Karty postaciRelacjeMessengerKalendarzeInstagram
a
Awatar użytkownika
Od jakiegoś czasu nie gimnastyka, a Remi jest miłością jej życia i chyba bardzo jej się to podoba...
22
163

Post

Pokiwała powoli głową na słowa Hailee, doceniając to, że chciała ją podnieść na duchu. Wiele słyszała o tym, że czas leczy rany, ale sama nie była pewna, czy aby na pewno wierzyła w podobne przewidywania. Było w niej jeszcze zbyt wiele wątpliwości i zagubienia, musiała to wszystko przepracować, ale nie potrafiła, stale na nowo i na nowo rozgrzebując rany, wiecznymi wizytami u Margot chociażby.
- Pomyślę w sumie - zgodziła się, bo wystawienie tablicy było dość mądrym pomysłem, ale czy Lisa miała do tego głowę? Może też wcale nie chciała tak szybko rozstawać się z tą tablicą? Sama nie była pewna, ale nie chciała o tym mówić, bo chyba obie miały już dość grobowej atmosfery.
- Ano, staram się nie ulegać pokusą - wiedziała, że nie każdy patrzył przychylnie na jej diety, ale faktycznie tego dnia zdecydowała się na kolejna kostkę. Trzymanie jak najniższej wagi było dla niej odpowiednie, więc starała się unikać tego, co mogłoby jej zamieszać w głowie i chcieć ją odsunąć od restrykcji, jakie na siebie nałożyła. Powoli celebrowała więc pochłanianie drugiej kostki, kiedy to Hailee opowiadała jej o swoim przyjacielu. Dla Lisy zawsze łatwiejsze było słuchanie historii innych, niż mówienie o własnych, więc odpowiadał jej taki układ w tym spotkaniu.
- Nie brzmi to najlepiej - skwitowała zgodnie ze swoim sumieniem. Współczuła jej takich przeżyć, no i też nie umiała ich sobie wyobrazić, bo ona nigdy nikogo w sobie nie rozkochała, a przynajmniej nic jej o tym nie było wiadomo. - No, ale mam nadzieję, że teraz już go w twoim zyciu nie ma - dodała jeszcze, wierząc, że tacy toksyczni ludzie po prostu już się do blondynki nie zbliża. Była dobrą osobą, więc wiadomo, Fletcher życzyła jej jak najlepiej. Na tym świecie jest sporo ludzi z problemami, jednak nie ma co się poddawać, trzeba wierzyć, że w końcu pozna się kogoś odpowiedniego. Przynajmniej Lisa w to wierzyła, nawet jeśli nie uważała siebie za niepoprawną romantyczkę, chociaż może... coś w niej z takiej osoby jednak było? Nad tym się nie zastanawiała, chcąc nadal doprowadzić to spotkanie do porządku. Dlatego porozmawiały jeszcze trochę o tym wszystkim, potem pewnie wypiły coś ciepłego i ostatecznie się pożegnały. Może i nie udało im się wywołać duchów, ale przyjemnie było z kimś porozmawiać i nie myśleć o tym, jak skomplikowane było w ostatnich dniach życie Lisy.

Hailee Burkhart
<koniec>
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Lisek chytrusek - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon Kłamstwo ma krótkie nogi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Would you like a cup of tea? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" How I met your parents - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Everybody's waiting for the next surprise HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Red 'n' black, and slimy green Something's waiting no to pounce Filling your dreams to the brim with fright Life's no fun without a good scare Take a chance and roll the dice I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Aren't you scared? Fingers like snakes and spiders in my hair All I want for Christmas is you I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Would You Love A Monsterman - za udział w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce You can dance - za udział w konkursie na najlepszy taniec na potańcówce Zajęcie drugiego miejsca w konkursie na halloweenowe przebranie na potańcówce Hope Valley ma głos! I ship it 2020 Królowa Lodu 2020 Najwybitniejszy pisarz 2020 Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad BOGATE CV HI I JUST MET YOU Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK PHONE ADDICTED LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY MIND BLOWING I killed Laura Palmer W ZWIĄZKU Stawiam na naturalny wygląd Dama Esteta Nie jem słodyczy Nie oglądam telewizji Mijam się z prawdą Prawko mam, samochodu nie Boję się tłumów Chodzę w adidasach Lubię zapach męskich perfum Płaczę tylko w samotności Wierzę w detox sokowy Chodzę w bluzach mojego chłopaka Boję się samotności Lubię starszych Często się rumienię Mam łaskotki Terminarz to moja świętość Chodzę spać przed północą Boje się śmierci Noszę czapki z daszkiem Boję się szybkiej jazdy mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy JESTEM ZAKOCHANY/A NIEJADEK CHUDERLAK WYSPORTOWANA SPORTOWIEC WIERZĘ W BOGA BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ NIEWINIĄTKO WRAŻLIWIEC SKRYTY PRACOWITY NA DIECIE związuję włosy w koński ogon zmarzluch Chodzę na siłkę biegam chodzę w dresach mam lęk wysokości boję się pająków Mam słabą głowę Mam swoje demony Walczę z depresją Boje się potworów spod łóżka Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! Food Fight Blues brothers Sleeping Beauty Are you gonna be my girl? Zaopiekuj się mną Like a virgin Gillette house flipper sticks and stones Takin' this one to the grave Koniara SUNRISE SUNSET DANSE MACABRE SPORT FREAK Z KOŚCI NA OŚCI HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR CRY BABY Love letter Hieny Cmentarne
mów mi/kontakt
Lilka
Zablokowany