a
Awatar użytkownika
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Nie ma już problemów w kontaktach z bratem, przyjaciółka wróciła do miasta po tym jak nagle zniknęła bez słowa, a Kieran w końcu odwzajemnił jej uczucia.
25
165

Post

#8 + Outfit

Florka nigdy nie szlajała się po barach. Zwykle zajęta castingami i próbami pozwalała sobie jedynie na jakieś piwo czy słabego drinka w samotności po męczącym dniu. Oczywiście w tajemnicy przed matką, bo zaraz by ją zjechała jak za byle co ostatnimi czasy. Czasem potrafiła jej zrobić awanturę za zwykłe podcięcie włosów u fryzjera. Doskonale pamięta wyzwiska, że zniszczyła swoje piękne włosy obcinając o dwa centymetry za dużo niż normalnie. No szlag ją trafił i gdyby nie wolała siebie w długich włosach pewnie na złość skróciłaby je do ramion. Nikt by nie wytrzymał z taką wariatką zbyt długo, dlatego mieszkając w Hope Valley mogła w końcu odetchnąć. Żyć swoim życiem i robić to na co ma ochotę. Udało jej się rozwiązać jedną rodzinną sprawę z bratem i nic już nie zawracało jej głowy. Nie było idealnie co prawda, ale zawsze coś.
Mając jednak wolny weekend mogła sobie pozwolić na wypicie więcej niż jednego drinka. Ale też bez przesady, bo po ostatniej imprezie na placu zabaw z Katie i porannym kacu nie śpieszno było jej do powtórki. Zamierzała kulturalnie się napić, a potem wrócić do domu na własnych nogach. Ambitny plan, ale czy wykonalny? Jeszcze się przekona. Uwielbiała muzykę na żywo, więc wybór baru był oczywisty. Poza tym klimat też był niesamowity. Przez myśl nawet jej przeszło, żeby zabrać przyjaciółkę, ale pewnie wolała spędzić wieczór ze swoim synkiem. Samotne imprezy nie były złe, bo Florka łatwo łapała kontakt z obcymi, ale czasem fajnie jest mieć zaufaną osobę przy sobie. Zamówiła jakiegoś kolorowego drinka i stanęła z resztą tłumu niedaleko sceny, żeby posłuchać jakiegoś tutejszego zespołu. Grali całkiem fajne kawałki do tańca, więc godzinę później Florka miała za sobą już dwa drinki i kilka tańców z nieznajomymi facetami, którzy nieudolnie próbowali wyciągnąć od niej numer. Trochę się już zmęczyła, poza tym buty chyba robiły jej dzisiaj na złość, więc z czymś słabszym ale koniecznie z dużą ilością lodu usiadła przy jakimś stoliku. Był prawie pusty, nie licząc gościa popijającego coś smętnie po drugiej stronie. Nie wyglądał najlepiej, ale nie jej to oceniać. Może po prostu był zmęczony. — Chyba już wystarczy, co? — zagadała, wskazując na jego napój i posłała mu niepewne spojrzenie.

King Holmes
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Always you Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 I hear those sleigh bells ringing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA UNIVERSAL PERSON I AM MACHINE, I NEVER SLEEP HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię boję się ciemności WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FAMILY TIME CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373