zablokowany
Posty: 3 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
czerwiec
hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventSummertime Festival


Powiedzieć, że bal z okazji powitania lata to "huczna impreza", to tak jakby Sylwester z Dwójką nazwać "wydarzeniem kulturalnym". Mocne niedopowiedzenie.
Wystarczy wspomnieć o samej formie eventu: elegancko aranżowany wystrój jednej z tutejszych, bardzo klimatycznych restauracji; przygaszone światła, wprowadzające atmosferę tajemnicy i poufności; piękne, rozłożyste suknie lub wieczorowe sukienki, eleganckie smokingi lub wyprasowane koszule z krawatem. Każdy, kto bierze udział w uroczystości, prezentuje się nienagannie. I nic dziwnego! W końcu uczestnictwo w tej kultowej imprezie jest jeszcze lepszą okazją do udowodnienia sąsiadom, że wciąż powodzi się nam wspaniale, niż coniedzielny marsz do kościoła.

Na balu, niezmiennie od wielu lat, pojawia się każdy, kto skończył dwadzieścia jeden lat. Choć granica wiekowa została ustanowiona ze względu na podawany w czasie imprezy alkohol, to każdy młodzieniec i młódka, którzy znają się z organizatorami jak łyse konie, mogą wkraść się prawie niepostrzeżenie. Gośćmi są tutejsi rybacy, surferzy, lokalni kucharze, właściciele miejsc agroturystycznych, opiekunowie aligatorów czy medycy. Są i ci, dla których udział w balu jest czymś nowym: turyści, którzy rok w rok zjeżdżają do Hope Valley tuż przed wszystkimi innymi — jeszcze na początku czerwca, chcąc odbębnić urlop jak najszybciej, ale i zaznać tej prawdziwej kultury lokalsów, nim miasto zaleją masy obcych. Szczęśliwcy, którym udaje się wkręcić na imprezę, opowiadają o niej latami.

Forma eventu z roku na rok ewoluuje: w '46, gdy zorganizowano go po raz pierwszy, był niewinną imprezą przy ognisku. W '72 - wystawnym piknikiem. W '89 - potańcówą, z której każdy wrócił zjarany. W tym roku, z okazji dwusetnej rocznicy istnienia Hope Valley, organizatorzy zdecydowali o nieco bardziej oficjalnej formie. Tak oto na zaproszeniach pojawiły się punkty dotyczące odpowiedniego dress code'u, zasad dobrego zachowania i podkreślenie, że każdy, dosłownie każdy, będzie mile widziany.

Jako datę wydarzenia zaproponowano 10 czerwca; potencjalne głosy oburzenia, zarzucające, że prawdziwy pierwszy dzień lata nadejdzie prawie dwa tygodnie później, szybko uciszono. Tak naprawdę event nie jest hołdem dla natury — raczej otwarciem sezonu wakacyjnego, podczas którego rdzenni mieszkańcy i pracownicy miasteczka muszą zarobić wystarczająco dużo, by utrzymać się przez resztę roku.
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventtechnicznie


1. Celem balu jest organizacja charytatywnej zbiórki na rzecz środowiska badawczego Everglades. W zeszłym roku pieniądze zostały przekazane lokalnemu parkowi rozrywki, w tym — celem jest ochrona dzikiej przyrody. Wzbogaci się ogród botaniczny, muzeum oraz farma aligatorów.

2. Główną atrakcją zaplanowaną na tegoroczną imprezę są randki w ciemno, w których udział bierze każdy gość balu. Należy więc wziąć pod uwagę, że nawet jeśli postać przyprowadzi swoją drugą połówkę, prędzej czy później się rozdzielą!

3. Rozgrywka będzie trwała 108 godzin, podczas których każda postać pozna trzy inne postacie. Nie będzie wiedziała, z kim rozmawia, ponieważ każdy gość zobligowany jest do zachowania anonimowości. Fabularnie jedna rozmowa trwa dwadzieścia pięć minut z możliwością przedłużenia o dowolny czas przy założeniu, że za każdą dodatkową minutę obie strony muszą zapłacić dwa dolary.

4. Jeżeli w którymś momencie postacie uznają, że osoba, z którą obecnie rozmawiają, jest tą, z którą chcą spędzić resztę wieczoru, ogłaszają tak zwany wykup. Wpłacają dwieście dolarów (płacone wspólnie lub przez jedną ze stron) i udają się do ogólnodostępnej sali, w której odbędzie się impreza. Dopiero tam mogą zdjąć z oczu opaski i poznać swojego partnera. Wykupu można dokonać również podczas ostatniej (trzeciej) randki.

5. Aby umożliwić graczom zachowanie anonimowości, na potrzeby eventu założone zostaną dwa konta: Mysterio oraz Mystique. Zgłoszeni użytkownicy zostaną podzieleni na dwie grupy i każdy otrzyma dostęp do jednego z wyżej wymienionych kont.
Posty będą umieszczane w stworzonych przez nas, numerowanych tematach, aby każdy gracz znał jedynie numerek swojego stolika, a nie nazwisko postaci, z którą prowadzi wątek. Informacje o przypisanym stoliku oraz odnośnik do odpowiedniego tematu otrzymacie tuż przed startem eventu.

6. Zakładamy, że przeprowadzenie jednej randki nie może trwać dłużej niż trzydzieści sześć godzin. Po tym czasie grupy zostaną wymieszane, hasła do kont zmienione, a postaciom przydzielimy nowe stoliki.

7. Po 108 godzinach i trzech przeprowadzonych randkach dostęp do kont specjalnych zostanie zablokowany i wszyscy goście przeniosą się do ogólnodostępnych tematów, wracając do używania własnych kont. Tam, jedynie fabularnie, poprzez rozmowę z innymi postaciami, mogą dowiedzieć się, z kim prowadzili rozmowę.

8. Wszystkie posty pisane z kont specjalnych będą liczone jako posty fabularne. Co za tym idzie, postać, która udziela się jedynie na evencie, jest bezpieczna i nie musi obawiać się o utratę rangi, nawet jeśli nie prowadzi innych wątków. Aby post eventowy został uznany za fabularny, musi zawierać więcej niż 1000 znaków.

9. Po zakończeniu eventu użytkownikom zostaną przyznane trzy rodzaje odznak:
> odznaka za udział w balu - dla każdego użytkownika, któremu uda się przeprowadzić trzy randki w ciemno;
> odznaka "Love is blind" dla postaci, które dokonają wykupu;
> dowolna odznaka z kategorii "Dla postaci", możliwa do odebrania przed napisaniem dziesięciu postów fabularnych.

10. Aby ułatwić graczom rozgrywkę, przygotowałyśmy listę proponowanych pytań, które postacie mogą zadać swojej randce. Nie bójcie się jednak korzystać z własnych pomysłów!


Pierwsza randka:
5.06, godz. 13:00 - 6.06, godz. 23:59

Druga randka:
7.06, godz. 13:00 - 8.06, godz. 23:59

Trzecia randka:
9.06, godz. 13:00 - 10.06, godz. 23:59
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

eventFormularz


Aby zgłosić chęć udziału w evencie, uzupełnij poniższy formularz i wyślij go w wiadomości prywatnej na konto Hope Valley. Ostateczny termin zgłoszeń to 03.06, godz. 23:59. Pamiętaj, że możesz zapisać dowolną ilość postaci, jednak każde zgłoszenie musi zostać przesłane z osobnego konta.

Kod: Zaznacz cały

[zamowienie]
[b]Imię i nazwisko postaci:[/b] tekst
[b]Preferowany partner:[/b] kobieta/mężczyzna/dowolnie
[b]Wpisowe:[/b] jaką kwotę wpłaciła twoja postać za możliwość udziału w balu? Wszystkie pieniądze zostaną przekazane na szczytny cel, dlatego proponujemy wpłaty w wysokości 20 - 100 dolarów.
[/zamowienie]
eventWykup
Aby ogłosić Wykup i poznać swojego partnera, w postach obu postaci musi pojawić się poniższy kod. Wówczas Stolik zostanie zamknięty, a postacie — odesłane do części wspólnej.
W miejsce "X" należy wpisać numer Stolika.

Kod: Zaznacz cały

[wykup]Stolik nr X[/wykup]
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku