RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Kerem Bürsin
Rezerwacja podstawowa nie została uznana. Powód: Postaci nieaktywnej przysługuje tylko rezerwacja dodatkowa.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Po wypadku w pracy, gdzie spadła na niego belka podczas pożaru nie pamięta kompletnie nic. Został przy tym wszystkim sam jak palec, ale nie jest to dla niego nowością.
35
180

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Kerem Bürsin
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! My first and last Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM URODZONY JESIENIĄ PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL WYSPORTOWANY EMERGENCY SERVICES KOCIARZ Czytam książki Gram na gitarze moim żywiołem jest ogień Boję się samotności Mistrz poker face'a Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Poślubiłem/am miłość swojego życia I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I’M MOVING OUT! SMERF PRACUŚ I see fire
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
Mieszka tu od zawsze, zawodowo układa puzzle z potrzaskanych ludzkich kostek w pobliskim szpitalu, w wolnych chwilach kocha łapać fale i gotować - jest w tym nawet całkiem niezły. Nie zna się na choinkach, prezentach, a aluzje przelatują tuż obok jego głowy. Ostatnio przemierzał świat na motorze.
35
193

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): jason momoa
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 20.11, 23:9 — Joseph
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales Wszystko pod kontrolą My best friends TUBYLEC URODZONY WIOSNĄ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU BARAN
mów mi/kontakt
anya spirit of freedom
Harvey Sherwood
a

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Chris Evans
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
29
173

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Rihanna
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Militarna pielęgniarka, która wróciła do rodzinnego Hope Valley z żołnierzem u boku, ale okazuje się, że ich romans iskrzył mocniej na froncie. Przed licznymi kłótniami skrywa się w szpitalu w Cape Coral, w którym pracuje.
23
165

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Danielle Rose Russell
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer MEDYCYNA PSIARZ DEVIL IN DISGUISE WOLONTARIUSZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Lubię starszych I LOVE YOU, BABY! NOC W WIĘZIENIU CZTERY ŁAPY Pracownik na medal THIEF sticks and stones Na Pokątną!
mów mi/kontakt
kimczi#2040
a
Awatar użytkownika
Nieco nieobliczalny i impulsywny artysta krążący między Hope a Los Angeles. Klepie teledyski jednocześnie z zamiłowaniem irytując swoją egzystencją swojego starego przyjaciela z dzieciństwa.
31
170

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Kwon Ji-Yong
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym A toy on Christmas Day SINGIEL cierpię na klaustrofobię Mistrz poker face'a Moja skóra to dzieło sztuki
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Ma własne studio tatuażu, wypija kilka litrów herbaty dziennie i ma uroczego narzeczonego z którym planuje ślub. Jeśli zobaczysz gdzieś na ulicy gruby plik kasy to pewnie jego, bo nie znosi płacić kartą. Czasem pozuje do zdjęć dla przyjaciela, który jest projektantem mody, ale nie proś go o wspólne zdjęcie, bo to go trochę krępuje.
29
188

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Im Chang-kyun
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Przedłużam do 21/11, 23:59 — Billy
WŁADZA 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Middle of the night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Morning coffee tastes better with you The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! The Chance of Love Hear those magic reindeer click My Funny Valentine Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Upiekłem ciasto na festyn Buduję zamek z piasku All the lights are shining so brightly everywhere To the North Pole for Saint Nick All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Santa Claus won't make me happy I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace A toy on Christmas Day I won't make a list and send it I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe Hurricane Season temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - czerwiec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV PHONE ADDICTED I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP INFLUENCER Bestseller LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY Pijam gorącą czekolade Mam własny samochód Jestem numerologiczną ósemką Oszczędny wolę czuć wiatr w grzywce mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zdałem prawko za pierwszym razem Lubię zapach męskich perfum lubię upały Lubię młodszych Noszę na ręku zegarek Eksperymentuję z piercingiem Moja skóra to dzieło sztuki Wielbiciel koreańskiego jedzenia Lubię dawać prezenty Lubię siedzieć po ciemku HOROSKOP CHIŃSKI: KOGUT WIELBICIEL HERBATY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD WYSPORTOWANY LGBT+ ZARĘCZONY/A URODZONY LATEM MAM WŁASNY DOM WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU UCZULENIOWIEC WIELBICIEL SŁODYCZY PALACZ ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am ARTYSTA LEW KLASA ŚREDNIA SEKSOHOLIK W moim łóżku dużo się dzieje I LOVE YOU, BABY! SMERF PRACUŚ Are you gonna be my girl? Big gesture Like a virgin toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend GROUP CHAT TLC DUNGEONS & DRAGONS I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SUNRISE SUNSET I DO Ulepimy dziś bałwana?
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Michiel Huisman
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): imię i nazwisko
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.
Przedłużam do 22/11, 23:59 — Billy
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Detektyw w wydziale narkotykowym który wrócił do Hope z zamiarem odzyskania żony, aczkolwiek zrozumiał, że rozwód to jedyne, na co może liczyć. Uczy się na nowo zaufania do ludzi, jest ojcem dwóch, kudłatych dzieci, a jego myśli coraz częściej krążą wokół ślicznej studentki weterynarii
33
183

Post

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): James McAvoy
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku YOU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA EMERGENCY SERVICES PSIARZ FAN HORRORÓW JESTEM ZAWSZE NA CZAS Stołuję się na mieście Mam mocną głowę Twardo stąpam po ziemi Płaczę tylko w samotności Moja skóra to dzieło sztuki Śpię nago CZTERY ŁAPY sticks and stones
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.

Post

mała zmiana <3
Rezerwacja podstawowa (3 dni):
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa):Michiel Huisman
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Saper, który musi po śmierci narzeczonej, schował się w winnicy przyjaciółki przed światem. Z kotem i psem. A teraz uczy się latać małymi samochodami i prawdopodobnie popada w obłęd.
34
183

Post

oh kevin~ pisze:
17 lis 2020, 23:23
mała zmiana <3
Rezerwacja podstawowa (3 dni):
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa):Michiel Huisman
:shy:
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
Wybuchowy chłopiec - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Something's waiting no to pounce Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I want you eat me like a main dish Morning coffee tastes better with you temat miesiąca - październik devine WETERAN WOJSKO PSIARZ FAN FILMÓW WOJENNYCH Zainwestowałem/am w motor Kocham jesień! Koneser wykwintnych alkoholi Lubię siedzieć po ciemku SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE Pogromcy duchów
mów mi/kontakt
paula
ODPOWIEDZ