Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Sajko. Gejms. Hell.
Urodzony w Miami, podczas studiów przeprowadził się do Hope Valley i od tego momentu tu zamieszkuje. Psychoterapeuta z własnym gabinetem, właściciel klubu i maniak gier wideo. Dość niekonwencjonalnie podchodzi do życia, swojej pracy, a już tym bardziej do kobiet, wyrywając miłośniczki gier na lateks i seriale z TLC.
35
190

Post

#9

Hades liczył, że mimo wszystko będzie mógł jakoś pomóc Mickey w przezwyciężeniu jej lęku. Nie uważał jednak, by pierwsza, czy druga próba były owocne, ale zamierzał spróbować z nią, dać jej oparcie, trzymać ewentualnie za rękę i zobaczyć, jak bardzo strach ją paraliżował. W końcu wcale nie musieli zacząć pływać. Ot, wejście do wody, zanurzenie się do pewnego poziomu i wyjście. Tyle powinno na początek wystarczyć, o ile będzie jakiś początek. Umówili się na plaży w Bayside, gdzieś na mniej zaludnionym kawałku, ale też nie mogli spodziewać się braku ludzi. Było koło osiemnastej, słońce już nie dawało, jak na patelni i spokojnie mogli nawet posiedzieć gdzieś na kocu. Wziął ze sobą zimną wodę, jakieś przekąski i coś, na czym mogli usiąść - może nawet ręcznik plażowy - w końcu nie będą stać, jak debile. Zakładał, że nawet z początku do niczego nie dojdzie, bo przecież to nie tak, że dziewczyna magicznie przy jego obecności rzuci się do wody - chyba, że tak na nią działał. Byłoby smutno. Zerknął na zegarek, rozkładając wszystko, wyciągnął butelkę z torby i rozejrzał się. Jakaś para leżała kilka metrów dalej, dzieciaki puszczały latawca i w oddali było widać grupkę grających w siatkówkę plażową. Dzień, jak co dzień. Żadnych rekinów na horyzoncie.
- O.. Mickey, jednak przyszłaś. Zastanawiałem się, czy nie uciekniesz w ostatniej chwili. Ogólnie, z Hope Valley - zaśmiał się, żartując sobie oczywiście, by odwrócić jej uwagę i trochę rozluźnić atmosferę. Nigdy z pacjentem nie widywał się na terenowej sesji, a już na pewno nie widywał się prywatnie, było więc to nowe i dziwne dla samego Hadesa. - Siadaj, jak minął Ci ten tydzień? - Nie widzieli się jakiś czas, dość sporo nawet, ale Pearson nawet nie miał chwili oddechu dla siebie, przesunął jedną sesję w nadziei, że dziewczyna da sobie radę, ale teraz zamierzał to nadgonić. Miał wieczór dla niej, a przynajmniej tak zakładał od początku, bo jeszcze nie wiedział co się wydarzy.

Mickey Rosenthal
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP SINGIEL PRACA W GASTRONOMII WŁASNY BIZNES LEKKODUCH SEKSOHOLIK PIJAM WHISKY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG OH NO, PERIOD SMERF PRACUŚ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC
mów mi/kontakt
devil himself
a
Awatar użytkownika
Mam traumy z dzieciństwa, pije i próbuję zostać garderobianą w teatrze.
27
165

Post

#5

Mickey starała się jak mogła żeby nie myśleć o tym co miało się stać dzisiejszego wieczoru. Naprawdę! Wymyślała różne rzeczy, żeby jakoś odciągnąć myśli. W pracy nawet zaczęła pracować, a to było naprawdę duże osiągnięcie jak na Rosenthal. Umyła półki pod wszystkimi durnowatymi figurkami aligatorków, przejrzała pocztówki, które później posegregowała i zrobiła tez porządek z aligatorkami-pluszakami, które całe były z kurzu. Sądziła, że po tak ciężkim dniu pracy powinna dostać odznakę pracownika miesiąca, albo przynajmniej dużą premię. Nic się jednak z tego nie wydarzyło i dlatego wróciła do domu nieco poddenerwowana. W przyczepie też starała się jakoś zająć czas, czymkolwiek. Gdy zegar zbliżał się nieubłaganie do godziny zero, postanowiła się zdrzemnąć, bo jak zaśpi to wymówka będzie prawdziwa i nic wielkiego się nie stanie, przynajmniej Hades nie będzie mógł powiedzieć, że go okłamała. Niestety, z nerwów i stresu nie mogła zasnąć, nie zostało jej nic innego jak ogarnąć niezły ciuch i wyjść z domu.
Nie pomyślała, że z każdym kolejnym krokiem będzie się denerwować jeszcze mocniej. Wiedziała, że musi się zmierzyć ze swoim lękiem, ale nie była tak do końca pewna, czy jest na to gotowa. Może lepiej to przełożyć, albo nie wiem.. iść się najebać? Rzucić to wszystko i wyjechać w Kordyliery... tam wody na pewno nie było aż tyle co na Florydzie. Tak przynajmniej sądziła, bo Mickey orłem z geografii to nigdy nie była. Gdy po kilkunastu minutach pojawiła się na plaży i zobaczyła Hadesa, to już niestety nie było odwrotu. Trzeba było chwycić byka za rogi, nawet jeżeli będzie to bolesne. - Możesz sobie o mnie myśleć wiele, ale tchórzem to nie jestem.... - powiedziała uśmiechając się do niego łobuzersko. Rzuciła tez nieco nienawistne spojrzenie na szumiącą niedaleko wodę. To będzie ciężka sprawa. - Po staremu, nudno i nieciekawie - mruknęła siadając sobie na piasku obok niego i westchnęła sobie głośno. - Myślę, czy nie kupić sobie zwierzaka... świnkę morską w sumie - to mogło być jej jedyne połączenie z morskim światem. - Tak swoją drogą co za debilna nazwa dla świnki, która a morzem nie ma zbyt wiele wspólnego - powiedziała kręcąc głową. Ludzkość ciągle ją rozczarowywała, nawet w nazewnictwie zwierzątek. - A co u Ciebie? Jakaś imprezka na Olimpie się szykuje? - zapytała z tą typową dla niej nutką ironii. Nie przepuściłaby sobie też okazji żeby nie pożartować z jego imienia, chociaż troszeczkę.

Hades S. Pearson
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind SINGIEL ALKOHOLIK WIERZĘ W KOSMITÓW FURIAT WULGARNY O SERCU Z KAMIENIA PEWNY SIEBIE PRZESYPIAM ŻYCIE Mam czarny humor BEACH BITCH
mów mi/kontakt
pani c.
a
Awatar użytkownika
Sajko. Gejms. Hell.
Urodzony w Miami, podczas studiów przeprowadził się do Hope Valley i od tego momentu tu zamieszkuje. Psychoterapeuta z własnym gabinetem, właściciel klubu i maniak gier wideo. Dość niekonwencjonalnie podchodzi do życia, swojej pracy, a już tym bardziej do kobiet, wyrywając miłośniczki gier na lateks i seriale z TLC.
35
190

Post

Cóż, chyba go oszukała, albo uciekła - w sumie nawet by się nie zdziwił, ale zmarnowałaby jego czas. A on akurat sobie bardzo to cenił, zupełnie jak brak chamskich manipulacji i krętactwo. Wolał by pacjenci byli z nim permanentni i szczerzy, bo inaczej do niczego by nie doszło, a raczej do niczego oboje by nie doszli podczas ich spotkań. Obijanie się od ściany nie przynosiło żadnych skutków, a przecież - choćby dzisiaj - chcieli zmierzyć się z jej lękami, strachem oraz problemami, które kłębiły się w głowie. Uciekanie wieczne od problemu tylko go nawarstwiało i tak jest zawsze, zamiatanie pewnych tematów pod dywan, tylko dla lepszego samopoczucia, czy nie wywoływania kompletnych dram w swoim czy innych życiu, było jedynie zasłoną dymną. Każdy chciał spokoju, to jasne, ale pewnych rzeczy nie można ignorować, nie można udawać, że ich nie ma, albo znikną same, bo potem warstwa na warstwie przylega coraz bardziej i nie można się tego pozbyć. Problem zapuszcza korzenie i nie puszcza tak łatwo, im głębiej, tym gorzej. Dlatego tak dużo osób mówi też o tym, by być świadomym problemów z psychiką, by stawiać temu czoła, by się nie bać i nie wstydzić rozmawiać. Zauważył u niej wiele razy wyparcie, ale to nie znaczyło, że zostawi ją z tym wszystkim samą. Dojdzie do sedna sprawy, a jeśli podda się gdzieś po drodze - jako terapeuta nie podda się tak łatwo, jako człowiek będzie jednak musiał dać jej odetchnąć, aż sama wróci.
- Cóż, nigdy nie sądziłem, że jesteś. Zbyt wygadana z Ciebie osoba, by ta pewność siebie zmalała przez jakieś fale - zaśmiał się cicho i spojrzał na nią - wiem, że to jest dla Ciebie trudne, ale nic na siłę, tak? Spróbujemy i zobaczymy, czy coś się zmieni - naprawdę chciał by zmierzyła się ze swoich strachem z kimś, komu przynajmniej jako tako ufała. - Hm.. a czemu akurat świnka morska? Nie chciałabyś adoptować psa czy kota? Albo nie wiem, ludzie lubią chyba żółwie - sam nie posiadał zwierzaka, ale gdyby go miał - pewnie by postawił na kota. Tak, by dopełniał jego humor swoimi pomrukami i jękami o żarcie. - Jakby się zastanowić, to dlaczego stół to stół, a krzesło to krzesło, tak? - Czasem nie rozumiał kompletnie skąd ktoś brał nazwy na przedmioty, ale cóż, musieli się z tym pogodzić, że świnka morska była daleko od wody, a krzesło nie miało żadnego wydźwięku. - Cóż, chciałbym, ale ostatnio mam tyle pracy, że wpadam tylko do Divertido po papiery i na drinka, a potem bunkruję się we własnym domu - nie mógł narzekać, ale zdecydowanie jego życie towarzyskie ostatnio ucierpiało. - Gotowa? - Zapytał, ale jeszcze nie wstał, gdyby chciała chwilę posiedzieć i przyzwyczaić się do myśli, że zaraz będzie musiała wejść do wody. Przynajmniej stopami.

Mickey Rosenthal
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP SINGIEL PRACA W GASTRONOMII WŁASNY BIZNES LEKKODUCH SEKSOHOLIK PIJAM WHISKY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG OH NO, PERIOD SMERF PRACUŚ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC
mów mi/kontakt
devil himself
Zablokowany