a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

Kod: Zaznacz cały

[sms=Candy]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
a
Awatar użytkownika
Ratownik z plaży i Florida Water & County Fair, jeździł z gitarą po kraju, ale prawie został wrobiony w dziecko, więc wrócił z podkulonym ogonem, tak jakoś wyszło, że przespał się z narzeczoną przyjaciela, a na horyzoncie kręci się była, która spóźniła się o dziesięć minut. To co, wypijmy za to?
28
182

Post

DanDan

Hej! Tak, szukam, mam wolny jeden pokój i jeśli bardzo chcesz sprzątać też drugi, to sprzedane! :lol:

Candy Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC SINGIEL PALACZ Pływam
mów mi/kontakt
nata#9784
a
Awatar użytkownika
Ratownik z plaży i Florida Water & County Fair, jeździł z gitarą po kraju, ale prawie został wrobiony w dziecko, więc wrócił z podkulonym ogonem, tak jakoś wyszło, że przespał się z narzeczoną przyjaciela, a na horyzoncie kręci się była, która spóźniła się o dziesięć minut. To co, wypijmy za to?
28
182

Post

DanDan

Jasne, jak wrócę z pracy, wyślę Ci szczegóły dotyczące czynszu i takie pierdoły, ok?

Candy Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC SINGIEL PALACZ Pływam
mów mi/kontakt
nata#9784
Zablokowany