nowy post
zatrzymaj avki
RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
Awatar użytkownika
27 y/o
184 cm
hello, it's me
Gubi samego siebie, wcielając się w kolejne teatralne role. Trochę spełniony zawodowo, trochę samotny prywatnie. Skupiony na pomaganiu młodszemu bratu.

Post Timur Batkhuyag »

Irisha Nikolaeva pisze:
01 kwie 2021, 15:27
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Taehyung Kim
odbieram na podstawę <3
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.

Awatar użytkownika
31 y/o
185 cm
hello, it's me
hello

Post Grayson Archibald »

Mason Lee pisze:
01 kwie 2021, 15:54
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Choi Minho
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.
Tutaj! ☺️

Awatar użytkownika
20 y/o
170 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Xavier Vaughan »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Dong Sicheng
I od razu proszę o przedłużenie <3

Rezerwacja przedłużona do 09.04 — Mia

Awatar użytkownika
23 y/o
180 cm
hello, it's me
Trenował balet, a jest mistrzem w gimnastyce artystycznej. Urodzony w Mongolii, ale to mateczka Rosja go wychowała. Uciekając przed demonami przeszłości ukrywa się przed światem.

Post Erden Batkhuyag »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Jeongguk Jeon

Awatar użytkownika
33 y/o
185 cm
hello, it's me
Rzucił pracę, która była dla niego wszystkim, i wrócił po latach do Hope Valley; na co dzień grzebie w komputerach i z nudów doprowadza do ruiny rodzinny bar. Poza tym okazjonalnie pakuje się w gówno i odpycha od siebie każdego, na kim zaczyna mu zależeć, dlatego spieprzył sprawę z Jordie i teraz chyba żałuje.

Post Chet Callaghan »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Eiza Gonzalez
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ That's a start ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends TYP OSOBOWOŚCI: LOGISTYK MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W JEDI PSIARZ FAN SCIENCE-FICTION KLASA ŚREDNIA Gotuję lepiej od Magdy Gessler Mam swoje demony mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy migrena rozsadza mi głowę Preferuję kilkudniowy zarost Mistrz poker face'a NOTHING BREAKS LIKE A HEART DANSE MACABRE Ralph Demolka Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Zaopiekuj się mną superhero i'm still alive sticks and stones Takin' this one to the grave Guru technologii Food Fight Good or Bad News Pomocna dłoń CALL 911 PIKNIK SMERF PRACUŚ KSIĘŻNICZKA MONONOKE GAME MASTER CAKE BOSS DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Chandler Bing

Awatar użytkownika
25 y/o
190 cm
hello, it's me

Post Michael McLuck »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Nat Zang

Awatar użytkownika
y/o
cm
hello, it's me

Post Chanbaek »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Park Chanyeol
Poproszę od razu o przedłużenie 🥰
Przedłużam do 13/04, 23:59 — Billy

Awatar użytkownika
31 y/o
173 cm
hello, it's me
Konsultantka ślubna, która próbuje ułożyć sobie życie po tym jak została oszukana i porzucona. Nadal czuje coś do swojego ex, mimo że nie powinna.
Jest w ciąży z Chasem i boi si, że znowu straci dziecko.

Post Elene Whitely »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Eiza Gonzalez
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! This is town of Halloween I am the one hiding under your bed Everybody's waiting for the next surprise I am the "who" when you call, "Who's there?" Jeżdżę wodną kolejką Always you temat miesiąca - październik Sej łaaat? BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine TEXT ME! UNIVERSAL PERSON I killed Laura Palmer WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PSIARZ WOLONTARIUSZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WEGETARIANIN boję się ciemności Boje się burzy Chodzę w szpilkach Lubię zapach męskich perfum Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Boje się śmierci Mam świra na punkcie swoich włosów Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! SWIPE RIGHT Wpadka You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin My bu-zzy best friend Oops, I did it again

Awatar użytkownika
28 y/o
183 cm
hello, it's me
Ma brać ślub, bo rzekomo jego była jest z nim w ciąży, ale chyba by musiał mieć super talent by zapładniać na odległość. Nadal tęskni za swoją miłością, która wyjechała.

Post Remington T. Jenkins »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Jensen Ackles
Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Wzięty prawnik, który wraca po długiej nieobecności do swojego rodzinnego miasteczka. Świeży rozwodnik, bo okazało sie, że żona doprawia mu robi to on ją odprawił z niczym, ma wyłączne prawo opieki nad swoją roczną córka Suzy.

Post Damien Harrington »

Remington T. Jenkins pisze:
07 kwie 2021, 12:40
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Jensen Ackles
Tutaj na podstawę i poproszę o max przedłużenie <3
Przedłużam do 14/04, 23:59 — Billy
Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer

Awatar użytkownika
29 y/o
164 cm
hello, it's me
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...

Post Hailee Burkhart »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Florence Pugh
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Używam kosmetyków #crueltyfree Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Prowadzę pamiętnik URODZONY WIOSNĄ Praktykuję jogę JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!

Awatar użytkownika
30 y/o
179 cm
hello, it's me

Post Raphael Becker »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Dong Sicheng
PRZYJEZDNY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Zaczynam dzień zimnym prysznicem