Rozmowy telefoniczneCzaty grupowe
Ines VilledaCasas de Ensueño

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
long story short
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna. I po uszy zakochana Césarze.

Franklin

Post Ines Villeda »

InesInes

Ale za to jesteście piękni, tego nie można Wam ująć.

Napisz tylko kiedy masz czas i gdzie chciałbyś się spotkać. U mnie? U Ciebie? Gdzieś w plenerze?

Wyczuwam zajebisty hicior!

Franklin Arreola
Obrazek
bubek#2094
MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Golden Throne - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige 666 Ways to Love DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Fingers like snakes and spiders in my hair Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP GOD THE CREATOR HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! I OWN THIS TOWN Z Archiwum X DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY PRACA W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM ubieram się w second handach Zbieram mandaty Jestem numerologiczną piątką Ususzę nawet kaktusa TUBYLEC Mam mocną głowę lubię wycinać lampiony z dyni Lubię tańczyć w deszczu Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze lubię stroić choinkę mistrz jengi Lubię wakacyjny chill Rozrzutny Jeżdżę na rowerze Odsłaniam kolana w sukienkach Don Juan moim żywiołem jest ogień Marzyciel Zasypiam pod łapaczem snów Gubię guziki valar morghulis mam długie włosy Kocham lato! Na smutki piekę ciasteczka Boje się czarnych kotów Poglądam życie celebrytów na instragramie Gram na harmonijce PIWOSZ Prakykuję jogę MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE W ZWIĄZKU ZARĘCZONY/A JESTEM ZAKOCHANY/A KARTA DUŻEJ RODZINY URODZONY JESIENIĄ YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND CHUDERLAK PALACZ LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA WIERZĘ W BOGA JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ FAN FILMÓW EROTYCZNYCH FURIAT IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE WULGARNY PEWNY SIEBIE WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM wieczny Piotruś Pan CZARNA OWCA ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Wiejska dziewoja HE WAS FIRST! DANSE MACABRE A TY CAŁUJ MNIE! MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Pełna chata Odlotowe Agentki You're a wizard, Harry Food Fight Boats! Boats! Boats! Good or Bad News Pomocna dłoń Loża hejterów I LOVE YOU, BABY! TLC Takin' this one to the grave KING OF THE JUNGLE PUCZJO HENZAP INDI ER RACZEK NIEBORACZEK DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM I'M SO HIGH! THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER Gość w dom, bóg w dom i'm still alive sticks and stones Big gesture Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Bo do tanga trzeba dwojga Zaopiekuj się mną Eminem My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby Damnitttttt! Evil spawn! i only lie when i love you Like a virgin shit, where am I? Pizzaiolo Love of cooking #*&!@%^ house flipper You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT PRIDE MONTH 2020 THE GREATEST SHOWMAN NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO HAPPY BIRTHDAY! CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST NOTHING LASTS FOREVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU GAME OVER NOC W WIĘZIENIU SURPRISE! CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE IZOLACJA SPOŁECZNA I DO PARTY ANIMAL TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE I'M SORRY STEVIE WONDER KSIĘŻNICZKA MONONOKE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? GHOST MOVIE DID IT HURT? UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE CAKE BOSS TWÓJ NOWY DOM PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI MICHAEL PHELPS BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER Dzielny pacjent!

Awatar użytkownika
24 y/o
169 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is possible.

Franklin

Post paige o. dewitt »

paigepaige

na tym zdjęciu jest jakiś tatuaż? ^^

Franklin Arreola
twojastara#0845
ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING THANK YOU FROM THE MOUNTAIN shit, where am I?

Awatar użytkownika
24 y/o
169 cm
long story short

Franklin

Post paige o. dewitt »

paigepaige

no ja nie widze ^^ ^^

twojastara#0845

Awatar użytkownika
24 y/o
169 cm
long story short

Franklin

Post paige o. dewitt »

kartka the paigekartka the paige

wait...

co kurwa?

Franklin Arreola
twojastara#0845

Awatar użytkownika
24 y/o
169 cm
long story short

Franklin

Post paige o. dewitt »

kartka the paigekartka the paige

...

kurwa gdzie jestes? zaraz bede wyslij mi adres, albo lokalizacje, ale jak gdzies dalej pojdziesz, to ci połamę okulary, lovju

Franklin Arreola
twojastara#0845