regulaminogłoszeniaspis wizerunkówrezerwacje
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Nieobecności

Post Hope Valley »

01Zasady nieobecnosci
1. Nieobecność mogą zgłosić jedynie postacie aktywne (tj. nieznajdujące się obecnie w grupie "forgotten").

2. Nieobecność można wziąć zarówno na wszystkie konta, jak i jedno z nich.

3. Nieobecność zostanie przyznana jedynie postaci, na której znajduje się przynajmniej pięć postów fabularnych.

3. Maksymalny czas nieobecności to siedem dni. Każda dłuższa nieobecność musi zostać ustalona z administratorem.

4. Po powrocie z nieobecności masz trzy dni na napisanie posta fabularnego.
W przeciwnym razie postać trafi do nieaktywnych.
5. Kolejna nieobecność przysługuje postaci dopiero po spełnieniu poniższych warunków:
> Między nieobecnościami na koncie postaci pojawiło się 5 nowych postów fabularnych.
> Między nieobecnościami upłynął okres 10 dni.
6. Przy zgłaszaniu nieobecności należy podać pełny nick postaci.
02Kod

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Dane postaci:[/b] tekst
[b]Termin nieobecności:[/b] od - do[/zamowienie]
03Nieobecni

do 16.10 + 3 dni na powrót: Cesar B. Arreola

do 19.10 + 3 dni na powrót: Rhys Wheleer & Robert McAllister

do 21.10 + 3 dni na powrót: Teddy Westfield, Russel Franklin, Lennie Baynton, Mozart Burgess-Austen, Dory Sherwood, Clifford Walker, Isabelle Beckett, Brooke Chesterfield, Roderick Willoughby

do 23.10 + 3 dni na powrót: Joseph Warren, Julian Thorndike

do 24.10 + 3 dni na powrót: Hayden Lyons, Paloma Blackwood, Franky Goldman, Marshall Walton

do 25.10 + 3 dni na powrót: Cece Wellsh-Westfield, Trinity Morrow, Ava Doyles, Hailee Burkhart

do 26.10 + 3 dni na powrót: Cade Burkhart, Cara Langmore, Celia Cabral, Gary Lowell, Lacey Bradford, Fiona Cervantes, Laura Moran, Penelopne Warren
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!

Joseph WarrenSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
41 y/o
186 cm
long story short
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.

Nieobecności

Post Joseph Warren »

Dane postaci: Joseph Warren
Termin nieobecności: 19.10 do 23.10
Powód nieobecności: zmiana 11:00 do 21:00,więc tradycyjnie już bardziej mnie nie będzie niż będę :pudelko1:
:crying: — Grace
joseph warren
Bring me back into the light and let it
shine on us
manul#1399
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę się na karuzeli Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK SCENARZYSTA NA DOROBKU Bestseller TAKE MY BREATH AWAY MIND BLOWING BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! ROLLING IN THE DEEP PRZYJEZDNY Boje się lęku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ZAKOCHANY/A MAM WŁASNY DOM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL CHUDERLAK WYSPORTOWANY Mam swoje demony TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Jestem numerologiczną czwórką Wychowali mnie dziadkowe inspektor gadżet Lubię aktywne zwiedzanie Mam mocną głowę Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Zaczynam dzień zimnym prysznicem Całe życie w jeansach Nerwica natręctw nie daje mi spać Gram na nerwach Zaszyję każdą dziurkę strzygę się na krótko mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Mam wiecznie pokaleczone ręce Sam naprawiam swój samochód Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Mam własny samochód Gram na akordeonie SCHLUDNY PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A JESTEM PUCHONEM BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY NIEJADEK Mistrz sudoku WOLĘ ŁAGODNIE PIJAM WHISKY PIWOSZ WIELBICIEL KAWY Pływam biegam Mam ciężką nogę Mistrz krzyżówek muszę żuć gumę Z KOŚCI NA OŚCI I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Like a virgin I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ PIEROGIS TWÓJ NOWY DOM SING A SONG DANCING QUEEN GOOGLE ME TLC Pracownik na medal DANSE MACABRE BEACH BITCH I NEED MY THERAPIST Good or Bad News Takin' this one to the grave i only lie when i love you Big gesture MICHAEL PHELPS I LOVE YOU, BABY! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I LIKE BIG BUTTS KRZYSZTOF KOLUMB GLOBETROTTER ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS CRAZY IN LOVE Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
long story short
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.

Nieobecności

Post Cesar B. Arreola »

Dane postaci: Cesar B. Arreola
Termin nieobecności: 2-10 do 9-10 🙏🏻
Uznana
Przedłużona do: 16/10, 23:59 — Joseph
oszit#1116
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU Novel PHONE ADDICTED UNIVERSAL PERSON TAKE MY BREATH AWAY TUBYLEC ZŁOTA RĄCZKA moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Gram na nerwach Mam ciężką nogę PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY PEWNY SIEBIE WULGARNY TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! KING OF THE JUNGLE DANCING QUEEN UGLY NAKED GUY NO REGRETS! PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... Boats! Boats! Boats! SING A SONG toss a coin to your witcher house flipper #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? STEVIE WONDER DOMOWE REWOLUCJE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING LASTS FOREVER TWÓJ NOWY DOM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! Dzielny pacjent!

Awatar użytkownika
36 y/o
188 cm
long story short
— You strike me as a woman who has never been satisfied.
— I’m sure I don’t know what you mean, you forget yourself.
— You’re like me. I’m never satisfied.
— Is that right?
— I have never been satisfied...

Nieobecności

Post Teddy Westfield »

Dane postaci: Russel Franklin, Lennie Baynton, Mozart Burgess-Austen, Dory Sherwood
Termin nieobecności: 21/10
Powód nieobecności: asekuracyjnie, bo ciągle źle się czuję ;(
Uznana :hug: — Joseph
rura na miasto#7921
WŁADZA The Best Coder of 2020 BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! BOGATE CV ONE BIG FAMILY MAN UP! UNIVERSAL PERSON DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Jesteśmy identyczni

Brooke ChesterfieldHigh Hope Apartaments

Awatar użytkownika
21 y/o
178 cm
long story short
I'm like David Hasselhoff, but better. Change my mind.

Nieobecności

Post Brooke Chesterfield »

Dane postaci: Brooke Chesterfield, Roderick Willoughby
Termin nieobecności: 5.10 - 22.10; zapobiegawczo :x
Uzgodnione ze mną, przyklepuję <3 — Teddy
not today satan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Niestraszny mi dom strachu I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa LGBT+ EMERGENCY SERVICES PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WODNIK MĄDRALA ZŁOTA RĄCZKA biegam Czytam komiksy Jeżdżę na deskorolce I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SPORT FREAK BEACH BITCH NA FALI SZCZĘKI SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 #SCREAM Loża hejterów Pomocna dłoń Guru technologii You Shouldn't Kiss Me Like This

Clifford WalkerHigh Hope Apartaments

Awatar użytkownika
27 y/o
197 cm
long story short
We should never be disloyal, but stand up and keep strong.
Oficer US Marines wciąż na służbie, pojawiający się w HV co kilka miesięcy na kilka tygodni. Mundur to jego duma. Typical overprotective older brother.

Nieobecności

Post Clifford Walker »

Dane postaci: Clifford Walker, Isabelle Beckett
Termin nieobecności: 10.10-20.10
powód: nie będę miała internetów przez przeprowadzkę, mam nadzieję że szybko mi je ogarną! Skonsultowane z Billy'm.
Uznana — Joseph
La Isla Afortunada
DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby BOGATE CV ODZNAKA POCIESZENIA WOJSKO Jestem najstarszym dzieckiem Zainwestowałem/am w motor Gram na gitarze Mam mocną głowę

Awatar użytkownika
30 y/o
165 cm
long story short
Pani chirurg, która dla ratowania ludzkich żyć zaprzepaściła karierę muzyczną. Wyjechała do Miami na studia, ale na stałe do Hope Valley wróciła dopiero rok temu. Wyszła za pana Tadeusza, z którym jest już od prawie dekady, ale ostatnio sporo kłócą się o bąbelka, którego urodzi im jej młodsza siostra. Wielka fanka koszykówki, włoskiego żarcia i ,,Friends".

Nieobecności

Post cece wellsh-westfield »

Dane postaci: Cece Wellsh-Westfield
Termin nieobecności: 11.10 - 25. 10 - jadę do Niemiec, nie mam lapka ze sobą, jest opcja na posty
Uznana — Joseph
kix#5424
BOGATE CV MEDYCYNA PSIARZ Jak anioła głos

Cara LangmoreForest Huts

Awatar użytkownika
27 y/o
163 cm
long story short
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach próbuje nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawia, że powoli o tym zapomina.

Nieobecności

Post Cara Langmore »

Dane postaci: Cade Burkhart, Cara Langmore, Celia Cabral, Gary Lowell, Lacey Bradford
Termin nieobecności: 12.10 - 26.10
Uznana — Joseph
m.
jestem leniuszkiem, ale się staram! LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kręcę się na karuzeli TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY WOMEN POWER I AM NOT CRAZY MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK devine I killed Laura Palmer I'm a fashion star CHUDERLAK Mam ciężką nogę Boje się klaunów Uprawiam własne ziółka miłośnik antyków Piekę własny chleb Sypię mandale Mistrz sudoku Prakykuję jogę ABSTYNENT WEGANIN DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA Zasypiam pod łapaczem snów NOTHING BREAKS LIKE A HEART KING OF THE JUNGLE Like a virgin house flipper i'm still alive i only lie when i love you You're a wizard, Harry Food Fight Pomocna dłoń DON'T THINK, JUST DO IT FRIENDZONE FEAR FACTOR SMERF PRACUŚ DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM SPORT FREAK HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR Are you gonna be my girl?

Rhys Dwayne WheelerMidtown Avenue

Awatar użytkownika
35 y/o
180 cm
long story short
Wyszedł lekko z problemowego dołka, ale niestety za moment wpadnie w uczuciową dziurę.

Nieobecności

Post Rhys Wheeler »

Dane postaci: Rhys Wheleer & Robert McAllister
Termin nieobecności: 15.10 - 19,10
Uznana — Joseph
naethaia#4170
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start ONE BIG FAMILY MAN UP! I AM NOT CRAZY I love my children PRZYJEZDNY JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT

Julian ThorndikeHigh Hope Apartaments

Awatar użytkownika
36 y/o
172 cm
long story short
Wieloletni badacz funkcji mózgu, bezdenna studnia gotowa przyjąć najbardziej gorzkie z łez, profesjonalista w dziedzinie psychiatrii. Przepisze xanax, zaparzy herbatki i nie przepuści włączenia przynajmniej jednego utworu Eltona Johna w trakcie sesji.

Nieobecności

Post Julian Thorndike »

Dane postaci: Julian Thorndike
Termin nieobecności: 16.10 - 23.10
Uznana — Grace
Julian
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DŻENTELMEN - dla Panów, z okazji Dnia Chłopaka! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ ROLLING IN THE DEEP LGBT+ WETERAN MAM INNE ZWIERZĄTKO #CZYSTEHOPEVALLEY

francesca goldmanOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
24 y/o
162 cm
long story short
ratuje ludzi w wodzie, a w domu czekają na mnie słodkie kotki

Nieobecności

Post Franky Goldman »

Dane postaci: Hayden Lyons, Paloma Blackwood, Franky Goldman, Marshall Walton
Termin nieobecności: od 17.10 do 31.10.
Nieuznana w całości, jedynie do 24.10.
Zgodnie z zasadami (powyżej) przy dłuższych nieobecnościach, prosimy o kontakt z jednym z administatorów. — Joseph
cyc
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO

Trinity MorrowMidtown Avenue

Awatar użytkownika
29 y/o
162 cm
long story short
Nauczycielka angielskiego w szkole podstawowej, zakochana w swoim przyjacielu, uwielbia czytać książki i swoja pracę. Bardzo chciałaby mieć psa.

Nieobecności

Post Trinity Morrow »

Dane postaci: Trinity Morrow; Ava Doyles; Hailee Burkhart
Termin nieobecności: 19.10 -25.10
Przepraszam wszystkich moich współgraczy, ale o kilku dni złe się czuje, a zamiast być lepiej, jest coraz gorzej. Postaram się coś tam napisać, ale nic nie obiecuje. Muszę odpocząć i zadbać o zdrowie.
Uznana i kuruj się Gwiazdeczko! — Joseph
Werson#8900
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! troje do pary - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I love my children I killed Laura Palmer NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SINGIEL JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W OŚWIACIE PANNA PSIARZ Czytam książki boję się pająków FRIENDZONE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH