nowy post
zatrzymaj avki
regulaminogłoszeniaspis wizerunkówrezerwacje
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

00Ogloszenia uzytkowników
Znikasz na jakiś czas, ale nie chcesz zgłaszać nieobecności? Zapomniałeś o kilku postach albo przez dwa dni nie będziesz mieć dostępu do internetu? W tym temacie możesz dać znać swoim współgraczom, że wszystko jest pod kontrolą i nie muszą się martwić nagłą ucieczką!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
hello, it's me
One love, two mouths
One love, one house
No shirt, no blouse
Just us, you find out

Post Teddy Westfield »

Lojalnie informuję, że po świętach zaczyna mi się sesja, więc kategorycznie zakazuje się w okresie grudzień/styczeń:
- poganiać mnie w kwestii postów oraz
- stresować pozaforumowo.,

bo się pogniewamy :lol:
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Hope Valley ma głos! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA Adam i Ewa Oh shit Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY JESTEM NIEWIERZĄCY/A PIĘKNY UMYSŁ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Obroniłam/-em doktorat Pijam gorącą czekolade

Awatar użytkownika
40 y/o
191 cm
hello, it's me
Ordynator na oddziale chirurgii dziecięcej, który nie ma czasu na miłość.

Post Ryder Willoughby »

Postaram się posty ogarnąć w tygodniu. Niestety tydzień pracy nie sprzyjał, sobota i niedziela były dość intensywne, więc musiałam się wyciszyć.
Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! I love my children TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MEDYCYNA PSIARZ mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Preferuję kilkudniowy zarost DIGITAL LOVE SMERF PRACUŚ

Awatar użytkownika
29 y/o
164 cm
hello, it's me
Jest w 4 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Jest pokłócona z ojcem, który nie akceptuje jej związku. Dopiero co podpisała papiery rozwodowe, a już jest zaręczona. Teraz musi zdecydować, czy chce zamieszkać z Cyrusem.

Post Hailee Burkhart »

Miałam dzisiaj pisać, ale miałam ciężką noc i kiepsko się czuję :/ Jutro wszystko nadrobię. <3
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Prakykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!

Awatar użytkownika
22 y/o
163 cm
hello, it's me
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...

Post Lisbeth Fletcher »

Wiem, że mam nieco postów, ale trochę chęci mniej, postaram się coś z tym zrobić niebawem <3
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas is you Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Everybody's waiting for the next surprise Najwybitniejszy pisarz 2020 Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne

Awatar użytkownika
36 y/o
191 cm
hello, it's me
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.

Post Christian Donovan-Hill »

Posty nie wiem kiedy, zależy czy o racjonalnej porze wyjdę z soru ale będą najwcześniej jutro wieczorem
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
28 y/o
166 cm
hello, it's me
Fizjoterapeutka, która przeszła przez piekło, ale nigdy się nie podała. W HV od półtora roku. Od jakiegoś czasu pracuje z Colterem, o którym myśli już nie tylko w pracy...

Post Deva Hill »

Chciałam tylko powiedzieć, że wszystkie posty od moich dziewczynek (Hailee, Dalila, Kayla) pojawią się w sobotę i niedzielę . Mam teraz trochę pracy i w tygodniu nie mam sił na pisanie :dead:
Przepraszam tych co czekają już kilka dni :hug: <3
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I don't need to hang my stocking A toy on Christmas Day Make my wish come true I'm just gonna keep on waiting Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for Hope Valley ma głos! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY FAN FANTASTYKI DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ Mam własny samochód Jestem najstarszym dzieckiem Mam swoje demony Walczę z depresją Nie wyjdę z domu bez mejkapu Mistrz poker face'a Nałogowo oglądam Friends Czuję motyle w brzuchu toss a coin to your witcher