiej, szarej rzeczywistości, przychodzimy z kilkoma nowościami!

Po pierwsze: z chwilą zamieszczenia tego ogłoszenia, punkt regulaminu 2.9 zmienia swoją treść z:
2.9. Każdy użytkownik na start może posiadać cztery multikonta. Chęć stworzenia każdej kolejnej postaci należy zgłosić administratorowi, a on, na podstawie aktywności gracza, wyrazi zgodę lub pewne uwagi. Użytkownik nie może posiadać więcej niż sześciu multikont.
na:
2.9. Każdy użytkownik na start może posiadać cztery multikonta. Chęć stworzenia każdej kolejnej postaci należy zgłosić administratorowi, a on, na podstawie aktywności gracza, wyrazi zgodę lub pewne uwagi. Użytkownik może posiadać dowolną ilość multikont, jeśli uzyskał na nie zgodę administratorów. Podczas udzielania ww. zgody będą brane pod uwagę:
- wspólna liczba postów na wszystkich postaciach;
- aktywność na ostatnio zaakceptowanym koncie;
- ogólna aktywność na forum.
Jesteśmy pod wielkim wrażeniem oddania, ciężkiej pracy i serca, które wkładacie w tworzenie Hope Valley. Uznałyśmy, że ograniczanie Waszej kreatywności traci jakikolwiek sens, ponieważ w ciągu ostatnich czterech miesięcy zrozumiałyśmy, że mamy do czynienia z fantastycznymi graczami.

Jednocześnie, aby docenić Wasz wkład w stronę fabularną forum, tworzymy dodatkową kategorię odznak "dla gracza". Dotychczas odznaki za posty były przyznawane jedynie jednej postaci. Obecnie do spisu dodajemy trzy odznaki:
- "I love my children" dla gracza, który ma przynajmniej dwa multikonta i na wszystkich swoich postaciach (wspólnie) napisał więcej niż 150 postów fabularnych.
- "For all mankind" dla gracza, który ma przynajmniej dwa multikonta i na wszystkich swoich postaciach (wspólnie) napisał więcej niż 300 postów fabularnych.
- "Devine" dla gracza, który ma przynajmniej dwa multikonta i na wszystkich swoich postaciach (wspólnie) napisał więcej niż 500 postów fabularnych.

Serdecznie gratulujemy każdemu, komu przysługują lub w przyszłości będą przysługiwać te odznaki <3


Drugą kwestią jest tytułowy szczęśliwy numerek. Wprowadzamy na forum system losujący, dzięki któremu raz w tygodniu wybrane zostaną dwie postacie (pan i pani), których krótki opis wraz z odnośnikami do karty postaci i relacji zostaną udostępnione w stopce forum. Jeśli w ciągu siedmiu dni uda im się nawiązać relacje z trzema dowolnymi postaciami, otrzymają odznakę "Twoja twarz brzmi znajomo", a profil każdego, kto skorzysta z zaproszenia i ustali z nimi relacje, ozdobi obrazek "Celebrity's best friend" (jedna odznaka przysługuje za ustalenie relacji z obiema promowanymi postaciami. Co za tym idzie, jest to szansa na zdobycie jednej odznaki raz w tygodniu).


Na koniec przypominamy, że 30 września kończy się event "Cruise of Hope". W październiku czeka na Was zupełnie nowe wydarzenie i mamy nadzieję, że jesteście na nie gotowi! <3

PS. Jeśli uważacie, że na forum powinny zostać wprowadzone pewne zabawy czy nowe eventy, albo jeśli macie uwagi co do aktualnych rozrywek, nie bójcie się uderzać prosto do naszych skrzynek <3

:panda:
buziaki!HV crew
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

14part of the journey is the end
Dzień dobry! Mamy nadzieję, że w tym depresyjnym, jesiennym okresie wszyscy jesteście cali i zdrowi! I pamiętajcie, żeby każdy objaw choroby, nawet zwykłego przeziębienia, zawsze konsultować z lekarzem!

Przychodzimy do Was ze sprawą poważną, wielkiej wagi — czymś, co na pewno okaże się dla forum ogromną zmianą. Po długich rozmowach, Emma Whitely (znana pod pseudonimem Warren) zdecydowała się opuścić skład administracyjny. Jednocześnie informujemy, że jej miejsce zajmie od dziś Grace Warren, która do tej pory wykazała się nieopisaną pomocą w prowadzeniu Hope Valley. Wszyscy doskonale znamy Grace, wszyscy widujemy ją na czacie i na pewno ucieszy Was, że od dziś możecie ją męczyć pytaniami dosłownie o wszystko! Serdecznie gratulujemy przejęcia nowej, bardzo ważnej dla forum funkcji!

Z tego miejsca dziękujemy Emmie za całą pracę, czas i cierpliwość, które włożyła w tworzenie naszego florydzkiego raju: nie przesadzimy, twierdząc, że bez jej wkładu Hope Valley nawet by nie powstało, nie mówiąc już o przetrwaniu sześciu miesięcy (tak, lada chwila dobijemy półrocza aktywności!). Emma była jedną z założycielek i pomysłodawczyń: to dzięki niej HV położone jest na Florydzie, oferując mieszkańcom zarówno widok na piękny ocean, jak i niebezpieczeństwa czyhające się w Everglades. To dzięki współpracy z Emmą powstała mapa miasta, opisy wszystkich dzielnic czy najistotniejszych miejsc pracy. Z całego serca dziękujemy i bardzo doceniamy wszystko, co zrobiła na rzecz forum — i na pewno będziemy ją ciepło wspominać.

Zdecydowałyśmy, że na razie nie ogłosimy naboru na nowego moderatora. Co prawda w związku z odejściem Emmy w składzie zwolniło się jedno miejsce, ale przez najbliższy okres będziemy w stanie poradzić sobie samodzielnie. Jeśli jednak któryś z naszych użytkowników wyrazi chęć dołączenia do załogi, to nasze skrzynki pocztowe i Discordy znajdziecie w profilach!

Trzymajcie się cieplutko i pijcie dużo herbatki :inlove:

buziaki!HV crew
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

15Happy birthday!

PÓŁ ROKU.

Dokładnie tyle minęło od dnia, w którym Hope Valley powitało w swoich skromnych progach SETKI mieszkańców. Od tamtego czasu wiele się wydarzyło, wiele razem przeszliśmy i z tej okazji zapraszamy Was do udziału w listopadowej zabawie: PLEBISCYTACH!

Przygotowałyśmy dwie kategorie: dla postaci oraz dla graczy, a wśród nich mnóstwo grup tematycznych: o wszystkim przeczytacie tutaj. Oprócz tego zachęcamy do zapoznania się z tematem TOP OF THE TOP, w którym przedstawiamy dziesięć postaci, które w ciągu ostatnich sześciu miesięcy pchały nasze forum do przodu z całych sił.

W ramach małego podsumowania:
> na forum powstało ponad 800 kont, z których prawie 200 pozostaje aktywnych;
> udało nam się przeprowadzić cztery duże eventy;
> rozdałyśmy ponad cztery tysiace odznak;
> napisaliśmy 46 tysięcy postów, z czego ponad połowa to posty fabularne.

Obiecujemy, że to jeszcze nie koniec! Na pewno nie zatrzymamy się na półmetku i uda nam się, w równie wspaniałym składzie, dobić przynajmniej do pierwszego roczku <3

Bardzo dziękujemy za wkład w rozwój Hope Valley!

PS. W waszych profilach pojawiła się odznaka pół-urodzinowa <3
buziaki!administracja
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

16merry christmas
Kochani! W związku z tym, że wielkimi krokami zbliżają się święta, które większość z nas będzie chciała spędzić z rodziną, wprowadzamy pewne tymczasowe zmiany regulaminu:

1. Wszystkie rezerwacje podstawowe, złożone między 17 grudnia a 5 stycznia, zostaną automatycznie przedłużone na okres 10 dni.
2. Między 17 grudnia a 5 stycznia przedłużony zostaje czas na napisanie posta: zamiast regulaminowych dziesięciu dni, każdy dostaje równiutkie dwa tygodnie; żeby forum nie odrywało was od świątecznych obowiązków i zabaw.
3. Wszystkie nieobecności złożone w grudniu na prośbę użytkownika mogą zostać przedłużone do max. 3 tygodni.
4. Wszystkie postacie zaakceptowane po 17 grudnia (włącznie) otrzymują dwa dodatkowe dni na rozpoczęcie rozgrywki.

wesołych!HV crew
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

17niemiła niespodzianka
Kochani! W nocy spłatano nam psikusa, ktoś włamał się na forum i usunął rozszerzenia. Zostaliśmy zmuszeni przywrócić bazę danych z 4 nad ranem z 15/01. Pracujemy jak mróweczki, aby dodać Wasze posty, które zapisałyśmy przed cofką. Jeżeli czegoś brakuje - przepraszamy! Jakiekolwiek problemy, pytania najlepiej kierować na konto Hope Valley.

ściskamy!HV crew
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

18Nowy minionek
Kochani,

mamy nadzieję, że ubieracie się ciepło i uważacie na siebie!

Mamy dla Was kilka informacji <3

Szeregi administracji Hope Valley zasiliła właśnie Mia Walker, do której możecie teraz kierować swoje prośby o przedłużenie rezerwacji, zadawać pytania dot. fabularnych niuansów i krzyczeć w razie jakichkolwiek problemów.

Jednocześnie chcemy poinformować, że Teddy Westfield od tego momentu do odwołania zajmuje się jedynie sprawami technicznymi na forum, więc wszelkie prośby dotyczące organizacji i fabuły prosimy wysyłać do reszty administratorów lub na konto Hope Valley, żeby żadna z Waszych spraw nie została pominięta.

Na forum mamy nowy temat miesiąca, zachowajcie czujność i wypatrujcie całuśnego eventu z okazji Dnia Zakochanych oraz specjalnej paczki odznak do zdobycia wyłącznie w lutym! ^^

ściskamy!ekipa HV
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

19Małe zmiany
Nasze kochane biszkopciki,

mamy nadzieję, że zabawa na Florydzie dalej wam się podoba!


Jak pewnie zauważyliście jakiś czas temu nasze szeregi opuściła Joseph Warren, której bardzo dziękujemy za nieocenioną pomoc przy Hope Valley. Mamy jednak nadzieje, że któregoś dnia jej statek znowu przybije do naszego portu <3

Grace Warren znajdziecie teraz pod postacią Ruth Burkhart-Fraser i na to konto prosimy pisać w sprawach związanych z forum <3
buziaczki!ekipa HV
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku