a
Awatar użytkownika
I had a dream that you couldn't hear me screaming. Trying to tell you everything but it wouldn't stop you leaving.
30
172

Post

Kod: Zaznacz cały

[sms=Moe]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
Obrazek
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą LGBT+ WDOWIEC/WDOWA ALKOHOLIK RZUCIŁEM/AM STUDIA FAN DRESZCZOWCÓW Przypalę nawet wodę Mam mocną głowę Chodzę w trampkach Nie chcę mieć dzieci Chodzę do klubów Chodzę spać, gdy inni wstają I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DUNGEONS & DRAGONS NA FALI PANIE WŁADZO... THIEF I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This Zombie night
mów mi/kontakt
Moe
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Czemu się nie odzywasz? Zapiłaś się już na śmierć, czy jaki chuj?

Rzygam już tą przeprowadzką. Nie wiedziałam, że mam tyle rzeczy. Z ich wypakowaniem zejdzie mi się chyba do Wielkanocy. Ostatnio mówiłam bratu, że do Gwiazdki, ale zmieniłam zdanie. TEGO JEST ZA DUŻO.

W dodatku ten dom jest tak wielki, że można się po nim ganiać i bawić w chowanego. Jakbym miała z z powrotem wrócić do pokoju na w zielonym domku na Wyspie, to przysięgam, dostałabym jebanej klaustrofobii.

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

P I E R D O L S I Ę :)))

Łapacze snów są mi potrzebne! Tak, jak dzwonki wietrzne! Kupiłam ostatnio nowe, musisz wpaść i sama zobaczyć.

Ej, wypraszam sobie, ostatnio piję tylko zdrowe soczki. Wiesz, jak jest - staramy się o dziecko i takie tam. Co nie zmienia faku, że najebałabym się z Tobą. Może jak już wszyscy ludzie umrą w Hope, to wtedy wypijemy symboliczny kieliszek tequili?

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Wyprowadziłam się na farmę, więc trochę prawdy jest z tą słomą :lol:

Mam też trochę innych bibelotów. Może jakbyś wybrała się ze mną na zakupy, nie wydałabym kasy na bzdury.

Nikt nie powiedział, że wcale nie piję, ok? Przynajmniej nie pijąc z Tobą, nie będę mieć Cię na sumieniu :idk:

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Myślisz, że powinnam wprawiać się w rolę matki i mieć oczy dookoła głowy, żebyś nic nie przeskrobała? :hm:

Potrzebuję akcesoriów do nowego domu, ale widzę, że na Ciebie nie ma co liczyć. A jeśli już o Max chodzi, to wpadnę do niej po świeczki i inne pierdolety.

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Sama nie pierdol i lepiej powiedz mi, gdzie mogę kupić takie fajne zasłony, które wiszą u Ciebie w salonie.

To Ty wpadnij do mnie, nie byłaś jeszcze na moich nowych włościach!

Po tym, jak mój brat Chavez miał zawał, Cesar musi go zastępować i ma dwa razy więcej roboty w szkutni, więc pewnie wróci późno.

Wprawdzie nie zaproponuję Ci tak świetnych rozrywek jak prawda czy wyzywanie, ale nie wiem, mogę opierdolić Cię w monopoly :idk:

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Nic mu nie będzie, złego diabli nie biorą. Powinnaś coś o tym wiedzieć.

No nie gadaj, że nie pamiętasz gdzie kupiłaś zasłony. Myślisz, że znajdę podobne na rynku, w tym sklepie z tkaninami? :hm:

W takim razie urządźmy sobie wieczór planszówek przy drinku. Tequila sunrise, żeby oszukać system i udawać, że pijemy zdrowo, bo przecież sok z limonki, woda sodowa i te sprawy, to samo zdrowie.

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

No usrałam sobie te zasłony. Co zrobię, jak nic nie zrobię? Jak będziesz w pobliżu rynku, zajrzyj do tego sklepu i rzuć okiem, czy nie ma podobnego wzoru. Sama sobie upierdole zasłonki, taka wszechstronnie uzdolniona jestem.

Zawsze byłam trochę niedorozwinięta, a dopiero teraz chcesz przy mnie skakać? Bez sensu. Czemu nie robiłaś tego przez ostatnie dwadzieścia lat? :(

No to wpadaj kiedy chcesz, mam wolne i cały dzień siedzę w domu. Tylko kup limonkę i dużo pomarańczy. Mam ochotę zabawić się w miksologa :juggle:

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Dobrze wiesz, że mam fioła na punkcie różnych dodatków do mieszkania. Muszę kupić jeszcze kryształowy sznurki czakry feng shui. Ciekawe czy u Max takich nie dostanę :hm:

Nie myśl sobie, że w moim towarzystwie czeka Cię jakaś lepsza rozrywka niż w gronie umarłych. Przypominam, że nie będziemy grać w butelkę, a gry planszowe :idk:

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Dobra, to wpadaj, zanim pojadę do miasta i zacznę wydawać pieniądze na rzeczy, których Cesar nie potrzebuje.

Teraz tak tylko pierdolisz, a kiedyś kochałaś się we mnie bez pamięci.

Adres to: Suburbs 1704. Jak wysiądziesz z autobusu, to zaraz za przystankiem będzie taki duży dom z jeziorem. Łatwo poznasz, wszędzie wokół chaty walają się łodzie.

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Jak jedziesz uberem to zobacz te zasłony!

Do zoba!

Moe Gibbs
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Kontuzjowany tancerz, który nie może przeboleć zaprzepaszczenia własne kariery. Chłodny i skryty, z dystansem podchodzi do ludzi, więc nawet nie próbuj na siłę stawać się jego przyjacielem, bo nic z tego nie będzie.
28
188

Post

DeanDean

Hej. W miasteczku organizowane są różne zbiórki na różne cele z okazji świąt. Dla starszych, da dzieci, dla tych wyjątkowo potrzebujących. Jeśli masz coś, co można komuś sprezentować, daj zna. Wspólnie możemy zrobić wiele dobrego.

WŁADZA SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Kamala & Billy celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Cara & Joseph Creepypasta - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 3... 2... 1... BOOM - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't make a list and send it Zachęcam znajomych do akcji Na fali - za udział w evencie Love shot Hope Valley ma głos! This is all I'm asking for The sound of children's laughter Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true There upon the fireplace I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Tworzę relacje jak prawdziwy influencer temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - lipiec BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PHONE ADDICTED INFLUENCER KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA Oh shit Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY OSIEROCONY/A WYSPORTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WŁASNY BIZNES JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY SEKSOHOLIK Nogi same mi się rwą do tańca DANCING QUEEN SMERF PRACUŚ I'm Polish, kurwa!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
Zablokowany