a
Awatar użytkownika
Pracownica w sklepie z ekskluzywną odzieżą, próbująca swoich sił w wielu dziedzinach artystycznych. Nie ma już problemów w kontaktach z bratem, przyjaciółka wróciła do miasta po tym jak nagle zniknęła bez słowa, a Kieran w końcu odwzajemnił jej uczucia.
25
165

Post

FlorkaFlorka

WIADOMOŚĆ

Kod: Zaznacz cały

[sms=Florka]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Nailed It! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ups! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy śmieszek 2020 Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Always you Podziwiam figury w podwodnym muzeum Niestraszny mi dom strachu Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Hope Valley ma głos! Plotkara 2020 I hear those sleigh bells ringing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Everyone is singing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click To the North Pole for Saint Nick I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't ask for much this Christmas There upon the fireplace Underneath the Christmas tree I don't care about the presents There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas Rozgrzewam się na aerobiku temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA UNIVERSAL PERSON I AM MACHINE, I NEVER SLEEP HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED SCENARZYSTA NA DOROBKU devine ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY zmarzluch Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum mam długie włosy Godzinami moczę się w wannie Jestem numerologiczną szóstką boję się pająków cierpię na klaustrofobię boję się ciemności WEGANIN SINGIEL JESTEM ZAWSZE NA CZAS KOCIARZ WODNIK nigdy nie studiowałem/am JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN WYNAJMUJĘ MIESZKANIE URODZONY ZIMĄ Śpię równe 8 godzin DIGITAL LOVE FRIENDZONE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN FAMILY TIME CAKE BOSS LIST W BUTELCE TWÓJ NOWY DOM THE GREATEST SHOWMAN FEAR FACTOR WRONG NUMBER toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
kiitty#9373
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Tak, tak wiem. Nie odzywałem się dłuższy czas, ale musiałem poukładać pewne sprawy.

Może wpadniesz jutro z samego rana? Zarezerwuj sobie dla brata cały dzień.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Dużo kofeiny poproszę i dużo boczku, jestem jego fanem.

Najwyżej jak zgłodniejemy to zamówimy coś sobie, albo mi coś ugotujesz : )

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Z Kieranem? Czemu jako Twój starszy brat nie wiem z kim się prowadzasz?

Muszę go kiedyś poznać.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

yhy.. przyjaciel. Znam to słowo doskonale. Ja z moimi przyjaciółmi zazwyczaj kończyłem w łóżku.

Nie mam znajomych odkąd Katie mnie zlewa, wiesz że jestem aspołeczny

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Opowiem Ci wszystko ze szczegółami :*

Też tak na początku myślałem, ale ta nie odbiera telefonów i nawet nie otwiera mi drzwi swojego domu. Postanowiłem przestać się przejmować.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Pytasz o to czy mam zamiar przebrać się za wiedźmę czy coś takiego? Nie, nie planuję. A czemu pytasz?

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Zabawić to chętnie, ale jesteś moją siostrą Florka, szanuj się!

Ja widzę fajną osobę za każdym razem gdy rano spojrzę w lustro. Za kogo niby miałbym się przebrać?

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Rodziny się nie wybiera.. niestety :D
Ja i superbohater? Mam być Batmanem? Spidermanem? To chyba do mnie nie pasuje, siostro.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Polemizowałbym.. takie 2/10.
A mogę przebrać się za samego siebie? Liczy się to?

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Mam wyglądać jak gość, który uciekł z więzienia? To już wolę przebrać się za Myersa, albo Freddiego Kruegera.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

Przecież o to właśnie chodzi, żeby się bać, czyż nie? Może pójdziemy na jakieś zakupy jeśli chodzi o kostiumy, akurat skończyły mi się w szafie ciemne koszule czy marynarki.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Stuart Hill
a

Post

StuartStuart

O nie.. czy ja właśnie dałem się wrobić w tragarza? ... kill me pls.

Florence Hill
mów mi/kontakt
Zablokowany