Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

#3

Jackie wiedziała, że nie była najwyraźniej typową dziewczyną, która marzyła o białej sukni, a jak już ją założyła, to ogarniała swoje ognisko domowe, rodziła dzieci i w ogóle, no cała ta szarada. To nie była ona po prostu i najwyraźniej musiała się z tym w końcu pogodzić. I zwykle o tym nie myślała zbyt wiele, po prostu ciesząc się życiem, będąc.. no sobą, czyli osobą generalnie pozytywnie nastawioną do życia, ale czasem rzeczywistość robi człowiekowi psikusa i trafia go prosto w nos. W jej przypadku była to jedna z ciotek, którą spotkała na mieście i która zaczęła na cały market marudzić, jaką to jest już teraz starą panną, jak to jej jajeczka umierają, i jakie to było marnotrawstwo kasy! I oczywiście, ostatnie wiedziała, więc za bardzo nie miała jak się bronić, no siebie i swoich jajeczek, więc wyszła ze sklepu z paskudnym nastrojem. Szybko więc chciała sobie ten nastrój poprawić, więc dobrze wiedziała kogo może w tym celu wykorzystać! Dlatego weszła jeszcze raz do sklepu, kupiła super tanie wino na promce, a potem trzy maseczki na twarz z jakimiś fancy algami. A potem zjawiła się pod doskonale znanym adresem, wystukując wesoły rytm na drzwiach, zamiast skorzystać z dzwonka! I kiedy jej niedoszły mąż numer 3 otworzył, uśmiechnęła się promiennie - cześć! Jak tam Twojej jajeczka, zestarzały się już? Bo moje podobno bardzo, jak to u starych panien bywa - zawołała na przywitanie, a potem rozejrzała się dookoła i za siebie - Dory do nogi, chodź tu łobuzie - zawołała swojego psa, który jej towarzyszył, a kiedy pies sie wyłonił zza zakrętu, wręczyła przyjacielowi zakupy w obie ręce - ja załatwiłam wino i odmładzanie w płacie, więc ty zamawiasz burgery, najlepiej z bekonem i podwójnym serem - oznajmiła mu, wchodząc do środka tanecznym krokiem.
...trochę wymuszonym, więc nie do końca ładnym, ale oj tam, dopiero pracowała nad poprawą swojego humoru!
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
180

Post

Evan miał dzisiaj wolne - było to cudowne uczucie, bo choć uwielbiał umorusać się od stóp do głów grzebiąc przy samochodach, to jeszcze mocniej uwielbiał spać do południa i wylegiwać się na kanapie, oglądając powtórki Słonecznego Patrolu, co też właśnie robił zanim Jackie przerwała mu maraton wpatrywania się w biust Pameli.
- Nie słyszałaś, że mężczyźni są jak wino? Im starsi tym lepsi? Ale myślę, że moje się nie obrażą, jeśli przyszłaś o nie zadbać - przywitał ją szerokim uśmiechem, zupełnie nie przejmując się tym, że jego narzeczoną to już nie była. Ale skoro wpadała do niego z takimi tekstami, to nie powinna się dziwić, że Evan miał na nie evanowe odpowiedzi. Tak czy siak, wziął od niej zakupy i wpuścił do środka ją oraz jej psiego przyjaciela, po czym skierował się do świecącej pustkami kuchni, żeby zerknąć co tam ze sobą przytachała. - Nie ma mowy, to brzmi jak tragiczny interes. Mnie już na to nie nabierzesz, Jacks! Kupiła najtańsze wino i maseczkę dla siebie, bo się starzeje, a będzie naciągać uczciwego człowieka - oburzył się nieco, bo jednak u niego z finansami było dość słabo. O ile za narzeczoną jeszcze mógł zapłacić, no bo wiadomo - dbała o jego jajeczka jak to sama określiła, tak teraz straciła swoją główną kartę przetargową. Smuteczek. - Ale jak chcesz, to ostatnio sam próbowałem burgery robić, powinny być jeszcze w lodówce - co samo w sobie było bardzo podejrzane, bo jakby były choć mininalnie jadalne, to by je Evan zaraz wciągnął, a jeśli jakimś cudem się ostały, to pewnie należało omijać je szerokim łukiem.

Jackie Willoughby
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Kamala & Billy La la love
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

Jackie za to lubiła patrzeć, jak on się morusa w brudzie przy aucie, bo to była jednak super sprawa! Znanie się na aucie tak dobrze, żeby tam coś kombinować, budowanie samochodu od zera, albo po prostu naprawianie było ekstra i kiedy miała okazję, starała sie tego i owego nauczyć! Mimo że nie miała swojego własnego samochodu, ale co tam! Auta psują się dookoła z różnych powodów, może ktoś będzie potrzebował pomocy? A jak będzie to ktoś, kto ją akurat gdzieś podwiezie, no to same plusy!
- Tak, a do tego jesteście płodni jak konie, nawet jak wam się skończy czas wielkiej kariery na wyścigach, wciąż możecie zapładniać klacze dookoła - wywróciła oczami, bo skoro porównywał się do wina, to ona porówna go do konia. Tylko kobiety można non stop zrównywać z jakimś przedmiotem, zależnie od tego, jaka metafora jest akurat potrzebna? A no oczywiście, że nie!
- Co to za dwuznaczna propozycja! Czy ja teraz mam ci się oddać za burgera? Nie wiem czy będzie wystarczająco smaczny - rzuciła rozbawiona, chociaż w sumie… no nie myślała o seksie z nim od czasu ślubu, tak naprawdę. Ale nie wzięła też teraz jego propozycji na poważnie. I zaśmiała się z niej, oczywiście.
- Dla Ciebie też jest maseczka i jedna dla Dory, wszyscy będziemy piękni - zapewniła go, oburzona. A potem wygięła usta w podkówkę - no weź, nakaaarm mnie. To wino jest dobre, zobaczysz! A jak nie będzie, to nasypiesz sobie do niego dużo lodu i… i będzie dobre - zapewniła go, udając że sama wierzy w te bzdury, które mówi. Na szczęście była jeszcze jedna, uniwersalna prawda, że im bardziej człowiek był pijany, tym mniej zwracał uwagę na to, czym się upija, więc jolo, kilka kolejek i będą mieli to gdzieś.
- Ostatnio to znaczy kiedy? Miesiąc temu? Dwa? Czy ten burger wyhodował już swoje własne grzybki i swoje własne nóżki? - zapytała, z obawą, a potem zmrużyła czujnie oczy.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
180

Post

- Nooo, to byłoby zajebiste życie. Nic tylko jesz, śpisz i ruchasz, żyć nie umierać - aż się Evan rozmarzył, bo jakoś wcale nie poczuł się urażony tym porównaniem do konia, w końcu to bardzo piękne i dumne zwierzęta są, ale nagle uznał, że to o wiele lepszy pomysł na siebie, niż pracowanie za marne grosze w warsztacie samochodowym. - Jeszcze lepiej to mają te byczki, co to płodzą byki bojowe. Słuchaj, wybierają takiego maczo, najpiękniejszego i najgroźniejszego i wcale nie wysyłają go na arenę tylko właśnie zamykają ze stadkiem charakternych krów, dbają o niego jak o króla, a on ma tylko płodzić - to absolutnie nie jest istotne do rozwoju fabuły, ale już bardzo tęsknię za prowadzeniem wycieczek i bym już nawet o hodowli byków bojowych poopowiadała, także nie wnikajmy w to, skąd Evan ma takie informacje.
- Jaka dwuznaczna, to tylko sugestia, żebyś sobie za tego burgera sama zapłaciła! - oburzył się trochę, bo o co ona go tutaj posądzała! No i jakby nie patrzeć na to, zdecydowanie wolał tego burgera, niż żeby mu się oddawała, no trzeba mieć w życiu priorytety.
- Ja tego nie założę - zapewnił ją, pokazując paluchem maseczkę, bo był przecież za bardzo macho, żeby się tak upiękniać. - Mogę ci zrobić tosta, będzie na poziomie tego winka - zaoferował łaskawie, bo nie był tak głupi, żeby dać się naciągnąć na drogie mięcho, ale kawałka sera mógł jej odżałować.
- Nie wiem, nie liczyłem. Ale ostatnio jak patrzyłem, to jeszcze nie uciekł w lodówce - czyli innymi słowy, w pełni nadawał się do spożycia. Co prawda, sam szybko porzucił aspirację zostania masterchefem, choć może Jackie z grzeczności doceni jednak jego aspirację?
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Kamala & Billy La la love
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

Spojrzała na niego, przez chwilę analizując. - Jeszcze musisz nosić na sobie człowieka, który musi ci czyścić i podkuwać kopyta, no i oczywiście nie możesz się podcierać, jak robisz pod siebie. I te muchy… nie wiem jak ty, ale ja chyba jednak wolę nasze prysznice i ludzkie życie. Moje stopy wyglądałyby fatalnie w podkowach, pogrubiałyby mnie - rzuciła, oczywiście się nabijając, ale życie konia wcale nie było takie fajne! - No i nie zapominajmy, że konie nie mogą jeść pizzy ani burgerów - dodała, bo jak wiadomo bez tego życie było smutne, ponure i… no kto chciałby tak żyć? Jackie na pewno nie, ona wybierała jedzonko, zawsze!
- Wiesz, może faktycznie byk by lepiej pasował do Twojej urody - rzuciła, z nieco kpiącym uśmieszkiem, a potem klepnęła go w tyłek, bo czemu nie. Nie wiedziała co prawda, czy to część życia torreadora, ale nieważne, tu chodziło o Evana.
- Nie mam czym, wszystko poszło na kaucję - przyznała, wyginając usta w podkówkę - śpię na materacu, kartony to moje jedyne meble… weź się zlituj i daj mi trochę mięcha - poprosiła, robiąc podkówkę z ust i patrząc na niego błagalnie. Tak, grała kartą współczucia, nie miała niczego innego do oddania!
- Że co, że niby jest mało męska? Faceci też muszą dbać o swoją skórę, ma swoje potrzeby tak samo jak kobieca - przypomniała mu, marszcząc brwi z delikatnym oburzeniem, bo co to za seksistowskie teksty tutaj rzucał. Mogli o siebie dbać razem!
- No dooobra, zrób tosta - zdecydowała z ciężkim westchnieniem, bo lepsze to niż nic, nawet jeśli burger byłby smaczniejszy.
- Okej, czyli tosty. Zajmę się drinkami - uniosła brwi i właśnie to zrobiła.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
180

Post

- Ale nie trzeba się golić, więc na jedno wychodzi - wzruszył ramionami. - Jeszcze ze mną to pół biedy, ale jak ty właziłaś do łazienki, to prawie jakby Yeti przyszło na depilację - Evan akurat był takim ewenementem, który twierdził, że to kobiety z goleniem miały jednak gorzej. Jego łydy na nikim nie robiły wrażenia, ale jakby Jackie z takimi wyszła na miasto, to pewnie zaraz by się posypały komentarze. Ech, te podwójne standardy!
- Hej, wypraszam sobie! Rączki przy sobie! - oburzył się, trochę na żarty, bo wcale mu takie podklepywanie przez Jackie nie przeszkadzało. Ale no zaraz nabrało ono zupełnie nowego wymiaru!
- Acha, mnie będzie wytykać, a sama tu jakieś dwuznaczne propozycje! Wstydziłabyś się kobieto! Najpierw mnie maca, teraz takie rzeczy mówi... trzeba mnie było brać jak mogłaś, a nie rozpaczać, ze teraz śpisz sama na materacu! - oczywiście, że wiedział, że nie o takie mięcho jej chodziło, ale sama się prosiła, więc aż żal było nie skorzystać z takiej okazji. No i zapominała, że Evan jako mechanik to nie zarabiał krocia, a mieszkał w lekko rozpadającym się domu, który to remontował własnymi rękami! Zupełnie nie wiedział, czemu jego żona (ta była, nie niedoszła) zarzucała mu brak ambicji - no przecież po co kupować jakieś mieszkanie od dewelopera, kiedy można odnowić tak urokliwą ruderę?
- No przecież dbam! Mam mydło, jest na nim napisane, że myje i można używać i do twarzy i do jajec, wystarczy. A nie jakieś maski - jeszcze by go ktoś w tym przez okno zobaczył i straciłby miano największego maczo w całym Hope Valley. Nie, żeby ktoś mu takie dał, ale lubił tak o sobie myśleć, bo przecież drugiego takiego jak on to ze świecą szukać.
- Jeden tost a'la Stafford już się szykuje - wyszczerzył do niej ząbki i zabrał się za przygotowywanie kanapeczki dla swojej przyjaciółki.
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Kamala & Billy La la love
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

- Wiesz, nikt cię nie zmusza do golenia się - przypomniała mu, z rozbawieniem - kobiet zresztą też nie, przecież golenie się to jest w miarę nowy trend, który powoli upada i kobiety jak nie chcą, to nic sobie nie golą - wyjawiła, bo tak właśnie było. A potem wzniosła oczy ku niebu - i jak widać, będąc z Tobą też powinnam była porzucić te zwyczaje - rzuciła, z krzywym uśmiechem. Co prawda lubiła swoje gładkie nogi bez włosów, ale na złość jemu by sobie coś chętnie zapuściła. Tyle że no, teraz nie było już sensu…
- Wiem, molestowanie… powinieneś to zgłosić na posterunku - zauważyła, udając na kilka chwil powagę i delikatnie zmrużyła oczy z rozbawieniem.
- Hola hola, sam mogłeś mnie zaciągnąć przed ołtarz, co nie. Jesteś większy i silniejszy, babę bierze się, przerzuca przez ramię i niesie do kościoła - rzuciła, bo przecież taki styl jaskiniowca był.. no dobra, był seksowny jeśli był częścią ugadanej gry między dwójką ludzi, wiadomo że nikt nie chce żeby obcy człowiek go tak łapał i gdzieś wynosił… - A z tym spaniem solo to nie jest wcale tak strasznie. Nie wiem czy zauważyłeś, ale trochę miejsca zajmujesz z tymi swoimi barami - zauważyła, unosząc brwi i mierząc go oceniającym spojrzeniem. I to prawda, zacnie wykorzystał żart, nie ma to jak dobra dwuznaczność! I wcale nie uważała go za mało ambitnego, mechanik też może zajebiście zarabiać, jak się dobrze ustawi. Teraz po prostu chciała w nim wzbudzić poczucie winy do zamówienia fast foodów.
- Nie wiem czemu skreślasz maseczki zanim w ogóle ich spróbujesz. Mydło i maseczka robią zupełnie inne rzeczy - zauważyła, wznosząc oczy ku niebu, bo był totalnie ignorantem w kwestii pielęgnacji. A facet o siebie zadbać przecież też musi, bo jego skóra potrzebuje tyle samo nawilżenia, co kobieca.
- Pięknie! A poza tym to co tam, jak ci się wiedzie życie starego kawalera? - zapytała, zaintrygowana.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
33
180

Post

- Bardzo, bardzo, BARDZO nie podoba mi się ten nowy trend i jestem przekonany, że nie jestem w tym sam. Faceci zaczynają golić nogi, a baby przestają - a femiterrorystkę co to wymyśliła powinno się na dobre uciszyć, ale tego już Evan nie powiedział na głos, bo by go Jackie po łbie zdzieliła, za dobrze ją znał. - No, szkoda, że ich wtedy nie porzuciłaś. Nie wywalilibyśmy tyle hajsu na wesele, które się nie odbyło, bo w życiu bym się nie hajtnął z laską, co już przed ślubem nóg nie goli. Aż strach pomyśleć, jaki babochłop by wyszedł po ślubie - podzielił się z brunetką swoimi błyskotliwymi uwagami.
- No pewnie... może akurat trafi się jakaś seksi policjantka na służbie? - zafalował rozbawiony brwiami, bo oczywiście już w głowie mu były inne kobiety. Jak rozdawali wrażliwość, to on stał w kolejce po urodę i zajebistą klatę, no co poradzisz?
- Nah, spasuje. Dobrze się stało - wzruszył tylko ramionami, bo być może byliby zajebistym małżeństwem, ale jednak Jackie była dla niego bardziej kumpelą, więc chyba lepiej, że ostatecznie stało się tak a nie inaczej, bo kolejnego rozwodu by chyba nie zniósł. - Nie więcej niż ty. Trzy czwarte łóżka zajmujesz bo się tak rozpychasz, kołdrę zabierasz i chrapiesz, więc nie myśl sobie, że takaś niewinna - poczochrał jej włosy, bo przecież miał informacje z pierwszej ręki na ten temat.
- Nie mam na co narzekać, kochanie. Ostatnio stwierdziłem nawet, że chyba serio niewarto tego stanu zmieniać - ocenił, gdyż w końcu uznał,że męczenie się z babami nie jest warte tego, że jego skarpetki same się prały. Potrafił je sam wrzucić do pralki, w kobitkach mógł przebierać i nikt mu nie marudził nad uchem.
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Kamala & Billy La la love
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Zbliżająca się do trzydziestki dziennikarka, która trzy razy była zaręczona, ale jakoś życia sobie ułożyć nie może. Dlatego pisze do gazety artykuły mówiące innym, jak mają to zrobić! A wszystko pod czujnym okiem jej super dziwnego psa.
29
172

Post

- Dobra dobra, gól się tak przez rok, raz na kilka dni, albo chociaż raz na tydzień i pogadamy wtedy co sądzisz o tym trendzie - rzuciła, a potem zaśmiała się wesoło. I cóż, no kobiety kobietom zgotowały taki los, rzucając się na reklamy i trendy prezentowane w telewizji i gazetach. Bo przecież golenie się to aż taka super duża nowość nie jest, nie miało nawet stu lat. Więc jak już to patriarchoterrorystka to golenie nakazała. Sophia Loren też dumnie nosiła włoski spod paszki.
- Ale z Ciebie pustak - pokręciła z rezygnacją głową - teraz mnie nie przekonasz, że nie marzysz żeby założyć jedną z tych masek - dodała, z kpiącym uśmieszkiem, bo jak był taki oh ah, to podejrzewała, że sam maskę nałoży, jak tylko wyjdzie z jego mieszkania. A póki co to ona zamierzała takową założyć.
- To jakaś fantazja z ulubionego pornosa? - zapytała z rozbawieniem, bo podejrzewała że takie sceny seksi pielęgniarek, chętnych do zabawy z zatrzymanymi to właśnie tam się widywało, a nie ulicy, gdzie kobiety po prostu wykonywały swoją pracę.
- Wcale się nie rozpycham, nie moja wina że jestem gruba i potrzebuję miejsca na moje trzy żołądki i wszystkie fałdki - wywróciła oczami, wskazując na swój.. tak… kościsty i płaski brzuch. Prędzej niż trzy żołądki, to miała trzy tasiemce, bo z wagą i jedzeniem dużej ilości to problemów nie miała i wciąż wyglądała jak taka chudzinka właśnie.
- I nie kłam, wcale nie chrapię - dodała, oburzona, bo co to za kłamstwa. Jej pies chrapał tylko czasem, ale ona? Nie, zdecydowanie nie.
- Serio? No to opowiadaj, ile kobiet wyrywasz - rzuciła, ciekawa czy faktycznie szaleje jako kawaler, czy raczej się izoluje i skupia na męskich spotkaniach, heh.
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki ONE BIG FAMILY devine STARA PANNA PIJAM TEQUILĘ Patrzę na świat przez różowe okulary Noszę kwiaty we włosach
mów mi/kontakt
paula
Zablokowany