nowy post
zatrzymaj avki
paradise
Chris
Rozmowy telefoniczneCzaty grupowe
Awatar użytkownika
36 y/o
191 cm
hello, it's me
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.

Post Christian Donovan-Hill »

Kod: Zaznacz cały

[sms=IMIĘ]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
27 y/o
178 cm
hello, it's me
Wyznał Christianowi co czuje i mimo odrzucenia przez chirurga ma zamiar walczyć o to uczucie. Stara się na nowo poukładać swoje życie u boku męża mając nadzieję na lepsze jutro.

Post Stuart Hill »

StuartStuart

Mam zajebiście halloweenowy nastrój, mogę wpaść? Mam niespodziankę.

Christian Donovan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Kręcę bioderkami na kursie samby Wskakuję do basenu z kulkami Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Take a chance and roll the dice Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Everyone is singing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe All I want for Christmas is you Make my wish come true There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas All my dreams are you temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Rzucam się na głęboką wodę Nie obchodzę urodzin Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Płaczę tylko w samotności Pływam Czarną Perłą Głaszczę obce psy Mam swoje demony LGBT+ Boje się igieł mam lęk wysokości Mam ciężką nogę lubię upały MIĘSOŻERCA FAN HORRORÓW DAWCA ORGANÓW JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MAM WŁASNY DOM MAM SYNA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Poślubiłem/am miłość swojego życia I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI TWÓJ NOWY DOM You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Big gesture

Awatar użytkownika
27 y/o
178 cm
hello, it's me
Wyznał Christianowi co czuje i mimo odrzucenia przez chirurga ma zamiar walczyć o to uczucie. Stara się na nowo poukładać swoje życie u boku męża mając nadzieję na lepsze jutro.

Post Stuart Hill »

StuartStuart

Nie będziesz żałował, uwierz mi ^^

Christian Donovan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Kręcę bioderkami na kursie samby Wskakuję do basenu z kulkami Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Take a chance and roll the dice Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Everyone is singing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe All I want for Christmas is you Make my wish come true There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas All my dreams are you temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Rzucam się na głęboką wodę Nie obchodzę urodzin Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Płaczę tylko w samotności Pływam Czarną Perłą Głaszczę obce psy Mam swoje demony LGBT+ Boje się igieł mam lęk wysokości Mam ciężką nogę lubię upały MIĘSOŻERCA FAN HORRORÓW DAWCA ORGANÓW JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MAM WŁASNY DOM MAM SYNA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Poślubiłem/am miłość swojego życia I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI TWÓJ NOWY DOM You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Big gesture

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

Serio?
Jeśli do tej pory nie zauważyłeś żadnej dyni czy plastikowego nietoperza to jednak obstawiam starość i kłopoty ze wzrokiem.

Christian Donovan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

Chciałbyś. Jesteś pewien, że to dalej są jeszcze żywi ludzie?
O popatrz, zaskoczę Cię, ale nie. Od dwóch lat już siedzę w domu, w Stanach.
No dobra, z przerwami.
Po prostu wsiądź w jakiś samolot i już nie będziesz musiał zazdrościć:p

Christian Donovan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

"Chyba" jest tutaj słowem kluczem😂
Tak, tak wiem to bardziej niespodziewane niż Hiszpańska Inkwizycja
O proszę! Cóż to za urocze miejsce znalazłeś do zabunkrowania się?
Nie masz czasu? Dlatego zawsze mówiłem, że praca na etacie ssie.

Christian Donovan

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

A za co mam Cię zlapać?
Tak Hope też polecam!
Chata, chata ... Może gdybyś nie miał takiej fajnej to czasem byś się z niej wyrwał?

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

czekaj.... CO?!

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

Hope Valley? To na Florydzie?

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

No stary .... Bez jaj...

Christian Donovan

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

Ty się lepiej wytłumacz z SZEŚCIU.

Christian Donovan

Awatar użytkownika
35 y/o
193 cm
hello, it's me

Post Hugo Villeda »

HugoHugo

No dobra... To jest jednak całkiem mocne wytłumaczenie 😂

Christian Donovan