ODPOWIEDZ
Ogłoszenia użytkowników
regulaminogłoszeniaspis wizerunkówrezerwacje
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Ogłoszenia użytkowników

Post Hope Valley »

00Ogloszenia uzytkowników
Znikasz na jakiś czas, ale nie chcesz zgłaszać nieobecności? Zapomniałeś o kilku postach albo przez dwa dni nie będziesz mieć dostępu do internetu? W tym temacie możesz dać znać swoim współgraczom, że wszystko jest pod kontrolą i nie muszą się martwić nagłą ucieczką!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!

fiona cervantesOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
22 y/o
167 cm
long story short
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu oraz ma mętlik w głowie, bo prawdopodobnie straciła swojego najlepszego przyjaciela

Ogłoszenia użytkowników

Post Fiona Cervantes »

w weekend powinna mieć trochę więcej czasu, więc wezmę się ładnie za wszystkie odpisy, a wiem, że ich sporo jest, więc proszę o cierpliwość <3
alutka
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni I LIKE BIG BUTTS Like a virgin THANK YOU FROM THE MOUNTAIN PIEROGIS NO REGRETS! superhero

ferby carterMidtown Avenue

Awatar użytkownika
26 y/o
168 cm
long story short
Powiedziała Woodyemu, że nadal go kocha, więc próbują wszystko naprawić, ale żeby nie było zbyt kolorowo musi jeszcze pogadać z Timem. Poza tym rozwaliła sobie kolano, dlatego porusza się jak stara babcia w towarzystwie ortezy, mimo to nadal robi dobre drinki i znowu pisze piosenki.

Ogłoszenia użytkowników

Post Ferebee carter »

Z postami ode mnie do końca miesiąca będzie słabo, bo jestem w trakcie zmiany pracy. W nowej zaczęłam szkolenie, w starej muszę chociaż trochę jeszcze pracować, więc nie mam po prostu czasu :( najbardziej się skupię na tych Halloweenowych grach, więc w góry przepraszam resztę, która będzie musiała poczekać trochę dłużej <3
yang#0327
HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer TUBYLEC LGBT+ URODZONY WIOSNĄ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN HORRORÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA PIJAM WINKO WIELBICIEL HERBATY zmarzluch biegam Człowiek orkiestra Ususzę nawet kaktusa Lubię aktywne zwiedzanie Zaczynam dzień zimnym prysznicem I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DOMOWE REWOLUCJE WRONG NUMBER DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT sticks and stones Like a virgin

Gem MonaghanSuburbs

Awatar użytkownika
27 y/o
169 cm
long story short
Niespełna rok temu pochowała swojego niedoszłego męża, po czym długo zbierała się do kupy. Ratuje tutejsze zwierzątka, czasami je strzyże i okazjonalnie zahacza o miejscowe bary.

Ogłoszenia użytkowników

Post Gemini Monaghan »

posty ode mnie raczej w niedzielę najprędzej, może jak się uda to podrzucę coś wcześniej, ale niestety nie przewiduję <3
becia#6797
BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA For all mankind I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE DOMOWE REWOLUCJE sticks and stones i only lie when i love you Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje

Billy HarringtonCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
long story short
Wyluzowany recepcjonista, kochający jedzenie i swojego psa z nielegalnym interesem na boku. Zawsze chętny na wszelkie szalone akcje. Raczej fan przygód na jedną noc, ale ostatnio po głowie chodzi mu taka jedna urocza kelnerka na której punkcie totalnie zwariował, więc sorry ladies.

Ogłoszenia użytkowników

Post Billy Harrington »

Tonę w postach, więc szykuję combo :hehe:
kiitty#9373
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! celebrity's best friend: Apollo i Gemini PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Na własnej tratwie dookoła świata SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call me Captain Hope Valley Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Podziwiam wulkan z bliska Surfuję nie tylko po internecie Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Kręcę bioderkami na kursie samby Niestraszny mi dom strachu Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Pływam z delfinami Jeżdżę wodną kolejką LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA ODZNAKA POCIESZENIA For all mankind I killed Laura Palmer I'm a fashion star Z Archiwum X TUBYLEC FAN DRESZCZOWCÓW #teamPepsi boję się pająków Gram w golfa HOROSKOP CHIŃSKI: PIES #TEAM_MARVEL PIJAM WHISKY WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL SŁODYCZY SEKSOHOLIK BAJECZNIE BOGATY PSIARZ TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR JESTEM GRYFONEM WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU BARAN PRACA W HOTELARSTWIE SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WYSPORTOWANY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND MAM WŁASNY DOM URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAKOCHANY/A Jestem numerologiczną piątką A TY CAŁUJ MNIE! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FAMILY TIME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI SZCZĘKI SING A SONG STEVIE WONDER #CZYSTEHOPEVALLEY Okropne zatrucie You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Blues brothers