Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

[numer dwadzieścia pięć]



Po ostatnich wydarzeniach Mae miała jedno, bardzo silne postanowienie — jeśli zamierzała się upijać to będzie robiła to w gronie najbliższych jej osób. Postanowiła odpuścić sobie alkohole w innym towarzystwie dla własnego dobra i komfortu psychicznego, skoro potrafiła popełniać po nim całą masę głupotek. I to nie tak, że Maeve sobie wyrzucała to sobie jakoś niesamowicie, bo nie miała w zwyczaju przeżywać czegoś z przesadą, ale nie było to do końca komfortowe. Szczególnie w momentach, w których mijała się z Javierem na korytarzu w biurze.
Teraz była też w zdecydowanie zbyt dobrym humorze, by się takimi drobnostkami zamartwiać. Dolała do shakera randomowego soku, który miała pod ręką i zamknęła go, by wszystko wymieszać. Nieco przy okazji wylała na siebie tego alkoholu, ale nie zamierzała się tym przejmować. Zlizała z ręki cieknący powoli alkohol i zerknęła w stronę salonu, gdzie siedziała Ferby. Miały za sobą już dwa, naprawdę paskudne, drinki, więc Mae czuła się już przyjemnie odprężona. Tym bardziej, że we wcześniejszych próbach wcale nie szczędziła sobie alkoholu. Wróciła więc do blondynki z dwoma szklankami, a jedną z nich wcisnęła jej w dłonie.
— Teraz nie będą takie paskudne, obiecuję — rzuciła pewnie. Chociaż może nie powinna wcale tak śmiało podobnych wniosków rzucać, skoro nie pamiętała do końca co tam wlała. Nieco mijało się to z głównym założeniem wieczoru, skoro miały te drinki kiedyś jeszcze odtworzyć. Nie było się jednak co oszukiwać — spotkały się tutaj by opić się porządnie i porozmawiać. Pociągnęła więc trochę alkoholu przez słomkę i jedynie nieznacznie się skrzywiła. — Ty robisz kolejne — powiedziała nos marszcząc, bo jednak może Ferby poradzi sobie lepiej z zabawą w barmana. Mimo to i tak napiła się jeszcze trochę alkoholu, a później usiadła wygodniej na podłodze, by mieć możliwość sięgnięcia jednocześnie po jakieś przekąski, których z pewnością było tutaj całkiem sporo. A kiedy przełknęła garść chrupek, które sobie do ust wcisnęła spojrzała na przyjaciółkę zaciekawiona, bo nadal nie poruszyła kluczowego tematu podczas ich spotkania.
— Jak wam się układa? — zapytała. W końcu doradzała się ich ostatnio w kwestii prezentu. DLatego Maeve mogła śmiało zakładać, że sprawy idą po myśli Fae. Tym bardziej, że wydawała się dość zadowolona z życia, a to — naturalnie — najbardziej Mae cieszyło. Obojętne jej było z którym sobie te sprawy ułożyła tak naprawdę, jeśli tylko czuła, że postąpiła właściwie.


Ferebee carter
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Życie jest super, bo Woody powiedział że nadal ją kocha i próbują od nowa. Dodatkowo pisze piosenki i próbuje być barmanką z popsutym kolanem.
26
168

Post

23

Pod żadnym pozorem nie sugeruje tu, że któraś z nich jest alkoholiczką, ale czasami stanowiły bardzo złe połączenie z alkoholem i jakby tak się zastanowić to może w ogóle powinny przestać. Jakiś detoks dla oczyszczenia organizmu i głowy. Problem polegał na tym, że mocno się lubiły z różnego rodzaju trunkami, a że nie piły nigdy same oraz że nie musiały koniecznie się napić to nie ma co panikować. Można by pomyśleć, że Ferby przez to że pracuje polewając alkohol pół dnia potem będzie miała go dość, jak cukiernik który przez to że pracuje cały dzień w otoczeniu słodyczy już za nimi nie przepada, ale nie. I raczej do tego nie dojdzie.
Lekko wcięta siedziała wygodnie na kanapie czekając, aż Mewa do niej wróci. Ona bardzo starała się, żeby to co przynosiła było przynajmniej dobre, ale przyjaciółka miała obrany zupełnie inny cel. Jej miało być mocne - Nie były paskudne - zaprzeczyła, chociaż była średnio pewna swoich słów - Po prostu nigdy więcej nie chce ich pić - przyznała i tu już nie mijała się z prawdą. Obserwowała ją uważnie wyłapując reakcję na drinka, która nie była ani trochę zachęcająca. Przynajmniej wiedziała czego się spodziewać. Bez narzekania wzięła porządnego łyka starając się po prostu pić, nie smakować, ale trochę się nie dało. Skrzywiła się mocno machając przy tym wolną ręką, jakby miało to sprawić, że przestanie piec ją gardło i przełyk - Nawet nie chce wiedzieć co tam wlałaś - rzuciła wzdrygając się, ale nie była cieniasem, więc wzięła jeszcze jednego łyka, po czym odstawiła szklankę na stolik. Co prawda musiała się trochę przy tym wygiąć ryzykując upadek na podłogę, ale podołała. Oczywiście, jak tylko usłyszała chrupanie to wyciągnęła rękę w stronę Maeve czekając, aż dostanie działe. Nie mogła jeść sama. Jak tyć co razem. Chyba, że to tycie ciążowe to nie. Takiemu podziękują.
Słysząc pytanie, aż chciała podskoczyć ze szczęścia na samą myśl - Sama nie do końca wierzę, że to mówię, ale jest zajebiście Mae - odpowiedziała z uśmiechem - Czasem mam wrażenie, że wszystko sobie wymyślałam... Wiesz, mój mózg nie wyrobił i stworzył sobie jakąś alternatywną rzeczywistość, ale nie. On tu jest i na prawdę mi wybaczył i na prawdę się staramy - powiedziała dość poważnie, psując całą atmosferę chrupaniem chipsów, które trzymała sobie w ręku.

Maeve Houghton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Z Archiwum X I killed Laura Palmer 50 twarzy wizerunku TUBYLEC zmarzluch Znam na pamięć piosenki Disneya Zaczynam dzień zimnym prysznicem Lubię aktywne zwiedzanie Ususzę nawet kaktusa Człowiek orkiestra biegam WIELBICIEL HERBATY LGBT+ PIJAM WINKO WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA FAN HORRORÓW MUZYK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA URODZONY WIOSNĄ Zbieram vinyle I LOVE YOU, BABY! WRONG NUMBER My bu-zzy best friend Big gesture Like a virgin sticks and stones GROUP CHAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SING A SONG NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DOMOWE REWOLUCJE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! A TY CAŁUJ MNIE! Oops, I did it again
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Rozsądniej byłoby oddać możliwość zabawy z alkoholem komuś, kto miał jakiekolwiek pojęcie nie tylko o proporcji, ale o ewentualnych smakach. Zamiast tego to Maeve po raz kolejny wyrwała się do przygotowywania im drinków, czego, zdaje się, pożałowała już w momencie, w którym poczuła nieco lepiej jego smak. Nie zamierzała się jednak na pewno poddawać, bo przecież dużą dziewczynką była. Alkoholu też nie lubiła marnować, więc starając się zapanować nieco lepiej nad swoją mimiką docisnęła nawet szklankę do ust i napiła się po raz kolejny. Niestety jednak nie do końca poradziłą sobie z udawaniem, że smak ten nie robił na niej wrażenia, bo ostatecznie język wysunęła z lekkim grymasem na twarzy.
— Nawet bym ci nie umiała powiedzieć co tam wlałam — dodała, bo jednak dużo rzeczy lała na oko, mieszając przypadkowe rzeczy też. To, co jej pod ręką wpadło dodawała nie przejmując się tym, że może czystym przypadkiem na straty spisywała najlepszy przepis na drinka. W końcu nigdy go później nie odtworzy też, co zupełnie mijało się z celem, jaki im tego wieczora miał przyświecać. Chociaż oczywistym było, że znalazły sobie wygodną wymówkę ku temu, by jedynie upić się wspólnie na kanapie i zasnąć z chrupkami we włosach. Przyjrzała się Ferby uważniej, skoro już zdecydowały się poruszyć temat jej związku. Wychodziło na to, że Rae miała dziecko, Fae znowu faceta, a Mae został alkohol. Całkiem uczciwy podział, nie była zawiedziona. Nawet udało jej się nie krzywić, gdy usłyszała jej zachwyt. To nie tak, że ewentualny grymas pojawiłby się na jej twarzy dlatego, że nie cieszyła się z jej szczęścia. Prędzej z powodu tego, że na wszystkie związki aktualnie miała meh, bo złamane serce nie sprzyjało spoglądaniu na takie rzeczy łaskawszym okiem.
— To ekstra. Tylko nie psuj tego znowu, bo chyba nawet on by tego nie zniósł. Nie wiem, czy go lubię, ale skoro ty wyglądasz jakbyś miała trzynaście lat i zakochała się po raz pierwszy to jakoś go zaakceptuję może — dodała z całkiem sporym przekonaniem. Sięgnęła zaraz potem po kilka chipsów i wcisnęła sobie do ust. Nie można było jej zarzucić, że była jakkolwiek niemiła i nie myślała o przyjaciołach, bo myślała. Najczęściej i najmilej po alkoholu, ale to aż tak krzywdzące nie było patrząc na to, że najczęściej właśnie chodziła pijana. — I tak dałabym mu radę, gdyby cię wkurzył — mruknęła zaraz potem, bo nie miała co do tego najmniejszych wątpliwości. Czemu jej przyjaciółki w ogóle wybierały sobie takich wielkoludów w ogóle? Co to za moda?


Ferebee carter
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Życie jest super, bo Woody powiedział że nadal ją kocha i próbują od nowa. Dodatkowo pisze piosenki i próbuje być barmanką z popsutym kolanem.
26
168

Post

Akurat w tej kwestii Ferby radziła sobie o wiele lepiej, ale nie zamierzała zabierać przyjaciółce frajdy. Przynajmniej na to się zanosiło, kiedy wyrwał się do robienia im drinków. Trochę pożałowała, przynajmniej na początku kiedy ten smak dobrze czuła, bo teraz kiedy była lekko wcięta co pije było jej bardziej obojętne. Ale lepiej, żeby Maeve została przy poprawianiu erotyków, niech stanie za barem zostawi komuś innemu.
- Może i lepiej - stwierdziła po chwili, pozornie intensywnego zastanawiania, ale była po prostu na etapie, gdzie ciężej było jej się skupić na jednej rzeczy - Przynajmniej już tego nie powtórzysz - rzuciła posyłając jej po tym bardzo uroczy uśmiech, bo jakby nie patrzeć słowa miłe nie był. Musiała jakoś nadrobić. Chociaż szczerości im nie brak. Ferbs nie chciała już nigdy tego pić, a sądząc po minie przyjaciółki ona też nie. I żadna nie miała z tym problemu, bo cele nie było stworzenie idealnego drinka, tylko narąbanie się tak, jak dawno nie były. Może nie do totalnego zgona, ale w sumie kto im zabroni? Jak już powszechnie wiadomo do najbardziej odpowiedzialnych ludzi nie należą, więc nikogo by nie zdziwiło, gdyby jutro umierały. A oprócz tych chrupków we włosach obudziły się nadal trzymając swoje szklanki. Carter życzyła Mae jak najlepiej, chociaż aktualnie nie wiedziała co będzie dla niej najlepsze. Niby zaczynanie nowych relacji ze złamanym sercem to nie jest dobry pomysł, ale skoro seks miały jej poprawić humor to czemu nie? Z drugiej strony bycie samemu przez jakiś czas to też dobra opcja. Chyba faktycznie został jej alkohol i wybieranie na gorąco.
Zaśmiała się słysząc jej słowa - Nie zamierzam - powiedziała stanowczo, naprawdę wierząc w to, że nie mogłaby tak skrzywdzić drugi raz - Myślę, że musisz go zaakceptować, bo jest wspaniały - pokiwała głową - Wspanialszy ode mnie, bo ja sobie tak do końca nie wybaczyłam, a on mi tak - dodała, po chwili mrużąc oczy jakby mocno się nad czymś zastanawiała - Powinnam się tym martwić? To chyba za idealne - spojrzała na Mewę, po czym wzięła kolejnego łyka drinka zapominając na chwilę, jak niedobry był. Pijacka pamięć jest krótka, to niezaprzeczalny fakt - No jasne że byś dała - przytaknęła. Głownie, dlatego że Woody nigdy nie podniósłby ręki na kobietę, ale nie zamierzała tego dodawać. Szczególnie, że była w stanie sobie wyobrazić atakującą mężczyznę Houghton i w jej głowie całkiem nieźle sobie radziła w szale złości - A ty jak się trzymasz? - zapytała, bo nie zamierzała oczywiście obchodzić się z nią, jak z jajkiem.

Maeve Houghton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Z Archiwum X I killed Laura Palmer 50 twarzy wizerunku TUBYLEC zmarzluch Znam na pamięć piosenki Disneya Zaczynam dzień zimnym prysznicem Lubię aktywne zwiedzanie Ususzę nawet kaktusa Człowiek orkiestra biegam WIELBICIEL HERBATY LGBT+ PIJAM WINKO WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA FAN HORRORÓW MUZYK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA URODZONY WIOSNĄ Zbieram vinyle I LOVE YOU, BABY! WRONG NUMBER My bu-zzy best friend Big gesture Like a virgin sticks and stones GROUP CHAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SING A SONG NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DOMOWE REWOLUCJE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! A TY CAŁUJ MNIE! Oops, I did it again
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Zamierzała zrobić oburzoną minę, ale odpowiednio wcześniej podniosła szklankę do ust i napiła się trochę drinka. Paskudny smak, który rozlał się po jej przełyku uświadomił jej jednak, że Ferby miała całkowitą rację. Dlatego porzuciła próby upierania się na swoim, co podkreśliła nawet krótkim machnięciem ręką. Barmanką nie zamierzała zostawać, bo jeśli o Mae chodziło to alkohol lubiła go jedynie popijać. Do niedawna miała osobistego barmana od czasu do czasu, który przecież robił najlepsze drinki w mieście. Niestety wyniósł się całkowicie z jej życia i sprawił, że Houghton trochę więcej alkoholu jednak zaczęła popijać na złamane serce. A sama mimo wszystko była wystarczająco długo, bo poza okazjonalnym sypianiem ze swoim byłym to nie miała żadnej miłosnej historii od kilku długich lat. Często za to miewała krótkotrwałe romanse, więc istniała szansa, że od takiej wersji powinna na trwałe jednak odpocząć. I naprawdę zamierzała, ale krążący we krwi alkohol i Javier kręcący się obok (który jej się nie podobał wcale, bo uważała, że wygląda jak Shrek, tylko zieleni mu brak) jakoś to wszystko skomplikował. Jednorazowo oczywiście, bo nie zamierzała grzać mu połowy jego łóżka nigdy więcej.
— Nie jestem tego pewna. Obiektywnie całkiem jesteś jednym z najlepszych ludzi na tym świecie. Obok Rae rzecz jasna, ale nie mów jej tego, bo zgrywam niedostępną — powiedziała śmiertelnie poważnie, jak na pijanego człowieka przystało. Uśmiechnęła się jeszcze szeroko do przyjaciółki, wyraźnie z siebie dumna. Byłą przecież bardzo w tej chwili urocza, dlatego pociągnęła jeszcze trochę alkoholu i spojrzała na nią, gdy zadała pytanie. Wiedziała o co chodziło, więc mimowolnie zagryzła policzek od środka. Nie chciała się rozwodzić nad tym, bo wiedziała, że dołowanie się z powodu dawnej miłości było głupie. Sama się w to wpakowała i serce złamała sobie tez na własne życzenie. Nawet nie mogła go za to obwiniać.
— Nie wiem. W sumie to dobrze, ale trochę mnie to jednak wkurwia. Lubiłam mieć z nim kontakt — wyjaśniła lekko wzruszając ramionami. Ściągała go czasami po coś naprawdę głupiego i absurdalnego. W większości reagował i tylko trochę marudził. Teraz nie miała takiej osoby, która tę dziurę zapcha. — O nie, czekaj, bo ja ci nie mówiłam. Totalnie odjebałam i przespałam się z moim szefem — dodała wcale nie zażenowana. Z jakiegoś powodu bardzo szeroko się uśmiechnęła. Wspomnienie może i było miłe, ale tak naprawdę bardzo tego wyskoku żałowała. Nie ułatwia to z pewnością pracy w jednym biurze.

Ferebee carter
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Życie jest super, bo Woody powiedział że nadal ją kocha i próbują od nowa. Dodatkowo pisze piosenki i próbuje być barmanką z popsutym kolanem.
26
168

Post

Na zawsze będzie miała osobistego barmana w postaci Ferby. Blondynka nie zamierzała tego zmieniać, nieważne czy w związku czy nie, zawsze służy pomocą w tej kwestii. Tak więc były był zupełnie niepotrzebny. To jednak zachowa dla siebie, bo takie komentarze nie przyniosą nic dobrego. A w dołowaniu jej nie widziała sensu. Była dorosła, mogła popełniać błędy, chociaż jeśli wyniosła coś z tego i czegoś się nauczyła to nie do końca błąd. Szczególnie, że to niestety ona została zraniona, czego Carter chciałaby mocno uniknąć. W końcu mowa o jej najlepszej przyjaciółce, jednej z najważniejszych dla niej osób na świecie, także nie mogła chcieć dla niej niczego złego.
- Chciałabym przypomnieć, że zdradzałam swojego chłopaka z jego najlepszym przyjacielem co zdecydowanie mnie dyskwalifikuje - powiedziała. To trochę tak, że sama nie do końca sobie to wybaczyła i dość ciężko jest jej odpuścić. Chyba nigdy nie dojdzie do takiego etapu, bo naprawdę uważała, że jeśli potrafiłaby o tym zapomnieć to byłoby jakby to się nie wydarzyło. Co totalnie nie miało sensu, ale tak działał jej mózg, więc nic na to poradzić nie można - Rae jest o wiele lepszym człowiekiem ode mnie - kiwnęła głową mówiąc to bardzo szczery, ale też dość pijanym głosem. Ale była, to dla Ferby tak pewne, jak to że trawa jest zielona a po spaniu w wannie po piciu alkoholu nie ma się kaca. Wypiła nawet za to marząc, żeby jak najszybciej skończyć tą szklankę. Musi zapamiętać dobrze ten moment i nigdy więcej nie dawać Mewie szykować drinków.
- Cooooo?! - krzyknęła zdziwiona szybko siadając, żeby mieć lepszy widok na przyjaciółkę. Musiała ją widzieć i mieć pewność, że jej nie wkręca. Bo mogłaby. W to prędzej by uwierzyła, że ona i Javier faktycznie coś ten tego - Kiedy? Jak? - zapytała marszcząc brwi totalnie zaskoczona tą informacją bardzo powoli ją przetwarzając - Myślałam, że go nie lubisz - rzuciła jeszcze czekając, a Maeve nada temu sens. Kiedy pierwszy szok opadł wpakowała do buzi chrupki nadal uważnie ją słuchając. Pewnie uznałaby, że to dość nieodpowiedzialne i komplikujące im relacje zawodowe, ale kimże ona była żeby wygłaszać takie osądy. Ostatnie czasy nie patrzyła na nic związane z seksem w takich kategoriach o ile dwójka ludzi była wolna.

Maeve Houghton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Z Archiwum X I killed Laura Palmer 50 twarzy wizerunku TUBYLEC zmarzluch Znam na pamięć piosenki Disneya Zaczynam dzień zimnym prysznicem Lubię aktywne zwiedzanie Ususzę nawet kaktusa Człowiek orkiestra biegam WIELBICIEL HERBATY LGBT+ PIJAM WINKO WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA FAN HORRORÓW MUZYK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA URODZONY WIOSNĄ Zbieram vinyle I LOVE YOU, BABY! WRONG NUMBER My bu-zzy best friend Big gesture Like a virgin sticks and stones GROUP CHAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SING A SONG NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DOMOWE REWOLUCJE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! A TY CAŁUJ MNIE! Oops, I did it again
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Było to bardzo kochane z jej strony. Nic więc dziwnego, że w ten sposób ją Maeve tytułowała. I byłą przekonana co do swojej racji do tego stopnia, że późniejsze słowa blondynki wywołały lekki grymas na jej twarzy. Zmarszczyła lekko nos, wyraźnie niezadowolona z tego, co Ferby przed chwilą powiedziała. Maeve mogła się jej złośliwie czepiać, ale Ferebee nie mogła siebie krytykować jednak, czy to nie prosta do zapamiętania zasada?
— Dla mnie jesteś. Mnie nie zdradzisz — przypomniała jej wywracając oczami, bo nie posiadała w tej kwestii chociaż minimalnych wątpliwości. Poza tym tak, jak sama mówiła — błędy były błędami. Skoro udało jej się sytuację uratować i doskonale wiedziała jak dużo omal nie straciła to na pewno rozsądniej podejdzie do tego tematu w przyszłości. Na tyle, by Maeve nie musiała się o nią martwić, a Ferby by mogła sobie wybaczyć wreszcie. Westchnęła chwilę później i skinęła głową. — Pewnie od nas obu — przyznała. W końcu była porządniejsza i rozsądniejsza. Może i wpadła ze swoim najlepszym przyjacielem, ale to Ferby i Mae nadal były tym bardziej niepokornym duetem. Aż pożałowała, że blondynki nie było tutaj, bo naturalnie przydałaby im się dość mocno. Nie po to żeby pić alkohol, ale żeby im na przykład włosy przytrzymać, skoro upijać się jeszcze nie mogła.
— Po Halloween, ale luz. Nadal go nie lubię — zapewniła ją, jakby to właśnie ta część mogła być najbardziej dla Ferby szokująca. Tak naprawdę trochę kłamała, bo odkąd się znów dogadywali to Mae jednak dość pozytywnymi uczuciami do niego coraz śmielej pałała. Nie denerwował jej w takim stopniu, w jakim robił to dotychczas i nawet czasami rzucił coś, co było zabawne. Dodatkowo miał naprawdę niezłe ciało — może tylko tyle, że chwilami jej przypominał Shreka i mówił coś, po czym miała ochotę mu jednak gębę zakleić. Mimo to i tak ich znajomość działała nawet. — Ale jednorazowo. Miałam żyć za Rae, więc chociaż ja się wzięłam za Cervantesa — dodała z dumą. Okoliczności się zmieniły wprawdzie, ale ten żarcik nadal ją bawił. W razie czego może się upierać przy tym, że była to jedyna rzecz, jaka ją do tego pchnęła. To oraz alkohol może, bo przecież i jego wlała w siebie trochę za dużo. Na pewno jednak nie zamierzała tego powtarzać, bo trochę to stało się niekomfortowe, gdy wróciła do pracy. Była trzeźwa i jej to wtedy nie bawiło aż tak, jak teraz.

Ferebee carter
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Życie jest super, bo Woody powiedział że nadal ją kocha i próbują od nowa. Dodatkowo pisze piosenki i próbuje być barmanką z popsutym kolanem.
26
168

Post

Niby prosta, ale trochę trudna jednak. Szczególnie w tym stanie w jakim znajdowała się teraz Carter, bo przyznać trzeba, że drinki Mae były na prawdę magiczne. Niedobre, jednak wyjątkowo dobrze robiły swoją robotę. Plusy i minusy się równoważą, przynajmniej dopóki się o tym myśli a nie faktycznie trzeba to pić.
Zmrużyła oczy jakby mocno zastanawiała się, jak obalić ten argument, ale miała rację. Za nic nie mogła wymyślić z kim mogłaby zdradzić swoją przyjaciółkę. Nikt nie był godny, głównie dlatego że Maeve była w tym bardzo dobra. Może i inni mnieli o niej trochę gorsze zdanie, że wredna albo nieprzyjemna, ale nie Ferby. Znaczy widziała to, ale dla niej taka nie była. A jak była to widocznie zasłużyła - Masz rację - pokiwała głową, po czym nawet za to wypiła opróżniając zawartość swojej szklanki, a jak jej towarzyszka zrobiła to samo to z pustymi szklankami zatoczyła się, żeby zrobić im kolejne - Nie będę się z tym kłócić - stwierdziła lejąc coś do szklanek - Ta kobieta zdecydowała, że chce wychować dziecko, którego nie chciała. Za to zdobywa wszystkie nagrody - powiedziała - Poza tym zawsze wie kiedy biec za Tobą, żeby trzymać włosy - Ferbs właśnie zestawiła ze sobą dwie bardzo różne rzeczy, ale nie miało to zupełnie znaczenia. Liczył się przekaz, który mówił, że Rae była najwspanialsza. Szkoda, że jej tu z nimi nie było, ale byłoby jej przykro widząc je w takim stanie i nie mogąc się dołączyć.
- Ooo - mruknęła - A wiec to taki seks - pokiwała głową, bo wszystko nabrało trochę więcej sensu. Ludzie mówią, że od nienawiści blisko do miłości, ale to nie do końca prawda. Bardziej do łózka i dobrego seksu. Z gotowymi drinkami wróciła na kanapę jednego od razu podając kobiecie. Zaczęła się śmiać słysząc żarcik, który był bardzo trafiony, tak że trochę oblała tym drinkiem. Niezbyt się jednak przejęła, bo zapewne całe to pomieszczenie śmierdziało alkoholem, więc wszystko jedno - I nie wierzę, że to jednorazowe - powiedziała szczerze pijąc w końcu coś dobrego - Takie rzeczy nigdy się nie kończą po jednym razie - potwierdziła swoje zdanie, jakby faktycznie prowadziła jakieś badania na ten temat.
- Lubię, jak tu jesteś - mruknęła - Powinnaś się wprowadzić - rzuciła jeszcze bardzo poważnym tonem. Nie żartowała, ale nie mówiła też poważnie. Znaczy to było dla niej oczywiste, że powinny razem mieszkać, bo raz nie znała nikogo odpowiedniejszego, a dwa to byłoby idealne, ale nie podejrzewała, że Mae się na to zgodzi i podłapie temat - Potrzebuję Troya Boltona - stwierdziła łapiąc za pilot, żeby odpalić im odpowiednią muzykę trochę porzucając wcześniejszą myśl.

Maeve Houghton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Z Archiwum X I killed Laura Palmer 50 twarzy wizerunku TUBYLEC zmarzluch Znam na pamięć piosenki Disneya Zaczynam dzień zimnym prysznicem Lubię aktywne zwiedzanie Ususzę nawet kaktusa Człowiek orkiestra biegam WIELBICIEL HERBATY LGBT+ PIJAM WINKO WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA FAN HORRORÓW MUZYK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA URODZONY WIOSNĄ Zbieram vinyle I LOVE YOU, BABY! WRONG NUMBER My bu-zzy best friend Big gesture Like a virgin sticks and stones GROUP CHAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SING A SONG NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DOMOWE REWOLUCJE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! A TY CAŁUJ MNIE! Oops, I did it again
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Wprawdzie oczekiwała, że będą nie tylko mocne i skuteczne, ale też i smaczne. Najwidoczniej jednak nie wszystkie punkty dawało się tak łatwo odhaczyć za jednym zamachem. Niemniej pewna była, że ona podaruje sobie jakiekolwiek zbliżanie się do składników w najbliższym czasie, bo nic, co wyszło spod jej ręki, nie dawało jej najmniejszej przyjemności, gdy to sobie popijała. I to oczywiste dość, że nie odgrzebałaby takiej osoby. Gdyby ją jakoś zdradziła to Mae by jej do dupy nakopała na tyle mocno, że raczej nie miałaby najmniejszego problemu z przywołaniem sobie tego w pamięci.
— Ale ma to dziecko z Willym. Rozumiesz, nie? WILLY — podkreśliła to i głos uniosła bardziej, niżby w ogóle było potrzeba. Lepiej dla Mae, że aktualnie ich przyjaciółka była poza zasięgiem, bo jednak z pewnością dość szybko by w głowę zgarnęła za te żarciki, które tylko Maeve bawiły. Poza tym i tak by się głupio ubierała, że to nic złego i wcale nie umierała z miłości do swojego przyjaciela.
Wzruszyła ramionami, bo nie zamierzała tutaj przyznawać też, że był to naprawdę dobry seks. Nie było co za bardzo wychwalać Cervantesa, bo za bardzo jej zwykle na nerwy działał na to, by takie pochwały zbierać. Nawet, jeśli miał ich nigdy nie usłyszeć. Przejęła zaraz potem drinka od blondynki i napiła się trochę. A potem odstawiła szklankę na bok widząc, jak Ferby się oblała. Wywróciła oczami trochę, bo była nieco nieogarnięta, chociaż w sposób w pełni uroczy jednak. — Kończą, bo jest moim szefem — przypomniała. W przeciwnym razie skłonna by była nie rezygnować tak szybko. Nie dlatego, że go lubiła — to, że ją irytował było do przeżycia patrząc na fakt, że po Declanie żyła w celibacie, a on zaoferował jej naprawdę udaną noc.
— Tutaj? — zapytała i rozejrzała się po domku, jakby to analizowała. — Dobra — dodała poważnie. Nie przemyślała tego tak naprawdę, bo nie sądziła też, że blondynka mówi jakkolwiek poważnie. Prędzej zakładałaby, że w niedługim czasie przyzna się Maeve, że zamierza z Woodym zamieszkać. Na co tylko trochę by popukała się w głowie, bo facet pod wspólnym dachem był odrobinę problematyczny dla kogoś, kto lubił się z przyjaciółką napić dość porządnie. — Teeż — potwierdziła, bo nie jest to coś, czym pijana Mae mogłaby jakkolwiek pogardzić. Napiła się jeszcze trochę alkoholu, a potem położyła wygodnie na podłodze. Żałowała, że nie ma słomki, mogłaby wtedy zamontować je w sposób, który umożliwiałby jej picie alkoholu i wygodne leżenie.

Ferebee carter
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Życie jest super, bo Woody powiedział że nadal ją kocha i próbują od nowa. Dodatkowo pisze piosenki i próbuje być barmanką z popsutym kolanem.
26
168

Post

Dwa puntky z trzech to i tak nieźle. Trzeba jej to przyznać, szczególnie że w kuchni nie radzi sobie jakoś wybitnie, żeby tutaj pochwalić się wybitnym wyczuciem. Niemniej Ferby doceniała starania i chęci i oczywiście, że kopie. To bardzo duży plus, bo mocno tego aktualnie potrzebowała. Nie żeby tutaj chciała ponarzekać na swoje życie i zalać się we łzach, bo przecież nie było ono jakieś najgorsze. Ale super wymarzone też nie. Sporo jej w tej kwestii brakowało szczególnie teraz, kiedy popsuła sobie kolano i w zasadzie nie wie co będzie dalej.
- I tak długo im to zajęło - mruknęła cos tam jeszcze mieszając. Ona ich mocno szipowała. Nigdy tego nie ukrywała. Wcale nie, dlatego że kobieta i mężczyzna nie mogą się przyjaźnić, bo oczywiście mogą, ale nie tacy jak oni. Od razu było widać, że są dla siebie idealni, więc według niej to była kwestia czasu. Co prawda zaskoczyli ją zaczęciem od dziecka, ale wychodzi na jego. Albo może raczej wyjdzie, bo to co Rae teraz odwalała nie przyznając się przed nim do swoich czuć Ferbs mocno potępiała. Otwarcie oczywiście.
- Zakazany owoc smakuje najlepiej - powiedziała machając przy tym brwiami jakby właśnie kusiła tutaj Mewę, gdzie tak na prawdę wolałaby, żeby faktycznie trzymali majtki na pupie w swoim towarzystwie. Tylko i wyłącznie, dlatego że Javier jest jej szefem, bo z tego co pamiętała innych uwag w jego kierunku nie miała - Chociaż nie. Wcale nie najlepiej - przyznała po chwili jakby cały ten czas faktycznie się nad tym zastanawiała. Może to słabe porównywać sobie w głowie seks z chłopakiem i typem, z którym go zdradzała, ale właśnie to robiła. Wiedziała, że Mae jej nie obędzie oceniać, prędzej zażąda jakichś szczegółów albo doprecyzowania. A byłoby oni bardzo proste, krótkie i konkretne - Woody jest lepszy w łóżku.
- SERIO?! - zamiast faktycznie włączyć muzykę ze swojego ulubionego filmu podskoczyła podekscytowana stając na kanapie. Nie wiedziała czy jej przyjaciółka w ogóle potraktowała to poważnie czy tylko tak sobie rzuciła, ale Ferby już zdążyła się ucieszyć - Powiedz, że nie żartujesz, bo ja serio mam wolny pokój i to by było super!! - przy tym słowach osiągnęła już poziom ekscytacji Troya Boltona, który próbował wmówić znajomym, że to będzie najlepsze lato ich życia. Oczywiście nie było, bo sam to popsuł, ale u nich na pewno będzie inaczej i super im się będzie razem mieszkało. A co Woodyego to jasne, że Carter znowu chciała z nim zamieszkać, ale jeszcze nie teraz. Nie chciała nic pośpieszać, szczególnie że tak na prawdę są jeszcze w tym sielankowym okresie, gdzie niby wszystko wybaczone, jednak nadal czuła się trochę niepewnie. Oczywiście nie jego, jego była pewna na milion procent. Pytanie czy on na pewno też. Właśnie przez to musi minąć trochę czas zanim w ogóle będą o tym rozmawiać. A wizja tego, że Mewa w końcu go polubi, bo będą się często spotykać też była kusząca.

Maeve Houghton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK Z Archiwum X I killed Laura Palmer 50 twarzy wizerunku TUBYLEC zmarzluch Znam na pamięć piosenki Disneya Zaczynam dzień zimnym prysznicem Lubię aktywne zwiedzanie Ususzę nawet kaktusa Człowiek orkiestra biegam WIELBICIEL HERBATY LGBT+ PIJAM WINKO WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA FAN HORRORÓW MUZYK SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA URODZONY WIOSNĄ Zbieram vinyle I LOVE YOU, BABY! WRONG NUMBER My bu-zzy best friend Big gesture Like a virgin sticks and stones GROUP CHAT DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SING A SONG NA KAŻDĄ RĄCZKĘ DOMOWE REWOLUCJE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! A TY CAŁUJ MNIE! Oops, I did it again
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Napiła się trochę drinka, a później odstawiłą szklankę gdzieś obok, a sama zerknęła na siedzącą naprzeciwko przyjaciółkę. Uniosła nieznacznie brew w geście rozbawienia, gdy usłyszała komentarz Ferby, a następnie powoli głową pokręciła. — To nawet lepiej. Pomyśl, że mogliby sobie wcześniej to dziecko strzelić Okropna wizja — dodała nos marszcząc. Nawet nie chodziło o typową dla Maeve niechęć w stosunku do dzieci. Prędzej o to, że ten brzuch dużo wcześniej by pozbawił je przyjaciółki, a Mae i tak miała problem z tym, że się Rae chciała teraz bardziej dorośle bawić. A przynajmniej, że powinna, bo nie wypadało jej pić i robić wszystkiego tego, co robiły zazwyczaj pijane. Chociaż oczywiście kibicowała tamtej dwójce równie mocno co Ferby, bo Willy był bardzo porządnym facetem, którego Maeve w pełni akceptowała. A jednak jeśli chodzi o wymagania względem facetów przyjaciółek to naturalnie były one bardzo wysokie. Często ciężko było im sprostać.
— Już nie taki zakazany. Już miałam, jest łatwy, a nie zakazany — dodała ze śmiertelną powagą, chociaż kryło się za tym lekkie rozbawienie. Przecież Mae nie mogła go pod tym względem w żadnym stopniu oceniać, skoro to ona pierwsza z inicjatywą wyszła. A chwilę wcześniej Javier nawet wytykał jej, że jakby chciał to by nogi przed nim rozłożyła. Pijana jednak zamiast uzmysłowić mu, że niewiele to wspólnego z prawdą miało postanowiła granicę przekroczyć. Nie wstydziła się tego szczególnie jednak. Lekko podskoczyła słysząc wrzask Ferby. Spojrzała na nią tak, jakby zmysły postradała. Podniosła się jednak i spojrzała na salon, w którym się znajdowały.
— Nie musiałabym nawalona wracać po nocy tylko szła bym do swojego pokoju. No i nie lubię swojego mieszkania, więc kiedy mogę się wprowadzić? — zapytała poważnie. Ona mogła już teraz wstać po swoje rzeczy. Prawdopodobnie jednak zasnęłaby w połowie pakowania, więc nici z przeprowadzki by nie wyszło. Podobała jej się jednak wizja dzielenia przestrzeni z Ferby. Tym bardziej, że jej chatka wydaje się też bardziej przystępna i przystosowana do życia niż mini domek na plaży, który Maeve wynajmowała od znajomego matki. Nie myślała nad przeprowadzką za bardzo, ale skoro podobna okazja się nadarzyła to głupia by była, gdyby tą możliwością pogardziła. Szczególnie, że pijana Ferby była tak rozkoszna, że trochę jej serce rosło na myśl, że będzie miała przyjaciółkę pod nosem. — Tylko nie możesz być za głośna z Woody’m — zastrzegła od razu bardzo poważnie i nos zmarszczyła. Lubiła się wysypać, a skoro się tak sobą cieszyli to na pewno często tu nocował.

Ferebee carter
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
Zablokowany