ODPOWIEDZ
Archiwum rezerwacji
RezerwacjeWizerunkiDezaktywacjeAktywacjeNieobecności
James HolmesSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
34 y/o
186 cm
long story short
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?

Rezerwacje wizerunków

Post James Holmes »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Andrew Scott
Rezerwacja podstawowa została uznana i dodana na listę.

Finneas HarringtonHigh Hope Apartaments

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
long story short
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Rezerwacje wizerunków

Post Finneas Harrington »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Benedict Cumberbatch
Rebel
BOGATE CV TEXT ME! PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! PSIARZ Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem

Ida WalkerOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
23 y/o
164 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is possible.

Rezerwacje wizerunków

Post Ida Walker »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Kirsten Zellers
Rezerwacja dodatkowa została uznana i dodana na listę.

Sidney PrescottForest Huts

Awatar użytkownika
25 y/o
185 cm
long story short
Towar prosto z Louisiany, co szybko idzie wyłapać ze sposobu w jaki mówi. Niezdarny pielęgniarz, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Pomoc innym traktuje jako swoją osobistą misję oraz sposób na wyciszenie własnych demonów.

Rezerwacje wizerunków

Post Sid Prescott »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): KJ Apa
Rezerwacja pdostawowa została uznana i dodana na listę.
sid
BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE Mam swoje demony

Hugo VilledaEverglades Campsite

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
long story short
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.

Rezerwacje wizerunków

Post Hugo Villeda »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Zayn Malik
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA PIJAM WINKO Gram na saksofonie

Westleigh L. MoranSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
49 y/o
190 cm
long story short
Dobijający do pięćdziesiątki wdowiec, który spełnia się twórczo pisząc mroczne kryminały i będąc super cool tatą. Niereformowalny człowiek, który pozbawiony jest wstydu i nie wie, co to zażenowanie własną osobą.

Rezerwacje wizerunków

Post West L. Moran »

Rezerwacja podstawowa (3 dni): Brad Pitt
Przedłużone do 25/10, 23:59 <3 — Billy

Gabriel D'AngeloCape Town Motel

Awatar użytkownika
28 y/o
186 cm
long story short
Rozpierdol.

Rezerwacje wizerunków

Post Gabriel D'Angelo »

Rezerwacja dodatkowa (1 dzień): Ezra Miller
Kaczek Dziwaczek
BOGATE CV LGBT+ PRÓŻNY Gram na nerwach Człowiek orkiestra HE WAS FIRST! I NEED A DOCTOR

ferby carterMidtown Avenue

Awatar użytkownika
26 y/o
168 cm
long story short
Powiedziała Woodyemu, że nadal go kocha, więc próbują wszystko naprawić, ale żeby nie było zbyt kolorowo musi jeszcze pogadać z Timem. Poza tym rozwaliła sobie kolano, dlatego porusza się jak stara babcia w towarzystwie ortezy, mimo to nadal robi dobre drinki i znowu pisze piosenki.

Rezerwacje wizerunków

Post Ferebee carter »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): jessica clements
yang#0327
HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I killed Laura Palmer TUBYLEC LGBT+ URODZONY WIOSNĄ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA FAN HORRORÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA PIJAM WINKO WIELBICIEL HERBATY zmarzluch biegam Człowiek orkiestra Ususzę nawet kaktusa Lubię aktywne zwiedzanie Zaczynam dzień zimnym prysznicem I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DOMOWE REWOLUCJE WRONG NUMBER DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT sticks and stones Like a virgin

florrie draytonOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
30 y/o
176 cm
long story short
Pracoholiczka, którą spotkasz w szpitalu, zjesz z nią lody i po jednym kieliszku wina usłyszysz jak narzeka na swojego byłego męża. No może po dwóch

Rezerwacje wizerunków

Post Florrie Drayton »

Ferebee carter pisze:
18 paź 2020, 21:41
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): jessica clements
tu będzie na podstawę i proszę o przedłużenie <3
Rezerwacja podstawowa przedłużona do: 25.10, 23:59 — Joseph
yang#0327
BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROZWODNIK/ROZWÓDKA SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA

Awatar użytkownika
23 y/o
164 cm
long story short
Mówię o popkulturze w podcaście, a Francisco miesza mi w głowie.

Rezerwacje wizerunków

Post Francesca Arreola-Reeves »

Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Oscar Isaac
Mania#2128
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zakochany Nowy York - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Adam i Ewa TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ JESTEM ZAKOCHANY/A PRACA W SOCIAL MEDIACH WIERZĘ W JEDI FAN DRAMATÓW FAN FANTASTYKI FAN KOMEDII FAN MUSICALI JESTEM ECO PIJAM WINKO Jeżdżę na rowerze Czytam książki Mój dom przypomina dżunglę układam puzle Na smutki piekę ciasteczka NOTHING BREAKS LIKE A HEART GHOST MOVIE sticks and stones Food Fight KING OF THE JUNGLE RACZEK NIEBORACZEK CALL 911 WRONG NUMBER GOOGLE ME SING A SONG PIKNIK DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM FRIENDZONE Love letter Counting stars Like a virgin

Chavez VilledaBay Heights

Awatar użytkownika
38 y/o
174 cm
long story short
Były bandzior o dobrym serduszku. Najstarszy Villeda. Tata 20-letniej córki. Trochę gbur, trochę słodziak.

Rezerwacje wizerunków

Post Chavez Villeda »

Francesca Arreola-Reeves pisze:
18 paź 2020, 22:46
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Oscar Isaac
Odbieram
Mania#2128
BOGATE CV That's a start Adam i Ewa MAM CÓRKĘ WŁASNY BIZNES ZŁOTA RĄCZKA SMERF PRACUŚ

Miles CervantesOcean Lane Huts

Awatar użytkownika
26 y/o
182 cm
long story short
Oficjalnie niedawno zaczął pracę w CHILL & GRILL jako barman. Niewiele osób wie, że zajmuje się programowaniem, a tym bardziej hakerstwem. Szuka swojego miejsca na świecie.

Rezerwacje wizerunków

Post Miles Cervantes »

Hugo Villeda pisze:
18 paź 2020, 02:53
Rezerwacja dodatkowa (jednodniowa): Zayn Malik
odbieram
Rezerwacja podstawowa (3 dni): Zayn Malik
Przedłużam do 25/10, 23:59 — Billy
esquivo#1608
BOGATE CV ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WOLĘ OSTRO