a
Awatar użytkownika
Jasper z zawodu jest kucharzem i artystą. Jeśli chodzi o to pierwsze to ta praca jest dla niego wymarzoną w restauracji i tam jest szefem kuchni. Druga rzecz to wolny zawód czyli jest malarzem i rysownikiem. Gdy już wszystko zaczęło mu się układać z Aurelią to w poniedziałek po udanym weekendzie we dwójkę stała się tragedią, która przewróciła świat Jazz'a do góry nogami. Mianowicie jego żona miała wypadek samochodowy. Kobieta nie miała szczęścia i zmarła. Od tego czasu Jasper jest wdowcem oraz został okrzyknięty przez swoich teściów mordercą oraz złodziejem... Przez to Stackhouse zaczął powoli się staczać. Czy znajdzie się ktoś kto pokaże mu, że świat nie kończy się na jednej śmierci?
30
170

Post

JasperJasper

WIADOMOŚĆ

Kod: Zaznacz cały

[sms=Jasper]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Blooming Day BOGATE CV WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ KOCIARZ WIELBICIEL KAWY Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
Rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Jest właścicielką restauracji włoskiej, została przymusem wydana przez rodziców za Jaspera i obecnie próbuje odnaleźć się w tej sytuacji.
28
163

Post

AureliaAurelia

Hej, miałbyś ochotę może wyjść dzisiaj gdzieś? Restauracja, kawiarnia? :)

LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Blooming Day W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PSIARZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Boje się burzy
mów mi/kontakt
dianuś#4686
Zablokowany