Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

szesnaście

Ostatnie dni były dziwne. Kiedy poprzednim razem widział się z Carą, między nimi było wszystko w porządku i układało się lepiej niż mógłby to sobie zaplanować, a jednak nagle coś się popsuło. A przynajmniej takie odniósł wrażenie, gdy Langmore kolejny raz migała się od spotkania, sprzedając mu wymówkę, która ani trochę nie brzmiała przekonująco. Jeśli chciała stosować takie zagrania częściej, powinna nauczyć się lepiej kłamać, bo nawet jeśli raz, drugi, Caulfield postanowił jej uwierzyć, w końcu jej zachowanie zaczęło być dla niego podejrzane, bo za bardzo różniło się od tego, do czego był przyzwyczajony. Jednak pomimo tego, że w głowie zapaliła mu się czerwona lampka, nie chciał snuć żadnych domysłów, a zamiast tego po prostu nie odpuszczał i wciąż wychodził z propozycjami spotkania się. I ta metoda podziałała, bo Cara w końcu zaproponowała, żeby dziś do niej wpadł. Miał nadzieję, że przy okazji postanowi wyjaśnić mu dlaczego w ostatnim czasie trzymała go na dystans, bo wolałby sam się o to nie dopytywać. Mieli być razem, więc przy okazji tak dziwnego zachowania jakieś wyjaśnienia mu się chyba należą, prawda? Oby ona widziała to w taki sam sposób, bo jeśli nie, to w przyszłości może stać się kłopotliwe, ale mniejsza o to! River cieszył się z tego, że w końcu udało im się umówić i kiedy zbliżała się godzina, o której powinien się u niej stawić, wyszedł ze swojego domku, dystans do niej decydując się pokonać pieszo. Nie mieszkali aż tak daleko od siebie, więc mógł się do niej przespacerować, tym bardziej, że pogoda oraz otoczenie wręcz prosiły się o to.
Po krótkim spacerze dotarł pod drzwi Langmore, nie ociągając się z tym, żeby w nie zapukać. Cieszył się na to spotkanie, tak po prostu. Chociaż dystans, który utrzymywał się między nimi w ostatnich dniach trochę go niepokoił, cieszyło go to, że wreszcie dobiegł on końca, bo może niepotrzebnie się niepokoił. Wszystko powinno niedługo się wyjaśnić, tym bardziej, że już kilka chwil później zobaczył w drzwiach Carę, którą na początek przywitał uśmiechem. - Cześć - odezwał się i w tej samej chwili pochylił się ku niej z zamiarem pocałowania jej, w końcu pracowali nad tym, żeby coraz pewniej czuć się w związku oraz żeby nie bać się bliskości i czułości. Są razem, więc powinni przyzwyczajać się do tego, że takie gesty mogłyby stać się normalnością, tym bardziej, że dotychczas można było zauważyć, że oboje tego chcieli. Poruszali się po tym gruncie niepewnie, głównie obawiając się tego jak może zareagować to drugie, ale nie ma wątpliwości, że oboje do tego ciągnęło.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

017.


Nie było dobrze, ale z tego River miał prawo nie zdawać sobie sprawy. Odkąd ich relacja zmierzać zaczęła w nieco innym kierunku, Cara próbowała co prawda niczego z góry nie zakładać, ale i tak pewne aspekty postrzegać zaczęła w dość konkretny sposób. Założyła na przykład, może dość naiwnie, że w ich relacji nie ma miejsca na osoby trzecie. Choć nie nazwali wprost tego, co było między nimi, Langmore liczyła na coś wyjątkowego. Coś, co nie przytrafiło jej się jeszcze nigdy i, co w dzisiejszych czasach nie było wcale takie oczywiste, sprowadzało się do wyłączności. Pragnęła mieć go tylko dla siebie, ale tego nie odważyła mu się do tej pory powiedzieć. W ich znajomości, a może raczej w jej nowym kształcie, zachowywała się bardzo nieśmiało, dziecinnie wręcz, bo choć ufała mu, nadal tkwił w niej cień niepewności. I nie był on najwyraźniej nieuzasadniony, skoro ich związek, o ile w ogóle związkiem był, nie rozwinął się zbyt dobrze, a jej już dane było otrzymać przykrą niespodziankę. Gdy przypadkiem usłyszała o jego domniemanym podboju, nie potraktowała tego poważnie. Po pierwsze nie wiedziała czy było to prawdą, a po drugie, jeśli prawdą by się okazało, mogło od jakiegoś już czasu nie być aktualne. Ale najwyraźniej było, o czym Carze przyszło się przekonać już kilka dni później. Nie chciała zaprzątać sobie głowy widokiem jego z inną kobietą, bo nie taka była, ale nie umiała wyrzucić tego obrazu z własnego umysłu. Co gorsze, nie umiała też przestać się do niej porównywać i wnioski, do których doszła, to właśnie jej zwiastowały przegraną.
Właśnie dlatego unikała go od kilku dni, nie będąc gotową na to, aby spojrzeć mu w oczy i… co tak właściwie zrobić? Wyjaśnić to z nim? Zapytać? A może od razu powiedzieć mu, że cokolwiek miało między nimi miejsce, nie powinno się powtórzyć, bo… Bo co? Bo nie chciała być jedną z wielu? Bo obawiała się, że w jego oczach wypadnie gorzej niż reszta kobiet, które kiedyś gościły w jego życiu? Bo, o ironio, jej pewność siebie była wyłącznie maską, której nie potrafiła przywdziać w sprawach sercowych i z każdego, nawet najdrobniejszego powodu była skłonna wątpić w siebie i podważać to, że Caulfield chciał właśnie ją - ją, nie żadną inną - z wszystkimi tymi mankamentami? Rzecz w tym, że możliwości było krocie, przez co Cara do tej pory nie uporządkowała własnych myśli. Wiedziała natomiast jedno - River nie był głupim facetem, a więc im dłużej migać będzie się od spotkania, tym bardziej podejrzliwy się on stanie. I słusznie, dlatego nie mogła już dłużej kontynuować tych podchodów i musiała czym prędzej stawić temu czoła, ale tym razem nie czuła ekscytacji na myśl o ich spotkaniu. Czuła natomiast zdenerwowanie, które dodatkowo dało o sobie znać przyspieszonym biciem serca, kiedy blondyn w końcu stawił się w jej drzwiach. I gdy do nich podeszła, nogi miała jak z waty, ale tym razem to nie on odpowiadał za uginające się pod nią kolana. A może inaczej - nadal robił to on, ale zdecydowanie nie w taki sposób, jakiego Cara mogła od niego oczekiwać. - Cześć - odparła, chcąc wycofać się czym prędzej, ale zanim zdołała zrobić krok w tył, twarz Rivera znalazła się zbyt blisko jej własnej. Zareagowała instynktownie, nie czując się gotową na żadne czułości, dlatego obróciła twarz w taki sposób, aby mógł musnąć ustami wyłącznie jej policzek. Chcąc uniknąć pytań i, co gorsze, jego spojrzenia, chwilę po tym obróciła się na pięcie i pomaszerowała w stronę prowizorycznej kuchni. - Czego się napijesz? - zapytała, nie obracając się jednak przez ramię. Bała się, że kiedy tylko ich spojrzenia skrzyżują się, on zdoła wyczytać z niej wszystko, a przecież nadal nie wiedziała, co powinna z tym fantem zrobić.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

Choć pewnych rzeczy nie nazwali ani nie powiedzieli na głos, dla Rivera były na tyle oczywiste, że nie sądził by mieli czym się przejmować, a tym bardziej, żeby mogli o cokolwiek się podejrzewać. W pełni ufał Carze, wierząc, że nie pozwoliłaby, aby wszystko rozwinęło się między nimi do tego stopnia, gdyby nie traktowała tego poważnie. I miał nadzieję, że ona jemu również ufała, bo nie zrobił nic, przez co mogłaby w niego zwątpić. A przynajmniej jemu tak się wydawało, ponieważ nie był świadomy tego, że po mieście krążyły plotki o jego jednorazowym zbliżeniu z Lacey, które w dodatku miało miejsce kilka miesięcy temu. Na pewno nie było to czymś, przez co Cara powinna czuć się zagrożona, ponieważ Caulfield nie był zainteresowany tamtą kobietą. Dla niego liczyła się wyłącznie Langmore i choć sama mogła uważać, że wypadała przy innych kobietach blado, w jego oczach tamte się do niej nie umywały. Może powinien był jej to powiedzieć, może powinien był jaśniej podkreślić to, że wyłączność jest dla niego tak samo ważna, jak dla niej. Problem w tym, że nie wiedział jak niepewnie czuła się w związkowych sprawach i nie miał pojęcia, że aż tak weźmie do siebie plotki. Prawdziwe, w porządku, ale nie zawierały wszystkich informacji, w dodatku tych najistotniejszych, które z perspektywy ich relacji robiły dużą różnicę. Caulfield chętnie by jej to wszystko wyjaśnił, gdyby tylko Langmore powiedziała mu w czym leży problem i porozmawiała z nim szczerze zamiast unikać go w ostatnich dniach. Dziś zresztą też nie było lepiej, bo chociaż spotkali się (co rozbudziło u niego nadzieję, że może wszystko jest między nimi w porządku), Cara już na samym wejściu zachowywała się dziwnie i to nie umknęło jego uwadze. Ze względu na to, że jej wcześniejsze uniki rozbudziły jego czujność, teraz był uważniejszy i zwracał uwagę na najmniejsze szczegóły. I nie zamierzał robić dobrej miny do złej gry, wolał od razu to wyjaśnić, nie chcąc, żeby dziwna atmosfera między nimi narastała. - Nie, dziękuję - odparł, wchodząc do środka. - Chciałbym za to dowiedzieć się o co chodzi - zagaił i posłał jej wymowne spojrzenie, którym chciał dać jej do zrozumienia, że udawanie nie miało już sensu. Ewidentnie coś nie grało i wmawianie sobie, że wcale tak nie jest, nie zaprowadziłoby ich do niczego dobrego, dlatego blondyn wolał to uniknąć i załatwić jak na dwoje dojrzałych ludzi przystało. W końcu jeśli coś się stało lub on zrobił coś nie tak, mogli o tym ze sobą pogadać, prawda? Naprawdę miał ogromną nadzieję, że to może działać u nich w ten sposób, bo właśnie tego oczekiwał od relacji z drugą osobą - szczerości i otwartości.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Bała się i to właśnie na tym polegał jej problem. Miała zerowe doświadczenie w związkach, a na domiar złego, nie umiała wprost powiedzieć mu o tym, co siedziało jej w głowie. Może gdyby od razu była z nim szczera i spróbowała rozwiać własne wątpliwości, teraz do jej umysłu nie wkradałyby się obawy, które z jednej strony wydawały jej się irracjonalne, a z drugiej, cóż, odbierały jej całą pewność siebie, a tej i tak nie posiadała już zbyt wiele. Niewykluczone więc, że to Cara popełniała tutaj błąd. Nie umiała mu w pełni zaufać, choć wiedziała, że bez zaufania związku nie da się zbudować. A teraz, kiedy w jej głowie kłębiło się tak wiele obaw, tym bardziej nie była w stanie po prostu go o to zapytać. Z niejasnych przyczyn obawiała się, że kiedy to zrobi, wygłupi się do tego stopnia, że jedyne co w ten sposób osiągnie, to uświadomienie mu, że nie chciał być z kimś, kto w ich relacji błądził po omacku. Bo owszem, pomimo tego, że sama rozważała ponowne zamknięcie ich relacji w koleżeńskich ramach, bała się go stracić. Tkwiła więc w błędnym kole, chcąc uniknąć tak wielu rzeczy, że obawiała się podjąć jakiegokolwiek działania. Nie potrafiła także ukryć mętliku, który kotłował się w jej głowie, w efekcie czego robiła z siebie jeszcze większą idiotkę, niż była w rzeczywistości. Ale teraz, kiedy Caulfield znajdował się tak blisko niej, a ich usta omal nie zetknęły się ze sobą, jedyne o czym Cara mogła myśleć to to, że z tamtą dziewczyną mógł również witać się w ten sposób. Może i ona spędzała noce w jego objęciach? Za tę myśl skarciła się jednak, nie chcąc wybiegać do przodu z pochopnymi wnioskami, ponieważ wszystko, co do tej pory usłyszała, nie pochodziło od źródła, a ona nie miała przecież powodów, aby posądzać Caulfielda o taką perfidię. I właśnie dlatego sądziła, że to ona sama była głupia. Musiała źle zinterpretować to, co się między nimi wydarzyło i teraz musiała zastanowić się jak sprawnie się z tego wykręcić. Ale zanim do tego doszło, żołądek Cary ponownie zacisnął się w nerwach. Wystarczyło to jedno zdanie, które padło z jego ust, aby zrobiło jej się słabo, dlatego asekuracyjnie ułożyła jedną dłoń na blacie kuchennej szafki. Może i nie zawirowało jej w głowie, ale wolała być przygotowana na każdą ewentualność. - O co chodzi z czym? Przecież zawsze proponuję ci herbatę - wypaliła głupio, a później zerknęła na niego kątem oka. Trwało to jednak ułamek sekundy, ponieważ nie była gotowa na to, aby pochwycić jego wzrok i spojrzeć mu w oczy. Właśnie dlatego tak bardzo zależało jej na zajęciu się czymś innym, a to zmusiło ją do zignorowania jego wcześniejszej odpowiedzi i sięgnięcie po dwie szklanki, których wybór pochłaniał teraz bardzo dużo jej uwagi.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

Powinna uświadomić sobie, że podobne zachowanie nie powinno mieć miejsca i to nie tylko wtedy, gdy planuje się związać z drugą osobą, lecz również wtedy, gdy chce się z nią zaprzyjaźnić. Jeśli Cara miała jakieś wątpliwości względem niego lub coś ją gryzło, powinna mu o tym powiedzieć i wyjaśnić to z nim, zamiast kolejny raz wycofywać się i podejmować decyzję samotnie, w dodatku kiedy tak naprawdę nie ma nic poza własnymi domysłami i słowami obcych osób, które gdzieś zasłyszała. Co ważniejsze, powinna mu zaufać, bo bez zaufania niczego nie uda im się zbudować, ale nad tym jeszcze będą musieli popracować, pod warunkiem, że Langmore w ogóle im na to pozwoli, bo przecież zastanawiała się nad tym, żeby wrócić z nim na stopę koleżeńską, prawda? Gdyby tylko River dowiedział się, że po czymś takim rozważała to, naprawdę byłby nią rozczarowany, bo wierzył, że nie tylko bardziej mu ufała, ale też lepiej go znała, ale najwyraźniej w obu tych kwestiach mylił się. Jednak na razie to nie tym zaprzątał sobie głowę. Bardziej zastanawiało go to, co stało za jej nietypowym zachowaniem w ostatnich dniach, a także dziś. Chociaż wiązał wiele nadziei z dzisiejszym spotkaniem, Cara już na starcie przypomniała mu, że coś między nimi nie grało… Szkoda tylko, że Caulfield nie miał pojęcia co takiego. Nie chcąc siedzieć i zastanawiać się nad tym, przy okazji udając, że niczego nie widzi, postanowił od razu uderzyć z grubej rury i zapytać w czym rzecz. Miał nadzieję, że Langmore potraktuje jego pytanie poważnie, tym bardziej, że starał się dać jej do zrozumienia, iż nie ma ochoty na żadne uniki. Niestety nie wyszło i kiedy tylko usłyszał jej odpowiedź, westchnął ciężko, a następnie zacisnął usta w wąską linię, pozwalając na to, żeby na krótką chwilę zapanowała między nimi cisza. - Dobrze wiesz, że nie to miałem na myśli, Cara - przyznał, pokonując dzielący ich dystans o kilka kroków, jednak między nimi wciąż pozostawała spora przestrzeń, w dodatku przedzielona meblem. - Zrobiłem coś nie tak? - chociaż nie wiedział co takiego mógł zrobić źle, była to jedna z niewielu opcji, które przychodziły mu do głowy i w pierwszej kolejności to ją postanowił sprawdzić. Chciał wiedzieć w czym rzecz i naprawić to, bo to, jak sytuacja między nimi wyglądała obecnie, w ogóle mu się nie podobało. Chciał, żeby wszystko między nimi się układało i cała sytuacja była klarowna, nie chcąc, żeby ich związek popsuł się jeszcze zanim w ogóle zdążył się rozkręcić… Tak naprawdę w ogóle nie chciał, żeby cokolwiek i kiedykolwiek się między nimi popsuło, ale to zupełnie inna kwestia.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Rzecz w tym, że jej problem nie kręcił się wyłącznie wokół niego. To nie River budził w niej niepewność, zatem postrzeganie jej kłopotów wyłącznie jako brak zaufania, było w pewnym sensie bagatelizowaniem sporej ich części. Bo nie, nie chodziło tu o niego, a o to, że Cara nie była pewna samej siebie. Jak już wcześniej wspomniałam, niczego nie powiedzieli sobie wprost, a to sprawiało, że w jej umyśle tworzył się cały szereg scenariuszy, z których każdy sugerował, że to właśnie ona popełniła tutaj błąd. Miała prawo się pomylić. Miała prawo błędnie założyć, że Caulfield oczekiwał od niej czegoś więcej, bo mogła odczytać jego zachowanie tak, jak sama chciała tego w danym momencie. I choć wydawało jej się, że znała go dobrze, ta myśl nie wystarczyła, aby zwalczyć jej obawy. Wierzyła w to, że był porządnym facetem i właśnie dlatego nie poddała się swoim wątpliwościom od razu, ale kiedy spotkała go na mieście z tamtą dziewczyną, resztki pewności rozsypały się w pył. Warto jednak wspomnieć o tym, iż Langmore wcale nie sądziła, że jego zamiarem mogło być skrzywdzenie jej. Nie, jak już pisałam, źródła problemu nie doszukiwała się w nim, a w swojej błędnej interpretacji. To właśnie siebie obarczyła winą za zaistniałą sytuację, co jedynie pogorszyło jej położenie. Kiedy myślała o sobie w ten sposób, dochodziła do wniosku, że naprawdę nie powinna mieszać się w głębsze relacje, skoro nawet tak proste kwestie potrafiła zaprzepaścić w oka mgnieniu. Postrzegała to jako kolejny mankament, który znów przybliżał ją do stwierdzenia, że ktoś taki jak River zasługiwał na coś lepszego. I mógł dostać to z łatwością, skoro w jego towarzystwie kręciły się kobiety, którym Langmore nie dorastała do pięt. Gdy myślała o tym w ten sposób, nie była nawet pewna czy w ogóle ma prawo się na niego złościć. Jeśli nie byli ze sobą, nie upoważniało jej to do rozliczania go z czegokolwiek, a poza tym obawiała się, że kiedy tylko podejmie się tego tematu, on boleśnie sprowadzi ją na ziemię. Zanim mu odpowiedziała, tym razem obróciła się przez ramię, aby przelotnie omieść go spojrzeniem. Nie potrwało to jednak długo, bo już chwilę później jej uwaga ponownie spoczęła na kuchennych szafkach. - Nie chcę o tym rozmawiać - odparła, wypuszczając głośniej powietrze. Zaczynała budować wokół siebie mur, nie będąc w stanie pozbyć się tego głupiego wrażenia, że tylko w ten sposób jej uczucia nie ucierpią za mocno. Prawdopodobnie łudziła się na marne, ale skoro sama się w to wpakowała, teraz sama musiała znaleźć coś, co pomoże jej się z tym uporać. A unikanie rozmowy wydawało jej się w tej chwili jedyną możliwością.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

Związek z taką osobą jak Cara jest prawdziwym wyzwaniem. Trudno zbudować coś z osobą, która aż tak bardzo wątpi w siebie, pociągając za tym wątpliwości w związek, w dodatku niczym nie poparte wątpliwości. Niska samoocena Cary nie znajdowała żadnego odzwierciedlenia w oczach Rivera, który cenił ją znacznie wyżej niż ona sama siebie i choć wydawało mu się, że jasno pokazuje jej swoje intencje oraz to jak ją postrzega, najwyraźniej był w ogromnym błędzie. Jeśli zależało jej na tym, żeby to, co było między nimi wypaliło, musiała nad sobą popracować. Tak, właśnie ona, bo obecnie stwarzała dla nich największe zagrożenie. Caulfield mógł okazywać jej to, jak bardzo mu na niej zależało, ale to wciąż pozostawałoby niezauważone, jeśli Langmore nie zrobi czegoś ze swoim negatywnym podejściem. Musiała bardziej uwierzyć w siebie oraz w nich, inaczej to nie będzie działało, bo związek wymaga pracy obu stron. Riverowi zależało na tym, żeby to wypaliło, dlatego chętnie jej pomoże, ale musiała mu na to pozwolić. Rozmowa byłaby dobrym początkiem, ale Cara nawet pod tym względem nie chciała z nim współpracować. Najpierw nieudolny unik, a później ucięcie tego, co wywołało u blondyna irytację. Chciał jakoś rozwiązać tę dziwną sytuację, dowiedzieć się od niego czegoś na ten temat, ale nie pozwalała mu na to. I czego od niego oczekiwała? Że będzie grał w jej grę i udawał, że wszystko jest w porządku? To nie wchodziło w grę. - A czego chcesz? - zapytał nie ruszając się z miejsca. Nie chodziło mu o to, żeby swoimi pytaniami pozbawić Carę komfortu, chciał po prostu oczyścić atmosferę i zrozumieć co tak właściwie się działo, bo nietrudno było zauważyć, że coś nie grało. Nie wiedział tylko w czym rzecz. - Udawać, że wszystko jest w porządku? - miał nadzieję, że podkreślając to da jej do zrozumienia, że unikanie rozmowy nie jest dobrym rozwiązaniem. To będzie wisiało w powietrzu i sprawiało im problemy, dlatego najlepiej byłoby od razu zająć się tą kwestią i to Caulfield próbował zrobić, ale sam niczego nie osiągnie. To Cara musiała się przełamać i otworzyć przed nim. Nie powinna obawiać się szczerych rozmów z nim. Nawet jeśli by się wygłupiła, co z tego? Jeśli River nie potrafiłby właściwie tego przyjąć, przynajmniej pokazałby jej, że nie warto zaprzątać sobie nim głowy. Powinien dać jej poczucie, że może powiedzieć mu wszystko, bez obawy o to, że mogłaby być oceniana lub wyśmiana i teraz miała świetną okazję, żeby przekonać się czy blondyn jest w stanie jej to zaoferować, musiała tylko dać mu szansę wykazać się na tym polu.
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
a
Awatar użytkownika
Pracuje jako instruktorka jogi, rozwija liczne pasje i stara się żyć chwilą. O związkach starała się nie myśleć, bo ma chore serce, ale towarzystwo Rivera sprawiło, że jednak o tym zapomniała. Niepotrzebnie, bo ten zdołał już ją zawieść.
27
163

Post

Na to niestety była ślepa. Tak bardzo skupiła się na własnych obawach i ewentualnej niepoprawnej interpretacji jego intencji, iż nie była w stanie dostrzec, że w tej chwili była jedyną osobą, która im szkodziła. A przecież nie o to chodziło, nie chciała działać destrukcyjnie na coś, co do tej pory przynosiło jej tak dużo szczęścia, chociaż… Chociaż może w ten sposób próbowała je sabotować? Gdyby głębiej się nad tym zastanowiła, niewykluczone, że doszłaby do takiego właśnie wniosku, ale Cara bynajmniej nie roztrząsała teraz własnego zachowania, a przynajmniej nie pod tym kątem. Zastanawiała się wyłącznie nad swoją naiwnością, co, swoją drogą, pozbawiało ją właściwego spojrzenia na obecną sytuację. Za bardzo skupiała się na tym, co wcześniej wykluło się w jej głowie i nie dostrzegała wyraźnych znaków, które kryły się przecież w jego zachowaniu. Bo owszem, nawet teraz, kiedy sytuacja zdawała się być zaogniona, widać było, że jednak mu na niej zależało. Gdyby było inaczej, nie dociekałby źródła ich kłopotów i pozwoliłby na to, aby wydarzenia toczyły się własnym torem. Może gdyby Cara nie była zbyt zdenerwowana, aby spojrzeć na to w taki sposób, nie musieliby już dłużej toczyć ze sobą tej dziwnej wojny. Może wtedy powiedziałaby mu o swoich obawach, a on wyjaśniłby jej wszystko ze swojej perspektywy i znów byłoby tak, jak wcześniej. Byłoby dobrze. Ale nie, w nerwach zdecydowanie zapominało się o racjonalnym myśleniu i, cóż, Cara najwyraźniej nie była w tej kwestii wyjątkiem. Kiedy więc Caulfield zaczął na nią naciskać, zacisnęła ciasno szczękę. Przez moment milczała, dopiero po chwili decydując się na to, aby obrócić się w jego stronę. Nie ruszyła się z miejsca, ale w końcu nabrała odwagi, żeby spojrzeć mu w oczy. Miała jednak nadzieję, że zadbała o to, aby poza obojętnością nie kryło się w nich nic. - Mówiłam już, nie chcę o tym rozmawiać - odezwała się, kładąc spory nacisk na drugą część swojej wypowiedzi. Domyślała się, że go zdenerwuje i jeśli rzeczywiście znała go tak dobrze, jak jej się wydawało, nie widziała szansy na to, żeby jej uległ. I szczerze? Tak naprawdę nie rozumiała do czego dokładnie zmierzała. Czy liczyła na to, że dalej będzie ją namawiał, a ona w końcu pęknie i to wszystko z siebie wyrzuci, czy może - wręcz przeciwnie - chciała zbudować wokół siebie mur na tyle gruby, aby i on zniechęcił się do przebijania się przez niego i po prostu sobie odpuścił? Nie tylko tę rozmowę, ale i ich, czymkolwiek tak właściwie byli.
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! jestem leniuszkiem, ale się staram! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Paint my body red - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym To the North Pole for Saint Nick Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing The sound of children's laughter All the lights are shining so brightly everywhere Hear those magic reindeer click I won't make a list and send it All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Underneath the mistletoe I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy There upon the fireplace I don't need to hang my stocking I don't care about the presents There is just one thing I need All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK I'm sooo broken hearted I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY TYPING LIKE CRAZY SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer JESTEM ZAKOCHANY/A Piekę własny chleb Pijam ziółka Wierzę w przesądy Tworzę rękodzieła Chodzę w bluzach mojego chłopaka Słucham wietrznych dzwonków Zasypiam pod łapaczem snów Boje się klaunów Lubię aktywne zwiedzanie Uprawiam własne ziółka Uprawiam własne warzywka miłośnik antyków ubieram się w second handach lubię wycinać lampiony z dyni Gotuję lepiej od Magdy Gessler CHUDERLAK Sypię mandale Mistrz sudoku Mam ciężką nogę Praktykuję jogę WEGANIN chodząca encyklopedia WOLONTARIUSZ DZIWAK BUJAM SIĘ DO COUNTRY RAK WIERZĘ W HOROSKOPY ARTYSTA ABSTYNENT Lubię siedzieć przy świecach IZOLACJA SPOŁECZNA Love of cooking Food Fight You're a wizard, Harry i only lie when i love you sweet disaster i'm still alive toss a coin to your witcher superhero house flipper Like a virgin DANSE MACABRE Mały Książę Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Stara przyjaźń nie rdzewieje How did this happen? Old trees Blues brothers Bad dog Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE THANK YOU, NEXT! CAKE BOSS NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE LIAR, LIAR, LIAR NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ HOME SWEET HOME SPORT FREAK DON'T THINK, JUST DO IT TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN RUPAUL'S DRAG RACE SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pisarz, który po śmierci ukochanej wyprowadził się z Indii i kilka miesięcy temu osiadł w Hope Valley. Tu poznał Carę, która zawróciła mu w głowie. I którą on zawiódł na całej linii.
35
185

Post

On już nic nie mógł na to poradzić. Cara sama musiała dostrzec jaki wpływ na ich znajomość miało jej zachowanie. River zrobił co mógł, żeby przekonać ją do rozmowy, bo dopóki jej nie przeprowadzą, nie był w stanie niczego więcej zrobić. Nie wiedział w czym problem, dlatego też nie był w stanie go rozwiązać. A skoro nie chciała z nim współpracować i nie wykazywała nawet minimalnych chęci rozwiązania problemu, on również postanowił się poddać. Sam niczego nie zrobi, nie będzie też się narzucać, skoro aż tak podkreślała, że nie chce z nim porozmawiać o tym, co dotyczyło ich obojga, co dla niego w tej chwili znaczyło, że w ogóle nie chciała z nim rozmawiać. W takim razie nie miał chyba czego tutaj szukać, prawda? Dochodząc do takiego wniosku przetarł twarz dłonią, a później zsuwając ją po swojej brodzie, westchnął głośno. - W takim razie nie mamy o czym rozmawiać - odparł, podnosząc wzrok, żeby spojrzeć w jej oczy. Był poirytowany, ale starał się zachować spokój, chociaż złościło go to, że już na samym początku napotykali na taką przeszkodę i nie potrafili jej pokonać… Cara nawet nie chciała podjąć próby, co złościło go najbardziej. - Jeśli coś się zmieni, daj znać - dodał po chwili i zanim obrócił się na pięcie, jeszcze przez krótki moment spoglądał w jej oczy, łudząc się, że Langmore podejmie się próby porozmawiania z nim, ale takowej się nie doczekał, więc musiał opuścić jej dom rozczarowany jej zachowaniem. Nie miał pojęcia co ją ostatnio ugryzło, ale nie mógł się tym zadręczać, bo nie wiedział o co chodziło. Starał się to z niej wyciągnąć, przez chwilę problemu szukał w sobie, ale najwyraźniej nie leżał on w nim tylko w niej. Trudno. Przyjemne popołudnie w jej towarzystwie, na które się nastawiał, zmieniło się w katastrofę, która później przez dłuższy czas nie dawała mu spokoju, ponieważ cała ta sytuacja niepokoiła go. Nie miał pojęcia co działo się z Carą, ale to musiało być coś niedobrego, bo nie była normalną sobą… Albo może nie znał jej tak dobrze jak mu się wydawało?

koniec
szczwany lis - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Pamiętasz była jesień... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I've hungered for your touch - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ach śpij kochanie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy kitty, sleepy kitty, Purr, purr, purr - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Między nami indykami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Aren't you scared? Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Ride with the moon in the dead of night Scream! This is Halloween I am the one hiding under your bed Underneath the mistletoe All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't even wish for snow Make my wish come true I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking Morning coffee tastes better with you TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA ALL BY MYSELF SCENARZYSTA NA DOROBKU TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? I'm a fashion star I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer Kocham deszcz WIELBICIEL INDYJSKIEGO JEDZENIA Zainwestowałem/am w motor Praktykuję jogę PISARZ FAN BOLLYWOOD Kocham gwar miasta strzygę się na krótko Karmię kaczki w parku Mam brodę Lubię poezję Chodzę w adidasach Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Wstaje z kurami Pijam ziółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem PRZYJEZDNY Zasypiam pod łapaczem snów miłośnik antyków JESTEM ZAKOCHANY/A Czytam książki lubię upały WEGETARIANIN PIĘKNY UMYSŁ nigdy nie studiowałem/am ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY Minimalista I LOVE YOU, BABY! Like a virgin i only lie when i love you toss a coin to your witcher superhero house flipper Love of cooking shit, where am I? Zaopiekuj się mną Food Fight Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? W zakazanym lesie Stara przyjaźń nie rdzewieje Blues brothers Bad dog You're a wizard, Harry DANSE MACABRE IZOLACJA SPOŁECZNA SPORT FREAK THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER BLAST FROM THE PAST ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ PIEROGIS KING OF THE JUNGLE DOMOWE REWOLUCJE DANCING QUEEN GOOGLE ME DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SHOPPING QUEEN DON'T THINK, JUST DO IT Thanksgiving 2020
mów mi/kontakt
meh
ODPOWIEDZ