Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

W sumie to napisał do Lisbeth tak z nudów. Nie miał za bardzo planów na wieczór, a to było nie dobre zagranie. Pogoda też jeszcze była całkiem ładna, dlatego też szkoda było siedzieć w domu i nudzić się. Tym razem padło na kumpele z pracy. Osobę, którą znał krótko a polubił i chyba ze wzajemnością. Najlepiej mu się z nią pracuje i wspólne zmiany mijają nawet nie wiadomo kiedy. Zawsze w dobrym humorze, żartach, jak również atmosferze. Ucieszył się, że ma chwilę wolnego i że mogą wyskoczyć coś porobić razem. Jakby odmówiła, szukałby towarzystwa dalej lub poszedł po prostu na jakąś imprezę i tam znalazł towarzystwo. Nie miał z tym problemu.
Dość szybko zebrał się z domu. W nim nie miał aż tylu rzeczy aby móc zorganizować jakieś ognisko. Dlatego zebrał się do pobliskiego sklepu, niemal cały czas pisząc sobie z Lis. Pistacje? Spojrzał na półkę w sklepie, gdzie powinny być takie rarytasy. Nie było. No to sobie księżniczka wymyśliła. W poszukiwaniu takich cudownych rarytasów przeszedł jeszcze dwa sklepy. Na szczęście nie były one zbyt daleko od siebie. Dopiero w tym drugim znalazł całe opakowanie pistacji. Wziął te znacznie większe, aby nie było że za mało kupił. Spokojnym krokiem udał się z powrotem prawie pod swój domek. W końcu mieszkali obok siebie, dosłownie. Jeszcze zajrzał do siebie zabierając resztę rzeczy i już był gotowy aby ruszyć nad palenisko. Przeszedł te kilka kroków stając pod jej drzwiami. Uderzył kilka razy palcem w szybę, a gdy to nie dało żadnego pożądanego efektu podszedł pod główne drzwi. W nie zapukał kilka razy głośniej. Chyba jeszcze nie byli na tym etapie znajomości aby wszedł tam bez krępacji, pomimo że wiedziała iż za chwilę przyjdzie po nią.

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

27.

W jej życiu nigdy nie było zbyt wielu osób. Jako dziecko przyjaciół nie miała wcale, potem w liceum poznała kilka osób za sprawą swojej najlepszej przyjaciółki, ale gdy Margot zginęła w wypadku, Lisbeth znów została sama. Praca nieco to zmieniła, Fletcher musiała wyjść poza strefę komfortu i jako tako radzić sobie w rozmowach z innymi. Miała więc szczęście, że trafiała na ludzi, którzy nie wiedzieli w niej problemu, bo nie ma co ukrywać, odbiegała od typowych dziewczyn w swoim wieku. Nie było w niej szaleństwa, chęci zabawy, a raczej strach przed ludźmi, byciem na widoku i jakieś takie zrezygnowanie, bo ktoś taki jak ona nie zaskarbi sobie cudzej przychylności. Sprawiała więc wrażenie chłodnej, chociaż wcale taka nie była i chyba przywykła do tego, że robienie dobrego wrażenia nie leży w zakresie jej kompetencji. Nie miała też nigdy problemu z siedzeniem w domu, w zasadzie to chowała się w nim przed światem ze swoimi problemami i może dzisiaj też by to zrobiła, gdyby nie fakt, że zwyczajnie wiele kwestii zaczęło ją przerastać. To co działo się z jej uczuciami, względem kogoś, kto tego nie odwzajemniał... po prostu miała bałagan w głowie i przez to tak silną potrzebę, by udowodnić samej sobie, że wcale nie potrzebuje nikogo, kto nie potrzebuje jej. O wiele lepiej było takie pozory sprawiać, gdy nie była sama. Czas, który dał jej Miles, głównie spożytkowała na zamartwianie się. Nie miała w zwyczaju szykować się nie wiadomo jak na spotkania. Zwykle miała na sobie sportowe getry, top i na to jakąś za dużą bluzę, no i naturalnie czapkę z daszkiem, bo bez tych traciła rezon. Sięgnęła więc z szafki po jakąś pasującą kolorem do adidasów i złapała jeszcze za matę, żeby mieli na czym wygodnie usiąść. Właśnie wtedy Miles zapukał, więc podeszła do drzwi.
- Hej - przywitała się, wychodząc z budynku. - Wzięłam coś do siedzenia i w sumie wodę do picia - poinformowała, głównie po to, żeby coś powiedzieć, wyglądać w miarę naturalnie, a nie jak dziewczyna, która od kilku dni nie wie, co robi ze swoim życiem. - Co tam w ogóle? - zapytała też od razu, bo była totalnie z tych osób, którym łatwiej było się odnaleźć w rozmowie w roli słuchacza.

Miles Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Jeżeli nie chciała, to nie musiała odpowiadać na jego wiadomości. Mogła napisać, że nie chce spotkać się, nie ma najmniejszej ochoty. Dla niego spędzenie wieczoru w domu było tylko wtedy gdy musiał wcześnie wstać lub był chory. Wtedy też go miało roznieść w tych czterech ścianach, że jest niemal przywiązany do łóżka. On sam uwielbiał być wśród ludzi, ale nigdy nie narzucał się. Byli trochę swoimi przeciwieństwami. Może dlatego im dobrze pracowało się? Powtarzał też jej kilka razy że jeżeli on za bardzo narzuca się, zbyt bardzo jest go wszędzie pełno, to aby mu powiedziała. Co prawda był wulkanem energii, ale potrafił zrozumieć tą drugą osobę. Tak jak ona, że była znacznie bardziej spokojna.
Uśmiechnął się lekko widzą jak mu otwiera drzwi.
-No cześć.
Odezwał się radośnie. Chcąc trochę przelać tej pozytywnej energii na nią.
-Świetnie na pewno przyda się.
W sumie czemu on wcześniej o takiej macie nie pomyślał? To był całkiem całkiem pomysł. W około paleniska co prawda jest miejsce do siedzenia, ale na takiej macie jest znacznie przyjemniej i milej. Spokojnym krokiem ruszyli w kierunku paleniska, jakie mieli niedaleko domków z przepięknym widokiem na ocean. Przyfarcił tą miejscówką, udało mu znaleźć taką fajną. Jeszcze dodatkowo miał niedaleko do pracy. No żyć nie umierać.
-Sam nawet nie wiem co dzieje się w moim życiu. Powoli przestaję mieć kontrolę.
Zaśmiał się zerkając na nią gdy zapytała.
-Chyba trochę za dużo imprezuję i muszę się pod tym względem ogarnąć. Ostatnio praktycznie każdy wieczór jak nie w pracy to na jakiejś imprezie spędzam...
Spojrzał na nią.
-Dzięki Tobie spędzę ten przynajmniej inaczej.
Bo nie w zatłoczonym klubie, a na świeżym powietrzu, w dobrym towarzystwie. To był dobry pomysł aby tak właśnie spędzić ten czas.
-A prócz tego też inne zawirowania, ale o tym może później. A u Ciebie Lis?

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Uniosła kącik ust do góry w ramach powitania, a potem pokiwała jeszcze głową, całkiem zadowolona z tego, że jej pomysł z matą został dobrze przyjęty. Gdyby faktycznie nie chciała wychodzić, to by na pewno nie wychodziła. Jeszcze kilka tygodni temu wyciągniecie jej z domu było niezwykle trudne, teraz wszystko się pozmieniało, a chociaż w świetle tego, co czuła, nie chciała się do tego przyznawać, to w dużej mierze było to zasługą Soriente. Miała w głowie bajzel, z którym nie potrafiła sobie poradzić i dlatego potrzebowała towarzystwa, by skupić się na czymś innym, niż zadręczanie własnymi myślami. Zaskoczyło ją jednak to, że nie tylko ona przestawała mieć kontrolę. Nie była wścibska i nigdy nie czuła potrzeby pakowania się w cudze życie z buciorami, ale jednak skoro już rozmawiali, to wierzyła, że ma prawo dopytać.
- Jak to? W sensie co takiego się wydarzyło, że się pogubiłeś? - doprecyzowała, może nazbyt rzeczowo, ale taki miała styl. Mieszkali praktycznie przy morzu, więc droga nie była ani trudna, ani długa, a po chwili już mieli pod nogami piasek, który nieco komplikował poruszanie się, ale na tym etapie Lisbeth zdążyła już przywyknąć. - W sumie ja też ostatnio imprezuję więcej niż zwykle - zauważyła, chociaż dla niej zwykle to było zero imprez, a więcej to sam fakt, że na jakiś się pokazywała. Na próżno jednak mówić o tym, by bawiła się świetnie. Szybko robiła się senna, miała słabą głowę i generalnie szła tam tylko po to, by udowodnić sobie, że kim to ona nie jest. - Polecam się - dodała jeszcze, na znak, że jeśli by potrzebował towarzystwa innego, niż na imprezach, to ona tutaj jest, nawet jeśli wiedziała, że najlepszym materiałem na spotkania towarzyskie nie była. Chciała już nawet dopytać o te inne zawirowania, bo zwyczajnie łatwiej jej było, gdy rozmawiała o kimś, a nie o sobie, ale Miles zadał jej pytanie, więc nie mogła go zignorować. Tylko, że sama nie wiedziała, jak odpowiedzieć.
- Nie wiem... - zdobyła się w końcu na te dwa słowa, chociaż brzmiały dość tragicznie. Westchnęła pod nosem, nie chciała go tu przygnębiać, ale było jej ciężko. - Ja... chyba zraziłam do siebie kogoś, kogo zrażać nie chciałam i teraz jakoś tak... - wzruszyła ramionami. - Sam nie wiem, jest kiepsko - podsumowała nieskładnie, poprawiając uchwyt na niesionej przez siebie macie. Jej słowa były dalekim niedopowiedzeniem, ale też nie chciała go zarzucać czymś, co mogło go wcale nie interesować.

Miles Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Zerknął na nią z lekkim uśmiechem na ustach. Wzruszył ramionami jakby sam do końca nie wiedział co takiego miałby jej odpowiedzieć. Bo tak naprawdę nie wiedział.
-Sam nie wiem. Chyba za dużo imprezuję...
Zaczął spoglądając na nią gdy zaczęli iść na palenisko.
-Choć tego nie żałuję, żeby nie było.
Dodał od razu. W sumie to niczego nie żałował w swoim życiu. Naprawdę nic takiego nie było złego. Nieważne jaką decyzję by kiedykolwiek podjął - na trzeźwo lub po pijaku - nie żałował. Zawsze potrafił wyjść jakoś obronną ręką z tego wszystkiego. Może teraz też? Poukłada sobie to wszystko w głowie co ma poukładać i będzie lepiej? Mało prawdopodobne, musiałby się nie znać, ale zawsze warto mieć nadzieję tak?
Słysząc że ona imprezuje znacznie więcej i częściej spojrzał na nią z takim zaskoczeniem, ale w zabawny sposób.
-Naprawdę? Lisbeth.... Nie spodziewałbym się.
Zaśmiał cicho pod nosem patrząc się na nią lekko kręcąc głową.
-Jeszcze chwila a razem pójdziemy na jakąś dziką imprezę lub całą serię. Z Tobą mógłbym na spokojnie iść w takie coś.
Może jak uważała nie była najlepszym materiałem na towarzystwo, a jednak on sobie ją bardzo cenił, zabiegał nawet tak jak dziś starając się jakoś wspólnie spędzić czas. Polubił ją, a to nie spotyka każdego, więc pewnie dlatego czasem odzywał się do niej. Słysząc jak zraziła do siebie kogoś kogo nie powinna skrzywił się.
-No to kiepsko... Masz pomysł jak to odkręcić? Czy jak na razie czekasz co czas przyniesie?
Dopytał jeszcze gdy szli w stronę paleniska. W momencie gdy tam dotarli i znaleźli jedno wolne to rozłożyli matę, on miał ze sobą koszyk jakiś przekąsek picia i kubeczków aby było łatwiej. Nie trwało zbyt długo jak rozpalili ogień siadając obok siebie na macie.
-Wolisz pić wodę? Czy może wino?
Zapytał spoglądając na Lis.
-Pragnę przypomnieć, że wino jest zdrowe tak jak woda, dobrze wpływa na organizm.


Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Pokiwała głową przyjmując do wiadomości jego słowa, bo też nie miała większego powodu, aby mu nie wierzyć w tym wszystkim. Jedyne co jej się nie zgrywało, to fakt, że nie żałował, a mimo to uważał, że przesadzał z imprezami.
- No to może nie powinieneś tego zmieniać? Skoro taki stan rzeczy ci odpowiada - zauważyła, chociaż niezbyt pewnie, bo wiadomo, chciała zrozumieć lepiej jego stanowisko, by wychodzić z jakimś własnym. Nie była mistrzem rozmów, więc też daleka była od narzucania innym swoich poglądów.
Dostrzegła jego zaskoczenie i w sumie mogła się go spodziewać, a i tak nieco ją to zawstydziło. Miała świadomość tego, że nikt za imprezowiczkę ją nie bierze, chociaż od jakiegoś czasu próbowała to miano zdobyć. No, a to, że jej próby raczej były godne pożałowania, to już inna sprawa. Ucieszyło ją jednak to, że Miles byłby gotowy z nią się wybrać na jakąś zabawę.
- Nie wiem, czy byłabym dobrym towarzyszem... ostatnio się upiłam, przysnęłam nad basenem, a ktoś z mojego telefonu zadzwonił po znajomego, który nie powinien mnie widzieć w takim stanie - pochwaliła się, chociaż nie było tutaj powodu do dumy. Z resztą jej kwaśna mina jasno pokazywała, że tej wcale nie odczuwa. Była raczej tym wszystkim mocno zażenowana i nie wiedziała, jak ma z tym sobie poradzić.
- Nie chcę tego odkręcać - burknęła trochę, jak naburmuszone dziecko, co było dość ironiczne, bo naprawdę na każdym kroku próbowała pokazać, jaka to nie jest dojrzała. - Bardzo długo się starałam i nie dało to żadnych rezultatów. Ta osoba stale miesza mi w głowie i sama nie wie czego chce, więc czemu ja mam walczyć? - sama była zaskoczona tym, jak wiele powiedziała. Może rzeczywiście te emocje ją przepełniały? Pewnie tak, bo nawet nie zauważyła, kiedy doszli do paleniska. Zerknęła na niego, gdy zapytał o picie. Normalna Lisbeth wybrałaby wodę, ale aktualna jej wersja... chciała wymazać obraz Remiego z myśli, który ciągle się tam pojawiał.
- Może być wino - zgodziła się, zerkając na ogień, który dawał przyjemne ciepło. Niby na pogodę w tym mieście nie musieli narzekać, ale jednak Lisbeth była zmarzluchem i nie ukrywała tego, skoro na co dzień chodziła w bluzach. - Ale jak się spiję, to będziesz musiał odprowadzić mnie do domu... mam raczej słabą głowę - poinformowała jeszcze, nie zamierzając tego ukrywać. Takie były fakty po prostu.

Miles Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

-Właśnie sam nie wiem czy odpowiada. Jak tak spojrzeć z daleka, to moje życie jest jedną wielką imprezą...
Zawiesił na chwilę głos. Przynajmniej ta oficjalna część jego życia. Bardzo dobre stwarzał pozory, aby nikt nie domyślił się że jest znacznie bardziej inteligentniejszy niż wydaje się. Pałał zamiłowaniem do hakerstwa, a o tym lepiej nie mówić głośno. Cicho z resztą też nie.
Był zaskoczony tym faktem, że ona oddała się bardziej tej imprezowej części wolnego czasu. Zerknął na nią.
-Pilnowałbym Cię, nie dał podrywać jakimś pajacom, a gdybyś była zmęczona to użyczyłbym ramienia i zabrał do domu, położył do łózka i dał buzi w czółko. Byś była jak księżniczka.
To akurat było całkowitą prawdą. Jeżeli by kiedyś poszli razem na imprezę to bawiłby się wraz z nią, pił w takim samym tempie jak ona i uważał na nią. Według niego tak powinno być, tak powinien zachowywać się każdy facet gdy idzie na imprezę z kobietą, nawet jeżeli nie są parą.
-Z resztą każdemu zdarzyło się kiedyś spić na imprezie. To coś co trzeba przełknąć i iść dalej z podniesioną głową do góry.
Uśmiechnął się do niej. Dla niego nie wygłupiła się w tym co mu powiedziała, nie widział w niej gorszej osoby. Przeciwnie, w jakiś sposób chciał wesprzeć. Później słuchał jej słów, tego co mówiła, jak wypowiadała się. Trochę mu to rozjaśniło obraz, ale... wiedział że to była tylko kropla w morzu tego wszystkiego.
-Może po prostu porozmawiaj z tą osobą?
Zerknął na Lis gdy dochodzili do paleniska. Całość rozpalenia nie zajęła im dużo czasu. Słysząc że może być wino skinął głową. Będzie wino skoro tego chce. Wyjął dwa kubeczki, podał jej jeden, otworzył wino i nalał jej.
-To słabe wino, ale dobre, może Ci zasmakuje?
Spojrzał w górę na chwilę oczami. Nalał też sobie do kubeczka.
-Z resztą mieszkamy obok siebie. Chyba nie myślałaś że będziesz wracać sama? Nawet gdybyś mieszkała w drugim końcu miasta to bym Cię odprowadził, upewnił ze jesteś bezpieczna i dopiero wtedy wracał do siebie.
Dla niego to wszystko było tak bardzo oczywiste, zdawał sobie sprawę że nie wszyscy faceci tak myślą jak on. Niestety. Teraz jednak chwycił kubeczek podnosząc go tak trochę w ramach toastu.
-Za dobry wieczór?
Zapytał aby potwierdziła za co piją, może miała jakąś swoją propozycję?

Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Trudno jej było sobie wyobrazić sytuację Milesa, bo jej życie, jakby miała porównać je do imprezy, to raczej co najwyżej stypy i to też nieszczególnie udanej.
- Wiesz, wiele młodych ludzi chyba marzy o tym, aby ich życia były taką imprezą - zauważyła, ale na dobrą sprawę, czy wiedziała o czym mówi? Oczywiście, że nie. O młodzieńczym życiu też nie miała wcale pojęcia. Jej świat składał się prawie tylko ze sportu. Owszem, ostatnio się to zmieniało, ale wciąż w odniesieniu do całokształtu, była to zaledwie kropla w morzu. Teraz jednak tym się nie zadręczała, bo trzeba przyznać, że słowa Milesa nieco ją speszyły i chociaż wstyd jej było, to poczuła, że się zarumieniła. Rzadko kiedy słyszała od kogoś takie słowa, więc nie potrafiła podejść do nich z chłodna głową. Szczególnie teraz wydawało jej się, że jest na nie podatna.
- Marna ze mnie księżniczka - przyznała i nie było w tym żadnej fałszywej skromności, ani chęci, by teraz jej zaprzeczał. Po prostu wiedziała, że daleko jej do uroczej i miłej dziewczyny. - Ale dzięki... to miłe, że jest ktoś, kto by się mną zajął, a nie dawał mi wykłady na temat tego, jaka nieodpowiedzialna jestem - skrzywiła się, bo jednak przypomniała sobie, co działo się po ostatniej imprezie. Niestety wówczas jej wybawca nie był taki wyrozumiały, jak Miles. - Dobrze wiedzieć, że taki z ciebie szarmancki dżentelmen - uśmiechnęła się delikatnie, chcąc za tym ukryć to, że nieco zawstydziło ją to wszystko. Po prostu nie przywykła, a szkoda, bo miło byłoby gdyby częściej mogła słuchać podobnych rzeczy. - Ach, dobrze, że wyszliśmy razem. Podnosisz mnie na duchu - zauważyła, bo chyba potrzebowała właśnie tego wszystkiego. Miała dwadzieścia dwa lata, mogła się spić, oczywiście, że tak. Z resztą wcześniej Remi sam jej sugerował, że powinna się bawić, więc mieszał się w zeznaniach.
- Próbowałam z nim rozmawiać... ale to zawsze nie idzie tak, jak powinno. Są tematy, które ja chcę poruszać, a których on nie chce i kiedy ja nie próbuję, on znów o nie zahacza, by potem się wycofać i... ughhhh, to strasznie frustrujące! -zwykle bez problemu panowała nad emocjami, ale tym razem było nieco inaczej. Zaskoczyło ją to, więc zaraz spojrzała na Milesa kontrolnie. - Przepraszam, ponosi mnie . Nie chcę ci marudzić - przyznała, bo naprawdę nie planowała nikogo dręczyć swoimi sprawami. Przyjęła od niego kubek z winem i pokiwała głową w odpowiedzi na wiadomość o tym, że te jest słabe. Dobrze, bo nie chciała się przed nim skompromitować.
- Mam szczęście do takiego sąsiada - pochwaliła zgodnie z prawdą, bo naprawdę imponowało jej to, jaki był opiekuńczy. Lisa normalnie próbowała udawać, że ze wszystkim radzi sobie sama, ale teraz naprawdę miała gorszy czas w życiu. - Za miły wieczór... no i za brak skomplikowanych sytuacji - dodała coś od siebie do toastu, nawiązując też do jego słów, bo podobno tez wiele u niego się działo. No, a potem, nie przedłużając, pociągnęła z kubeczka nieco alkoholu.

Miles Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

Coś w tym było prawdy, dlatego tak niemrawo pokiwał głową. Mógł zgodzić się z nią w tym temacie. Może niektórzy faktycznie chcieli mieć życie jako wieczna impreza, tylko że jakoś mu to zaczynało powoli ciążyć.
-Jaka marna... dobra byłabyś jak dama w opałach.
Tutaj zaśmiał się dźwięcznie na te słowa. Skoro nie chciała być księżniczką to mogła być taką damą w opałach, nie ma sprawy. Mogli tak to rozegrać.
-Każdy kiedyś zapił... zrobił coś bardziej lub mniej kompromitującego... No zdarza się. Ważne jest jakie z tego wnioski wyciągniemy i z kim będziemy robić te rzeczy.
On nawet chyba nie potrafiłby zliczyć sytuacji w jakich znalazł się, gdy coś było nie po jego myśli, bo zapił, bo urwał mu się film, bo był na zbyt dużym haju. Palców u ręki by chyba brakło mu. Jej palców też by brakło gdyby wyliczać. Zaśmiał się na stwierdzenie, że nie wiedziała że taki z niego szarmancki dżentelmen.
-Ja jeszcze nie włączyłem trybu dżentelmen damo w opałach, ale dziękuję.
Puścił jej oczko i po prostu zaśmiał się. Chciał aby w choć niewielkim stopniu jego pozytywny humor przeszedł na nią. No i za chwilę usłyszał podziękowania, że wyciągnął ją z domu. Czyżby działało? Powoli zarażał pozytywną energią? Czy może tak bardzo potrzebowała towarzystwa, któremu mogła się wygadać i pobyć tak zupełnie swobodnie? Słuchał co mówiła. Spoglądał na nią, nie przerywał. Po prostu dawał się wygadać. Miał na ustach lekki pozytywny i przyjacielski uśmiech. Nie miał zamiaru ją karcić za to że chciała się wygadać. Skoro tego potrzebowała to czemu nie?
-Nie przepraszaj.
Wtrącił niemal od razu.
-Jeżeli chcesz możesz się wygadać. Nie uważam abyś marudziła. I jestem w stanie wyobrazić sobie jakie to jest wszystko frustrujące, jak bardzo ciężko dogadać się z taką osobą.
Spojrzał w bok na nią lekko uśmiechając się. Miło mu zrobiło się gdy wspomniała że ma szczęście mając go za sąsiada.
-Wiadomo.
Poruszał zabawnie brwiami. Gdy dopowiedziała za co piją skinął głową zgadzając się. Tak za to mógł wypić i coś czuł że jej też przyda się taki właśnie toast. Napił się kilka niewielkich łyków wina. Nawet było w porządku, całkiem dobre i chyba jej powinno pasować. Wiedział, że ma słabą głowę i że nie pije za dużo, dlatego właśnie postawił na coś takiego. Trafił?
-Mam pianki, upieczemy je?
Zerknął na nią z pytającym spojrzeniem.
-Czy mam użyć szantażu, że dostaniesz pistacje jak upieczemy pianki?
Wielki uśmiech cisnął mu się na usta, ale starał się go jeszcze powstrzymać.


Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Zmarszczyła nieco nos, kiwając głową na boki, kiedy Miles nazwał ją damą w opałach, bo jako osoba która tak usilnie próbowała pokazać swoją niezależność - często gęsto w głupi sposób - nie mogła tak po prostu na to przystać.
- To ja już chyba wolę być księżniczką, wiesz? - zauważyła, ale bardziej w formie żartu, niż z jakąś pretensją. Ostatecznie uważała, że ani jedno, ani drugie miano nieszczególnie jej pasowało, ale gdyby o tym zaczęła się rozwodzić, zabrzmiałoby to raczej żałośnie, a robienie z siebie ofiary nie leżało w kręgu jej zainteresowań. - No ja póki co piłam z raczej ledwo znanymi sobie osobami - przyznała też bez bicia, chociaż nie była z tego szczególnie dumna. Wiedziała, że to co teraz robi jest po prostu idiotyczne, ale też lepszego pomysłu nie miała. Zarumieniła się ponownie, gdy Miles puścił jej oko, bo tego typu zachowania dla tak introwertycznej osoby, jak Lisa nie były czymś do czego miała okazję przywyknąć. Skłamałaby jednak mówiąc, że jej się to nie podobało. Chociaż brzmiało to żałośnie, teraz bardziej niż zwykle potrzebowała cudzej uwagi.
- No to może i lepiej... obawiam się, że tryb dżentelmen zrobiłby jeszcze na mnie zbyt duże wrażenie - zauważyła pół żartem, pół serio, bo jednak była świadoma tego, w jakim momencie życia się znajduje. Uniosła więc kubeczek do ust, by pociągnąć z niego więcej wina. To miłe, że Miles nie chciał jej przeprosin, ale i tak czuła, że przymula im na tym spotkaniu, a to niezbyt ładnie z jej strony. Tym bardziej, że tak jak ona własne, tak i Miles miał pewnie swoje problemy.
- Ech nie wiem, czy to dobry pomysł z tym wygadaniem... musiałbyś poznać moje mroczne sekrety, o tym, jak chyba... - zawahała się, bo nigdy nie mówiła o tym na głos, dopiero teraz sobie to uświadomiła. Mimo to była w niej jakaś potrzeba doprowadzenia do końca tej wypowiedzi. - jak chyba zadurzyłam się w zajętym facecie - no i proszę. Da się? Da? Czy było jej lepiej, gdy przyznała to na głos? Raczej nie. Chyba dotkliwiej zrozumiała, jaką królową żałosnych sytuacji jest. Cudownie.
- O! Właśnie, gdzie moje pistacje? - zapytała, na początku ignorując informacje o słodyczach. - Wiesz, że muszę trzymać dietę... pistację też są tuczące, ale takie pianki... - kontynuowała. Próbowała żyć tak, żeby odmawiać sobie wszelkich przyjemności z dziedziny słodyczy. W ostatnim czasie to generalnie odmawiała sobie szeroko rozumianego jedzenia, ale z tym nie zamierzała się zdradzać, dlatego uśmiechnęła się pod nosem niepewnie. - Jedną piankę mogę zjeść, tak dla towarzystwa - zaproponowała, bo jak na nią i tak było to dużym krokiem w przód, poza swoje przyzwyczajenia.

Miles Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
a
Awatar użytkownika
PRZYJDŹ NA JEGO URO ZGARNIJ ODZNAKI
Wieczny imprezowicz, który w dzień robi drinki w CHILL & GRILL. W nocy zajmuje się hakerstwem. Typ niepokorny, oddany przyjaciel, lepiej nie drażnij. Poszukuje swojego miejsca, jak i miłości w którą nie wierzy. Zmienisz to?
27
182

Post

-Następnym razem załatwię Ci koronę lub tiarę.
Zaśmiał się cicho na stwierdzenie, że już woli być księżniczką niż damą w opałach. Poza tym nikt nie mówił o niej że jest ofiarą. On nigdy nie pomyślał w tej kategorii o Lis. Nie miał powodu po prostu. Z resztą polubił ją, nie było mowy o ofierze teraz. Tak samo jak teraz gdy powiedziała, że zazwyczaj piła z ledwo znanymi osobami.
-Czasem tak trzeba... spędzić wieczór po swojemu z żadną znajomą gębą. Rozumiem.
Sam miał czasem taki humor aby imprezować w samotności i poznawać nowe osoby. Zauważył jak znów zarumieniła się. Nie skomentował tego, bo pewnie by już tutaj całkowicie spaliła buraka. Starał się zachowywać naturalnie, normalnie. Czasem przed jakimś komentarzem czy gestem powściągnął się, bo zwyczajnie nie pasowało do sytuacji.
Patrzył się na trzaskający ogień i czasem spoglądał na nią. Nie patrzył cały czas, bo zauważył że tak było lepiej po prostu. Miles jest znacznie bardziej inteligentny niż za jakiego ma go większość lubi i jak maskuje się.
-Auć... no to faktycznie skomplikowana sytuacja.
Skrzywił się lekko spoglądając na nią.
-Współczuję... tym bardziej, że facet nie zachowuje się jak facet tylko jak pierdoła... bo nie potrafi stanąć twarzą w twarz i pogadać, wyjaśnić.
Połączył kilka kropek. Wcześniej mówiła o facecie który kręci, zwodzi, bawi się. Jak on nie cierpiał takich pierdół życiowych, co same nie wiedzą czego chcą od drugiej osoby.Pokręcił na to wszystko lekko głową. Stuknął swój kubeczek o jej kubeczek uśmiechając lekko. Upił łyka.
-Wiem... dlatego mogę pójść z Tobą na siłownie aby spalić te pianki
Zaoferował się.
-Z resztą my też niekiedy w pracy mamy niezłą siłownię.
Lekko szturchnął ją w ramię. Słysząc jak zgodziła się wstał zaraz zbierając się po dwa kilki do upieczenia. Szybko wrócił niej. Otworzył torbę jaką przyniósł ze sobą.
-Mam kocyk jakbyś chciała się okryć.
Powiedział przy okazji otwierając paczkę w piankami nabijając na kijek i podając jej. Sam nabił też na swój i wystawił do ognia. Przy okazji uzupełnił im wino w kubeczkach.
-Jeżeli chcesz możesz się wygadać. Może to zostać tu przy tym ognisku, jeżeli czujesz taką potrzebę. Ja Cię do niczego nie zmuszam.
Gdzieś tam w głębi siebie czuł że ona tego potrzebuje. Nie chciał naciskać za bardzo. Jeżeli odmówi to po prostu będzie omijać ten temat jak i podobne.


Lisbeth Fletcher
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree All I want for Christmas is you To the North Pole for Saint Nick Everyone is singing Hope Valley ma głos! Ciasteczko z wróżbą This is town of Halloween I am the one hiding under your bed I am the "who" when you call, "Who's there?" temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą My best friends LGBT+ ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM IMPREZOWICZ ŻARŁOK WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL KAWY Gram w kosza Gram na nerwach Jestem numerologiczną dziewiątką Mam mocną głowę DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT
mów mi/kontakt
esquivo
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Uniosła kącik ust do góry na wzmiankę o tiarze. Oczywiście zdawała sobie sprawę z tego, że były to jedynie żarty, więc raczej na nic podobnego się nie nastawiała.
- Tia... - mruknęła jeszcze odnośnie tego spędzania wieczorów z nieznajomymi. Z Lisą chyba był ten problem, że czuła się raczej samotnym człowiekiem i łatwiej było jej pójść gdzieś, gdzie nie znała nikogo, niż prosić kogoś, z kim już się poznała, a potem radzić sobie z ewentualna odmową. Dość tchórzliwe i żałosne podejście, ale cóż... no tak niestety miała. Nie była mistrzynią relacji między ludzkich, miała w tym raczej marne doświadczenie, dlatego też tak łatwo było ją zawstydzić. Dobrze więc, że Miles tak dbał o to, żeby tego unikać, bo faktycznie dość łatwo było zachwiać jej pewność siebie, a wiadomo, nikt tego nie lubi. Skrzywiła się jednak, kiedy usłyszała, jak Cervantes określił Remiego. Fakt, ze słów Lisbeth miał prawo właśnie taki wydać osąd, ale nawet jeśli Soriente niejako skrzywdził uczucia głupiutkiej Fletcher, to te uczucia wciąż w niej były, a tym samym jakas taka potrzeba, by bronić jego dobre imię, nawet teraz.
- To nie tak, że jest pierdołą... - zaoponowała więc spokojnie, bo nie miała w żadnym razie niczego Milesowi za złe, w zasadzie bardzo doceniała, jak stawał po jej stronie. - Po prostu - chciała wyjaśnić, ale nie umiała znaleźć odpowiednich słów, więc przetarła twarz dłońmi. - Ech, to takie niezrozumiałe... On miał dziewczynę, jest starszy i całkiem inny ode mnie, co mnie podkusiło, co? Sama sobie robię krzywdę, wpycham rękę między drzwi, czy coś - jęknęła, nabierając powietrza. Wiedziała, że jest w tym wszystkim zwyczajnie żałosna. Alkohol mógł być jedyną ucieczką, więc uniosła zaraz kubeczek do ust, a potem próbowała się skupić na czymś przyjemniejszym.
- No, jak jest dużo klientów, to faktycznie, trening jak nic - zgodziła się z nim i złapała od niego patyk na który nabił już piankę, co w sumie ja cieszyło, bo sama bałaby się, że ta pęknie. - O, dzięki, chociaż póki co jest całkiem ciepło - uśmiechnęła się delikatnie, bo faktycznie ogień sprawiał, że nawet taki zmarzluch jak ona nie miał na co narzekać. Faktycznie wiele leżało jej na sercu i nie potrafiła sobie tego poukładać w głowie, więc może wygadanie się nie było złym pomysłem? Tylko, że nie chciała tez nadużywać hojności Milesa. Dlatego chwilę biła się z myślami, aż w końcu westchnęła, biorąc większy łyk wina.
- No dobrze... nie wiem od czego zacząć - przyznała niemalże od razu. - Po prostu ten facet... Ech, to starszy brat mojej zmarłej przyjaciółki. Poznaliśmy się tak naprawdę na cmentarzu klika miesięcy temu, wcześniej znaliśmy się tylko z widzenia, ale no... wiele między nami zaszło, to znaczy... on chciał chyba się zaprzyjaźnić, ja długo nie chciałam, a potem... sama nie wiem kiedy chyba zamiast przyjaźni poczułam do niego zbyt wiele - starała się w miarę zwięźle to ubierać w słowa. - Tylko, że on miał dziewczynę. Mimo to liczyłam... no wiesz, frajerka ze mnie, że wciąż mam szansę. Czułam, że on też mógłby mnie bardziej lubić, ale jest między nami spora różnica wieku i on uważa, że to nieodpowiednie. Jego dziewczyna... rzuciła go przeze mnie i on sam chyba chciał się ode mnie odsunąć, ale no... ostatnio się spiłam i jacyś ludzie po niego zadzwonili z mojego telefonu... nie był zadowolony, a jakby tego było mało, po pijaku zrobiłam dużo głupich rzeczy i sama nie wiem, co teraz... - zakończyła, a dłonie tak jej się trzęsły, że musiała odłożyć na bok kubek i wyciągnąć papierosy. Naturalnie wyciągnęła paczkę w stronę Milesa, jakby i on chciał.

Miles Cervantes
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
Zablokowany