ally willoughby
a

Post

allyally

WIADOMOŚĆ

mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

AudreyAudrey

Cześć, Ally! Pewnie doskonale o tym pamiętasz, ale na wszelki wypadek przypominam o dzisiejszych urodzinkach Josie. Wszystko jest gotowe, także wpadaj i zabierz ze sobą mojego braciszka! I żadnego kłócenia się!

BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
Zablokowany