Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post



Wpatrywał się w CV, które przekazał Josephowi wydziałowy z narkotykowego; miał wrażenie, że facet przyglądający się z przyczepionego w rogu zdjęcia, nie wiedział czy wolałby być w narkotykowym właśnie, w obyczajówce czy w kryminalnych. Do pewnego momentu, patrząc po sprawach, wydawało się Warrenowi, że brał, co popadnie i..., sprawdzał się we wszystkim czego by się nie dotknął. Od razu zauważył, że lubił nadgodziny, bo jego średnia mocno zawyżała średnią w wydziale narkotykowym, do którego..., nie pasował Josephowi. Widziałby go prędzej u siebie, tym bardziej, że szukał zastępcy i..., jasne mógł wybrać kogoś z wydziału, ale... Nie chciał. Nie chciał stawiać się w głupim położeniu, bo miał kilku naprawdę dobrych ludzi, którzy nadawaliby się perfekcyjnie, ale..., jedni niekoniecznie chcieli — tak, jak on i zdecydował się, właściwie sam nie wiedział już, dlaczego?... — inni mogli przesadnie obrosnąć w piórka, a ostatecznie zacząć podważać jego decyzje, jeszcze inni mimo że nadawali się, mogli nie odnaleźć się w nowej, bardziej papierowej robocie, której było sporo, ale ni tak wiele, żeby przestać brać udział w czynnych akcjach. Poza tym nie chciał tak długo, jak długo był szefem tego kurwidołka słuchać, że awansował kogoś, kogo lubił bardziej; wystarczały mu komentarze na temat jego związku z Grace, który w pewnym momencie stał się tematem nr 1 na komendzie.
Spojrzał na nadgarstek z zegarkiem; miał piętnaście minut, więc podniósł się i w pierwszej kolejności podszedł do okna, które uchylił. Oparł się o parapet i wyjrzał przez nie, rozglądając się na boki; dwóch policjantów z obyczajówki prowadziło od radiowozu szarpiącego się mężczyznę, który głośno klął na zmianę zaklinając się na Przenajświętszą Panienkę, że „to nie on”. Evan stał z młodą na trawniku i palił tak, jak on tylko nonszalancko otrzepując popiół nawet przy trupie, papierosa; młoda jadła mu z ręki i Joseph był ciekaw jaki bajer sprzedał jej właśnie Evan. Nabrał powietrza głęboko w płuca i zamknąwszy okno, odpalił klimatyzację, w międzyczasie porządkując biurko. Dotknął do łapki Maneki-neko, którego dostał od żony i pozostawiwszy na biurku jedynie CV Hollowaya, sięgnął po telefon; na wyświetlaczu nad czołem Grace uśmiechającej się do niego ze zdjęcia wskoczyła 10:55 AM, kiedy dosłyszał pukanie. Uśmiechnął się do siebie i zaraz przybrawszy nie zdradzający żadnych emocji wyraz twarz, wstał i podszedł do drzwi, które otworzył energicznie. Do gabinetu wpadło ciepłe duszne powietrze z korytarza, a Hollowaya musiał otulić chłód pracującego na najwyższych obrotach klimatyzatora.
Dzień dobry! Zapraszam... – Uścisnął rękę mężczyzny i od razu, uśmiechając się niezauważalnie, zaprosił go do środka, wskazując mu miejsce w jednym z foteli przed biurkiem. – Nie za chłodno? Przejdźmy może na ty..., Joseph. Napijesz się czegoś..., kawy? Herbaty? Chłodna pepsi? – Dopytywał, zanim usiadł w stojącym obok, a nie po drugiej stronie biurka fotelu.
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Detektyw w wydziale narkotykowym który wrócił do Hope z zamiarem odzyskania żony, aczkolwiek zrozumiał, że rozwód to jedyne, na co może liczyć. Uczy się na nowo zaufania do ludzi, jest ojcem dwóch, kudłatych dzieci, a jego myśli coraz częściej krążą wokół ślicznej studentki weterynarii
33
183

Post

Carter już poniekąd zdążył zaaklimatyzować się w tym mieście. Nie mając nic do stracenia ponownie rzucił się w wir pracy, pielęgnując zranione serce, ucząc się na nowo żyć samemu, czego nie robił od trzynastu lat. Było to ciężkie, jednak mając teraz u boku siostrę i siostrzeńca nie czuł się aż tak samotny, chociaż jego pracoholizm wychodził na wierzch. Holloway to ten typ człowieka który jeśli ma problemy, pracuje, starając się oderwać myśli. Tak samo było w Bostonie i tak samo jest tutaj, wyrabiając nadgodziny nie zwracał uwagi na krzywe spojrzenia i złośliwe komentarze że nie ma życia prywatnego. Po prawdzie go nie miał, została mu jedynie praca. Jego szef z narkotykowego najwyraźniej stwierdził że Carter marnuje się w tym wydziale i mimo bogatego doświadczenia kilka dni temu oświadczył mu że przekazał jego CV szefowi wydziału zabójstw, argumentując to tym, że szukają tam wykwalifikowanych ludzi. Carter specjalnie nie protestował, lubił wyzwania, chociaż fakt zmienienia wydziału nieco go niepokoił, przystał jednak na te słowa i umówionego dnia stawił się wcześniej niż to było planowane. Nigdy się nie spóźniał, kolejna cecha której się nie pozbędzie z czego był po prostu dumny. Sam nienawidził spóźnialskich, wmawiał sobie że daje innym dobry przykład, chociaż niespecjalnie wierzył, że ktokolwiek chce go naśladować.
Na korytarzu było niesamowicie gorąco, rozpiął więc kurtkę, szukając wskazanego w wiadomości od ówczesnego szefa gabinetu, jak zwykle analizując wszystko i w głowie układając plan rozmowy aby zaprezentować się z jak najlepszej strony, nie mając nawet bladego pojęcia kim będzie mężczyzna, z którym ma rozmawiać. Przed czasem zapukał do wskazanych drzwi i schował ręce do kieszeni, kierując wzrok na starszego mężczyznę który ukazał się jego oczom. Błękitne ślepia Hollowaya jak zwykle wytrzymały spojrzenie, na jego twarzy pojawił się także lekki uśmiech.
- Dzień dobry, miałem się stawić w sprawie zmiany wydziału. – odparł ściskając mocno dłoń mężczyzny i zaproszony wchodząc do środka, czując przyjemny chłód panujący w gabinecie jego uśmiech poszerzył się nieznacznie. Zajął wskazane mu miejsce, kładąc ręce na oparciach fotela. – Carter. Miło cię poznać. I nie pogardziłbym czymś naprawdę zimnym, straszny zaduch na tym korytarzu. – miał szczęście że nie pocił się jak mysz kościelna, dziwnie by to wyglądało gdyby na rozmowie kwalifikacyjnej zaczął się wycierać.
W międzyczasie rozejrzał się po gabinecie. Miał blade pojęcie o tym wydziale, odkąd skończył szkołę spędził w narkotykowym wiele lat, a wiadomo, co wydział to zupełnie inne zasady i reguły panujące, ale czuł dziwne podekscytowanie na myśl o nowych wyzwaniach, jakie na niego czekają. Wrócił spojrzeniem do Josepha.
- Mój szef najwidoczniej miał mnie dosyć, skoro dał ci moje CV, ale nie powiem, lubię faceta. – postukał paznokciem w oparcie, opierając się wygodniej, nie przyjmując jednak lekceważącej pozy, zachowując się profesjonalnie, ale nie sztywno, jak co poniektórzy. – Nie chciał mi jednak powiedzieć szczegółów, mimo że strasznie mnie interesują. – dokończył. Nie co dzień po krótkim okresie pracy masz szansę zmienić wydział.


Joseph Warren
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku YOU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA EMERGENCY SERVICES PSIARZ FAN HORRORÓW JESTEM ZAWSZE NA CZAS Stołuję się na mieście Mam mocną głowę Twardo stąpam po ziemi Płaczę tylko w samotności Moja skóra to dzieło sztuki Śpię nago CZTERY ŁAPY sticks and stones
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Wracam w ramionach Grace do..., życia.
Czekam w jej ramionach na nowe życie.
43
186

Post

Carter Holloway

Joseph domyślał się jak koledzy „od dragów” musieli patrzeć na Cartera; w ich wydziale funkcjonariusze niechętnie brali nadgodziny, chyba że rozpracowywali naprawdę grubszą sprawę albo współpracowali z policjantami z wydziału zabójstw albo obyczajówki. Domyślał się, co mógł czuć słysząc te niezadowolone szepty, ale patrząc na mężczyznę..., nie spodziewał, żeby ten przejmował się opiniami innych szczególnie mocno — oczywiście..., mógł się mylić, a Holloway nie dawać poznać po sobie, że nie jest mu przyjemnie wysłuchując docinków o braku życia osobistego. W kryminalnych policjanci wydawali się Josephowi mimo wszystko bardziej powściągliwi i chociaż zdarzały się wyjątki..., zawsze potwierdzały regułę..., milczenia o prywatnych sprawach kolegów. Jasne, z grzeczności pytali czy wszystko w porządku, wysłuchiwali jeśli było trzeba, ale potem nie powtarzali tego tak samo, jak nie nosili — przynajmniej starali się — plotek zebranych z całej komendy. Kryminalni tak, jakby wiedzieli i czuli przez skórę o czym można było porozmawiać, nawet pośmiać się, a czego lepiej było nie ruszać, żeby nie zerwać ledwie zabliźniającego się strupa.
Zapraszam – powtórzył i wpuścił go do środka, zauważając z jaką ulgą przyjął chłód w wywietrzonym gabinecie. Już uścisk ręki Hollowaya, spodobał się Josephowi; zdecydowany i mocny, nie za długi, nie za krótki i przede wszystkim..., energiczny. Kiedy przyznał, że chętnie napije się czegoś naprawdę zimnego, Joseph przeprosił go i wyciągnąwszy z niewielkiej chłodziarki zabudowanej w szafach na ścianie za plecami Cartera, po butelce pokrytych szronem Pepsi i wody, zabrał szklankę i postawił przed mężczyzna na biurku. – Nie krępuj się – dodał i usiadłszy w fotelu obok, przyglądając się chwilę Hollowayowi, który odezwał się od razu. Uśmiechnął się i przekrzywiwszy głowę, zaczekał aby nie wchodzić w słowo mężczyźnie.
Nie do końca jest tak, jak podejrzewasz – zauważył — nie chciał od razu odkrywać wszystkich kart przed Carterem; chciał dowiedzieć się czegoś, czego nie wyczytałby mimo najszczerszych chęci z CV leżącego na w końcu uporządkowanym biurku, z którego przyglądał się im machając łapką Maneki-neko. Chciał wiedzieć, jak wiele przekazał mu przełożony, bo to pozwalało Josephowi sprawdzić, zgodnie z życzeniem komendanta, jak wyglądał przepływ informacji pomiędzy działami i wydziałami.
Nie chciał? Hmmm..., może faktycznie cię nie lubi – Joseph wzruszył ramionami i przemykając spojrzeniem po twarzy Hollowaya, dodał spokojnie – ..., albo lubi cię tak bardzo, że nie chciał, żebyś przygotował się do tej rozmowy wystarczająco dobrze. Masz świetne wyniki, doprowadzałeś do rozwiązania najbardziej wymagające sprawy z tego, co wiem, to się nie zmieniło. Lubisz wyzwania..., bo mało kto od was sam z siebie chce współpracować z innymi wydziałami, a szczególnie z naszym, a tymczasem dzięki twojej pomocy i zaangażowaniu ujęliście tego zwyrola. Pytanie czy chciałbyś przestać bawić się w kryminalną i wejść w to..., po całości? – Zapytał i..., uśmiechając, wpatrzył się w Hollowaya uważnie; nie chciał, żeby pospieszył się z odpowiedziami, o czym mimochodem dodał, wstając i sięgając po stojącą pod samym niemalże monitorem filiżankę z zimną już od dawna kawą. Upił łyk i dopowiedział:
..., po całości jako mój zastępca...
joseph warren
I'll share my dreams And make you see
How your love I need
WŁADZA Stare, dobre małżeństwo - odznaka specjalna za pierwsze zgłoszenie 50 wspólnych zakończonych wątków SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! ALPACA LOVER - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Grace & Landon LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" GIFT FOR LIBRA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The sweetest gift - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Your light fills the darkest room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FIRST PHOTO OF U - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Viva..., Las Newlyweds - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" As time goes by - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Droga samuraja - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I want to thank the storm that brought the snow - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ..., and I've bought some corn for popping - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" O Christmas tree, you bear a joyful message! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ulepimy dziś bałwana? No chodź, zrobimy to! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niklaus, komm in unser Haus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Honeymoon - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 50 words for rain - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Empire of the Sun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" 10 000 torii for Inari - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Teru-teru-bōzu - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The Tale of the Heike - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" FROZEN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" No love allowed?! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Lost in paradise - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Let's get ready to rumble!! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Russian Roulette - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Into the woods - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" COTTON CANDY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" When all is come to pass... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Kręcę się na karuzeli Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the one hiding under your bed Zajęcie trzeciego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Trick or treat till the neighbors gonna die of fright Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Everybody's waiting for the next surprise Aren't you scared? Hope Valley ma głos! I am the "who" when you call, "Who's there?" Wouldn't you like to see something strange? Something's waiting no to pounce SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Ciasteczko z wróżbą This is all I'm asking for All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Make my wish come true I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own All I want for Christmas is you I hear those sleigh bells ringing I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK Bestseller TAKE MY BREATH AWAY I OWN THIS TOWN BAŚNIOPISARZ 666 Ways to Love Faster than a kiss! GOD THE CREATOR ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY Jestem numerologiczną czwórką Wierny aż po grób TYP OSOBOWOŚCI: OBROŃCA Wychowali mnie dziadkowe Boje się lęku MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL PODRÓŻNIK Dokarmiam bezpańskie koty Lubię młodszych Boję się samotności Stale mam jakieś kontuzje Marzę o dziecku Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Lubię zapach damskich perfum Robię zakupy online Uwielbiam lody Mam pieprzyk w dziwnym miejscu Preferuję kilkudniowy zarost Pijam gorącą czekolade muszę żuć gumę Sam naprawiam swój samochód Mam wiecznie pokaleczone ręce Kocham zimę! łamie mnie w krzyżu Nie ufam lekarzom Noszę na ręku zegarek strzygę się na krótko Słucham jednego utworu na okrągło Czuję motyle w brzuchu Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Śpię nago Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Zmagam się z wypaleniem zawodowym Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć przy świecach Rzucam się na głęboką wodę Lubię dostawać prezenty Lubię dawać prezenty Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Mogę codziennie jeść zupy Jestem zawsze na ostatnią chwilę Wielbiciel niemieckiego jedzenia Kocham naleśniki Lubię pończochy Chodzę w traperach mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Zaczynam dzień zimnym prysznicem Zaszyję każdą dziurkę SKRYTY PIWOSZ PIJAM WHISKY WOLĘ ŁAGODNIE NIEJADEK KLASA ŚREDNIA patriota PRACOWITY SCHLUDNY ZŁOTA RĄCZKA Praktykuję jogę FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ JESTEM PUCHONEM JESTEM NIEWIERZĄCY/A SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ZNAM 2 JĘZYKI PALACZ WYSPORTOWANY WIELBICIEL KAWY Pływam CHUDERLAK Mam mocną głowę Uprawiam sporty walki Marzyciel Mam swoje demony Nerwica natręctw nie daje mi spać Całe życie w jeansach Koszula to moja druga skóra mistrz pokera Lubię aktywne zwiedzanie inspektor gadżet biegam wywieszam flagę na 4-go Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Gram na nerwach Gram na akordeonie Mistrz sudoku Mistrz krzyżówek Czytam książki Mam ciężką nogę Mam własny samochód Łowca promocji Like a virgin I DO JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM BABY BOOM! Z KOŚCI NA OŚCI Takin' this one to the grave SMERF PRACUŚ Pracownik na medal SZTUKA DLA KAŻDEGO SHOPPING QUEEN DANSE MACABRE TLC I NEED MY THERAPIST Good or Bad News I LOVE YOU, BABY! i only lie when i love you toss a coin to your witcher DANCING QUEEN Big gesture Are you gonna be my girl? Na Pokątną! Zombie night Men in black Thanksgiving 2020 Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani? I wanna have your babies GOOGLE ME I’M MOVING OUT! SING A SONG GLOBETROTTER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars CRY BABY HAPPY BIRTHDAY! GAME OVER I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU KRZYSZTOF KOLUMB ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ TWÓJ NOWY DOM HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN BEACH BITCH MICHAEL PHELPS PIEROGIS CRAZY IN LOVE My sweet...
mów mi/kontakt
manul#1399
a
Awatar użytkownika
Detektyw w wydziale narkotykowym który wrócił do Hope z zamiarem odzyskania żony, aczkolwiek zrozumiał, że rozwód to jedyne, na co może liczyć. Uczy się na nowo zaufania do ludzi, jest ojcem dwóch, kudłatych dzieci, a jego myśli coraz częściej krążą wokół ślicznej studentki weterynarii
33
183

Post

Na samym początku jego nowi koledzy i koleżanki patrzyli na niego krzywo. Przyjechał z Bostonu, od razu znajdując ciepłą posadkę, po kątach zaczeli mówić o nim karierowicz, jednak szybko przekonali się, że potrafi pracować tak samo ciężko jak on, raz za razem powtarzając że do wszystkiego co ma, doszedł sam, nawet jeśli jego ojciec był komendatnem policji w Hope nigdy nie wykorzystywał tych koneksji, przez trzynaście lat pracował na nieskazitelną opinię. W końcu dali mu spokój, uznali Holloway'a za jednego ze swoich, a on sam czuł się powoli jak w domu, chociaż jego myśli nadal błądziły ku tematowi powrotu do Bostonu, odpychał je jednak, ilekroć się pojawiały. Owszem, prócz rodziny nic go tutaj nie trzymało, ale on miał dosyć wyjazdów. Po prostu chciał sobie ułożyć życie w swoim rodzinnym mieście. Spodobała mu się atmosfera w narkotykowych, którzy traktowali się jako jedną wielką rodzinę, wyraźnie jednak odcinając się od pozostałych wydziałów, czego sam Carter nie lubił. Wszyscy razem tworzą jeden system, jedną wielką rodzinę, nie mogą od tak się odcinać.
Przez ten krótki moment zdążył przyjrzeć się starszemu mężczyźnie, niebieskie oczy bruneta omiotły jego sylwetkę, nie ujawniając jakichkolwiek emocji. Wyglądał na człowieka, który zna się na swojej pracy, jest jej oddany, a jednocześnie silny psychicznie. Takich ludzi znajduje się coraz mniej w policji, większość nie radzi sobie ze stresem, bo tutaj potrzeba nerwów ze stali, by cokolwiek osiągnąć. Kiwnął mu głową i szybkim ruchem otworzył puszczkę, przelewając chłodny płyn do podstawionej szklanki, którą ujął w dłoni i przytknął do ust, patrząc na mężczyznę.
- A to ci niespodzianka. - zaśmiał się lekko, upijając łyk i odstawiając ją na biurko. Jego szef do rozmownych nie należał, chociaż czasami bywały sytuacje gdy powiedział kilka pochlebnych słów w jego stronę. Carter nie łudził się, nie zostali przyjaciółmi i nigdy nie będą, ale wyraźnie dostrzegł szacunek szefa narkotykowego. Szacunek do jego osoby, a to skutecznie podbudowywało go, bo mało zdarzało się ostatnio ku temu okazji. Zerknął na ozdobę stojącą na biurku i uśmiechnął się kącikiem ust.
- Najważniejsze, że mnie szanuje, więcej mi nie trzeba. - wzruszył lekko ramionami. Nie potrzebował miłości ze strony swojego przełożonego, wystarczył szacunek i zaufanie na który pracował odkąd postawił tutaj pierwszy krok, jak lew broniąc swoich racji i pokazując się od tej najlepszej strony. Uśmiech Cartera znacznie się poszerzył, słysząc jego słowa. Był złakniony komplementów i uznania, ale nie spoczywał na laurach, kiedy je słyszął, to jedynie mobilizowało go do dalszego działania. Nie przerywał mu jednak, mimowolnie w kościach czując że coś się święci. Sięgnał po szklankę z napojem, ale ręka zawisła mu w powietrzu, gdy usłyszał prawdziwy powód jego przyjścia tutaj. Popatrzył na Josepha uważnie. Zastępca? Musiał się przesłyszeć. Ma raptem trzydzieści trzy lata, tutaj nie pracuje za długo. Owszem, papiery z Bostonu przyszły, przedstawiając całą jego służbę, ale żeby od razu miał awansować na zastępcę. Policzył do trzech w myślach i sięgnął po szklankę, dajac sobie tym samym chwilę na dobranie słów. Upił łyk i odstawił ja, gdy był już pewny, że to co powie nie brzmi wystarczająco głupio.
- Nie powiem, zaskoczyłeś mnie. Owszem, spodziewałem się przeniesienia, ale nie jednoczesnego awansu. - pokiwał wolno głową, obracając szklankę w smukłych palcach. - Narkotykowy był dla mnie całym życiem, ale przez pewne ostatnie wydarzenia potrzebuję zmiany, nie tylko miejsca zamieszkania, ale też i pracy. I najwidoczniej los dał mi ku temu sposobność. - posłał mu uśmiech znad szklanki. - Coś czuję, że obaj się dogadamy, nazwij to zawodowym instynktem. Więc przyjmuję propozycję i dam z siebie wszystko, możesz na to liczyć. - pokiwał mu głową, pewny swoich słów i pewny tego, że w końcu odmieni się jego życie.


Joseph Warren
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku YOU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ROZWODNIK/ROZWÓDKA EMERGENCY SERVICES PSIARZ FAN HORRORÓW JESTEM ZAWSZE NA CZAS Stołuję się na mieście Mam mocną głowę Twardo stąpam po ziemi Płaczę tylko w samotności Moja skóra to dzieło sztuki Śpię nago CZTERY ŁAPY sticks and stones
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
Zablokowany