a
Awatar użytkownika
Detektyw w wydziale narkotykowym który wrócił do Hope z zamiarem odzyskania żony, aczkolwiek zrozumiał, że rozwód to jedyne, na co może liczyć. Uczy się na nowo zaufania do ludzi, jest ojcem dwóch, kudłatych dzieci, a jego myśli coraz częściej krążą wokół ślicznej studentki weterynarii
33
183

Post

Spoiler
Show
kodkod

Kod: Zaznacz cały

[sms=IMIĘ][sms-tekst]
[wiad]WIADOMOŚĆ[/wiad]
[/sms-tekst]
[/sms]
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku YOU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA EMERGENCY SERVICES PSIARZ FAN HORRORÓW JESTEM ZAWSZE NA CZAS Stołuję się na mieście Mam mocną głowę Twardo stąpam po ziemi Płaczę tylko w samotności Moja skóra to dzieło sztuki Śpię nago CZTERY ŁAPY sticks and stones
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości
33
170

Post

MerylMeryl

Hejka, panie funkcjonariuszu! Widziałam, że masz całkiem dużą kuchnię, więc w wolnej chwili możesz zrobić z niej użytek i na przykład ugotować coś dobrego dla biednych dzieci. Wiesz, ubrałbyś się, nie łaził cały dzień bez koszulki, możesz sobie nawet dla bezpieczeństwa przewiązać fartuszek czy coś. A jak już upichcisz coś dobrego, to zaproś mnie na degustację :hihi:
Łap info o kolacji i przekaż dalej! LINK

Carter Holloway
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie All I want for Christmas is you Underneath the mistletoe To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing BOGATE CV Adam i Ewa RZUCIŁEM/AM STUDIA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Gotuję lepiej od Magdy Gessler Boje się świerszczy
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
Zablokowany