a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

NancyNancy

WIADOMOŚĆ

Kod: Zaznacz cały

 [sms=Nancy]
[sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

Skąd wiesz, że pomyślałem od razu o dildo?
No dobra. Pomyślałem

Dzieci to dzieci. Daj jej tego misia! Kupię Ci nowego. <3

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

To nie mi brakuje samoczynnego zaspokojenia swoich potrzeb!

Obiecuję! A będziesz z nim spać?

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

Mogę na to przystać. Ale wait! Masz kogoś na oku? Bo jak wiesz.. potencjalny kandydat musi zostać sprawdzony przeze mnie!

A no i tego.. pocałowałem Tri. I chyba spieprzyłem.. Skoro już o samoczynnym zaspokajaniu mówimy.

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

Ech. Nancy.. Billie to żaden problem. Sam chętnie bym został jej tatą.

Nie! Wiem jak się całować! Przecież wiesz ^^ bardziej chyba chodziło o to, że się boi. Coś przeżyła, ale nie chcę mówić. Ciężko jest, ciężko

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

Gdybyśmy tylko wykorzystali tamtą szansę to pewnie mógłbym być jej prawdziwymi tatą. Najwidoczniej los chciał zesłać nam jedynie przyjaźń. Ale wiedz, że zawsze jestem obok.

Chyba masz rację.
A jak Ty się czujesz? Wszystko w porządku?

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
189

Post

PsycholPsychol

Nie mam za złe weekendu, Nancy. Cieszę się, że sumiennie myślisz o... terapii. Chyba?

Ale następnym razem wstrzymaj się z smsami chociaż do 4, dobra? Będę dozgonnie wdzięczny.

Chociaż wcale się nie dziwię. Też miewam koszmary z Tobą w roli głównej.

PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DOMATOR SCHLUDNY PRACOHOLIK
mów mi/kontakt
zakalec
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
189

Post

PsycholPsychol

Najwidoczniej ranny ptaszek ze mnie.

Nudne? Od kiedy przekroczyłaś próg gabinetu stało się co najwyżej bardziej traumatyczne, ale na pewno noe nudne. Jeszcze trochę i sam zacznę się rozglądać za jakąś terapią.

PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DOMATOR SCHLUDNY PRACOHOLIK
mów mi/kontakt
zakalec
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
189

Post

PsycholPsychol

Podtrzymuję. Sen jest ważny. Niemniej jednak nigdy nie twierdziłem, że się wysypiam.

Chociaż zazwyczaj daję radę. Czasami tylko przeszkadzają mi upierdliwe pacjentki, które najwidoczniej nie mogą spać po nocach.

Poza tym, przyznam, że to świetny pomysł. Umówię się ze sobą na auto-konsultację. Zdać ci potem relację, żebyś mogła dokonać profesjonalnej, rozbudowanej i - jak zwykle - nieomylnej analizy, pani doktor Strykes?

PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DOMATOR SCHLUDNY PRACOHOLIK
mów mi/kontakt
zakalec
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
189

Post

PsycholPsychol

Przypominam, że zawsze może Pani zrezygnować z terapii. Pozdrawiam.

PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DOMATOR SCHLUDNY PRACOHOLIK
mów mi/kontakt
zakalec
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

Zawsze możemy się umówić tak, że jeśli oboje będziemy sami do 35 roku życia to po prostu weźmiemy ten ślub, zrobimy sobie bobo i będziemy szczęśliwi jak wtedy dawniej przez te dwa-trzy miesiące.

Mam mu nakopać? Czy może przyjechać z lodami i uśmiechem na ustach?

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

MarcusMarcus

No to poczekamy do Twoich 35 urodzin :szlug: a tak serio to wiesz, że życzę Ci jak najlepiej. Masz we mnie oparcie.

O Pan Foszek? Obraził się, bo..? Stwierdził, że jest kiepskim terapeutą i zwalił to na Ciebie?

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
ODPOWIEDZ