nowy post
zatrzymaj avki
paradise
Nieobecności
regulaminogłoszeniaspis wizerunkówrezerwacjenieobecności
Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

01Zasady nieobecnosci
1. Nieobecność mogą zgłosić jedynie postacie aktywne (tj. nieznajdujące się obecnie w grupie "forgotten").

2. Nieobecność można wziąć zarówno na wszystkie konta, jak i jedno z nich.

3. Nieobecność zostanie przyznana jedynie postaci, na której znajduje się przynajmniej pięć postów fabularnych.

3. Maksymalny czas nieobecności to siedem dni. Każda dłuższa nieobecność musi zostać ustalona z administratorem.

4. Po powrocie z nieobecności masz trzy dni na napisanie posta fabularnego.
W przeciwnym razie postać trafi do nieaktywnych.
5. Kolejna nieobecność przysługuje postaci dopiero po spełnieniu poniższych warunków:
> Między nieobecnościami na koncie postaci pojawiło się 5 nowych postów fabularnych.
> Między nieobecnościami upłynął okres 10 dni.
6. Przy zgłaszaniu nieobecności należy podać pełny nick postaci.
02Kod

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie][b]Dane postaci:[/b] tekst
[b]Termin nieobecności:[/b] od - do[/zamowienie]

03Nieobecni
do 21.02 + 3 dni na powrót: Lance Gallagher

do 27.02 + 3 dni na powrót: Andrea Thorn

do 28.02 + 3 dni na powrót: Arya Wettington, Octavian Carter, Flavia Callaghan

do 02.03 + 3 dni na powrót: Carlos Villeda, Christian Donovan - Hill, Chase Atherton, Cyrus Sherwood, Marshall Walton, Hayden Lyons, Franky Goldman, Charlie Hockley, Paloma Blackwood, Mickey Rosenthal
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

Awatar użytkownika
30 y/o
178 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Lance Gallagher »

Dane postaci: lance gallagher
Termin nieobecności: 14.02 - 28.02
Nieobecność uznana do 21/02 - Maksymalny czas nieobecności to siedem dni. Każda dłuższa nieobecność musi zostać ustalona z administratorem. — Billy
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROLLING IN THE DEEP #CZYSTEHOPEVALLEY

Awatar użytkownika
22 y/o
162 cm
hello, it's me
Młoda kelnerka, która uciekła od rodziców-ćpunów i próbuje być dorosła, ale jej życie to i tak jeden wielki przypał.
Ze względu na nieciekawą sytuację rodzinną zazwyczaj wszystkich od siebie odpycha, jednak od niedawna jest zafascynowana starającą się o jej względy Alexis i chce dać jej szansę.

Post Arya Wettington »

Dane postaci: Arya Wettington, Octavian Carter, Flavia Callaghan
Termin nieobecności: 21.02 - 28.02
Uznana — Billy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Always you BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Wszystko pod kontrolą URODZONY ZIMĄ NIECHLUJNY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Czytam książki Mam słabą głowę Kocham zwierzęta Prawko mam, samochodu nie Lubię starszych GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE

Awatar użytkownika
31 y/o
171 cm
hello, it's me
Próbowałam biegać zanim nauczyłam się chodzić.
Podróżnika (alpinistka) po wypadku. Aktualnie kuśtyka po Hope Valley starając się nie popaść w paranoję przez 'siedzenie w miejscu'.

Post Andrea Thorn »

Dane postaci: Andrea Thorn
Termin nieobecności: od 23.02 - do 27.02
Uznana — Billy
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA SKORPION Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Wspinam się na szczyty

Awatar użytkownika
36 y/o
191 cm
hello, it's me
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.

Post Christian Donovan-Hill »

Dane postaci: Carlos Villeda, Christian Donovan - Hill, Chase Atherton, Cyrus Sherwood
Termin nieobecności: od 23.02- do 2.03
Uznana — Billy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
34 y/o
186 cm
hello, it's me
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.

Post Charles Hockley »

Dane postaci: Marshall Walton, Hayden Lyons, Franky Goldman, Charlie Hockley, Paloma Blackwood, Mickey Rosenthal
Termin nieobecności: 23.02-02.03
Uznana — Billy
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności