a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

Obrazek
Bee
Whitely
najstarsza Whitely a.k.a. niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
10 things I love about you
Emma WhitelyOPIS RELACJI
Maya WhitelyOPIS RELACJI
Candace WhitelyOPIS RELACJI
Hades S. PearsonOPIS RELACJI
Lu BelmontOPIS RELACJI
10 things I don't know about you
Avery EvansOPIS RELACJI
Hedwig WhitlowOPIS RELACJI
Alice ArcherOPIS RELACJI
Rumi WhitlowOPIS RELACJI
10 things I hate about you
Nathaniel QuinceyOPIS RELACJI
Audrey WilloughbyOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

bee whitely, słyszałam, że Bee to ex narzeczona Nathaniel Quincey , to wbijam z Audrey, która pewnie ją trochę teraz hejtuje za złamanie serducha jej bff
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
180

Post

A ja już się nie mogę doczekać naszego spotkania po latach na fabule, omomom bee whitely *.*
I już widzę przy okazji jak Audrey Willoughby uspokaja biednego Nejta po tym spotkaniu :please:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK MAM CÓRKĘ MEDYCYNA FAN HORRORÓW ROMANTYK DIGITAL LOVE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Sajko. Gejms. Hell.
Urodzony w Miami, podczas studiów przeprowadził się do Hope Valley i od tego momentu tu zamieszkuje. Psychoterapeuta z własnym gabinetem, właściciel klubu i maniak gier wideo. Dość niekonwencjonalnie podchodzi do życia, swojej pracy, a już tym bardziej do kobiet, wyrywając miłośniczki gier na lateks i seriale z TLC.
35
190

Post

załóż sobie telefon młoda damo :/ jakoś trzeba się do Ciebie dodzwonić

bee whitely
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP SINGIEL PRACA W GASTRONOMII WŁASNY BIZNES LEKKODUCH SEKSOHOLIK PIJAM WHISKY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG OH NO, PERIOD SMERF PRACUŚ DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM TLC
mów mi/kontakt
devil himself
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

Audrey Willoughby nie jest pierwsza i nie jest jedyna, która ma wszelkie podstawy do hejtowania Bee, więc niech nie bierze tego za bardzo do siebie, jeśli się dziewczyna specjalnie nie przejmie :lol:
jednak liczę na to, że kiedy już Whitely będzie miała okazję przedstawić swoją wersję całej tej heartbreak-story, to Aud zrozumie albo przynajmniej spróbuje zrozumieć jej punkt widzenia *.*

Nathaniel Quincey, będzie drama, to pewniejsze niż pewne! już pędzę skrobnąć coś w tych klimatach! <3

Hades S. Pearson, zrobione, panie szatan, już można mnie molestować telefonicznie :lol:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

bee whitely, czuję, że ma na to marne szanse, bo Audie zawsze stanie po stronie Nejta plus to ona go musiała pocieszać po rozstaniu. Ale jak chcesz to można coś kiedyś zagrać, bo nie wiem czy Bee wie, że Audie ma dziecko z jej eks xd

Nathaniel Quincey no pewnie, że będzie pocieszać *.*
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

Audrey Willoughby , mieć kogoś z kim można poprztykać się o wszystko bez względu na porę i okoliczności to też ważna rzecz, także i tak zapowiada się obiecująco :devil:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
a
Awatar użytkownika
Mam traumy z dzieciństwa, pije i próbuję zostać garderobianą w teatrze.
27
165

Post

Jak polewa drinki to totalnie musi znać Mickey, bo ona jest stałym bywalcem różnych miejsc z alkoholem xd Mogę też podrzucić hayden lyons, on jest w mieście od dwóch miesięcy, a raczej nie ma zbyt wiele czasu żeby samemu sobie gotować to może czasem wpadać na te frytki xd
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind SINGIEL ALKOHOLIK WIERZĘ W KOSMITÓW FURIAT WULGARNY O SERCU Z KAMIENIA PEWNY SIEBIE PRZESYPIAM ŻYCIE Mam czarny humor BEACH BITCH
mów mi/kontakt
pani c.
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

Bee jakoś dziwnym trafem słabo dogaduje się z innymi kobietami, ale ostatecznie świętą prawdą jest, że alkohol łączy wszystkich a Mickey Rosenthal wygląda na jedną z niewielu osób w całym Hope Valley, z którą - paradoksalnie - Bee mogłaby się porozumieć przez to, że z obu czasem wychodzą kłótliwe zołzy :lol:
i oczywko hayden lyons za piękne oczy może liczyć na frytki za pół ceny <3
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
a
Awatar użytkownika
Prowadzi nową placówkę NASA w Cape Coral i wykłada astrofizykę na uniwerku, a niedługo zostanie też ojcem.
33
188

Post

bee whitely ooo super! Mickey się zdecydowanie przydała jakaś zołzowata przyjaciółka-koleżanka, bo jednak w większości się trzyma z facetami, a to jest przecież nudne na dłuższą metę <3 Oh i zniżka na fryty to już w ogóle super <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Love shot Love Song My Funny Valentine Like joker and harley quinn 2021 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TYP OSOBOWOŚCI: LOGIK WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Poślubiłem/am miłość swojego życia Mam świetną orientację w terenie W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Boje się śmierci Mistrz poker face'a Obroniłam/-em doktorat Chodzę na siłkę PRACOHOLIK W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM SCHLUDNY SKRYTY PIĘKNY UMYSŁ POMYSŁOWY DOBROMIR PSIARZ PALACZ MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU MAM WŁASNY DOM OSIEROCONY/A Jak pizza to bez ananasa ROCZNICA TLC Oops, I did it again You're old Are you gonna be my girl? Bo do tanga trzeba dwojga Pizzaiolo no shame! SMERF PRACUŚ I DO MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NO CHEATING NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA BABY BOOM! JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM My sweet...
mów mi/kontakt
C.
a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

to nie zaoferuje swojego skrzata, jak podrywasz Haydena.... :lol: ale mam jeszcze carol willoughby, twinsa Audrey, więc pewnie powinna być solidarna w hejtach :hm: :hm: albo mieć to względnie gdzieś, ale się z nią jakoś tam z widzenia znać :lol: :lol: No i mam jeszcze Marcy albo astrid rosenthal i którąś z nich ci mogę dać na pozytyw :lol:
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

zupełnym przypadkiem odkopałam ostatnio nawet parę uroczo sentymentalnych fot z carol willoughby -> klik raz, klik dwa i mój osobisty faworyt - old instagram style :lol: klik trzy, więc może jednak uda się coś miłego, zwłaszcza, że po przetasowaniach kadrowych hejty między bee a Audrey Willoughby nie są już chyba konieczne :hm:
a i z astrid rosenthal chętnie podjęłabym próbę zakoleżankowania się, bo w końcu kiedy jak nie teraz stawiać czoła swoim niechęciom do innych kobiet :lol:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
ODPOWIEDZ