a
Awatar użytkownika
oh boi
25
179

Post

Spoiler
Show

Kod: Zaznacz cały

[sms=Alfie]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best ALL BY MYSELF ROLLING IN THE DEEP HAZARDZISTA POMYSŁOWY DOBROMIR LEKKODUCH Gram na nerwach DIGITAL LOVE GAME MASTER
mów mi/kontakt
autor
Ines Villeda
a

Post

InesInes

jezu, nie możesz mi tak robić!

myślałam, że stało się coś strasznego!

ale jak nie, to nie wiem, powiedz mi :roll:

Alfie Villeda
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

no w końcu!

byłam pewna, że nie doczekam tej wiekopomnej chwili

zaraz... skąd masz kasę? :hm:

Alfie Villeda
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

Ty i zarobek :roll:

jeszcze jestem w domu, późnym popołudniem idę do pracy, JAK DOROSŁY CZŁOWIEK

Alfie Villeda
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

DelilahDelilah

Hejka

Co powiesz na rowerowy wypad za miasto?

Obiecuję, że będę mało zrzędzić!

Alfie Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

DelilahDelilah

możemy poczekać nawet trzy, to nie dość, że się ochłodzi, też się zdążysz zrobić na bóstwo :giggle:

Alfie Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

InesInes

wcale nie jesteś dorosły, a ja ciągle zastanawiam się, jakim cudem mój mały, dwunastoletni brat nagle skończył ćwierćwieczę :idk:

mam paellę z chorizo z wczoraj, to ją odgrzeję, tylko czekam ba cynk aż będziesz na wyspie

Alfie Villeda
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

HopeHope

Um... Ja? Nie, skąd.

Czekaj, szarej?

I to jeszcze tej ulubionej? Nie może być.

O, popatrz, faktycznie się u mnie zawieruszyła czekaj...

Ej! Sam ją u mnie zostawiłeś! Przyznaj się, zrobiłeś to specjalnie, żeby się wprosić na lasagne!

Radzę się spieszyć, Rufus się na niej wyleguje. Tak tylko mówię ;)

Alfie Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
Zablokowany