a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
163

Post

Obrazek
hedwig
whitlow
wielbicielka magii, zaklęć, czarów, horoskopów, legend i innych tego typu pierdół rzeczy; matka twierdzi, że po długoletniej przyjaźni z jk rowling, jej imię zostało skopiowane dla sowy z opowieści o potterze, dzięki czemu hedwig od zawsze się z nią identyfikuje (plus dlatego, że była dość głupim dzieckiem); jest energiczna, towarzyska, uwielbia spędzać czas z ludźmi i jeśli tylko ktoś wybaczy jej drobne dziwactwa, może stać się naprawdę dobrą przyjaciółką! o ile taką przyszłość wyczyta w gwiazdach
magiczne zwierzęta (i jak je znaleźć)
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
mugole
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
śmierciożercy
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WOMEN POWER WIERZĘ W MAGIĘ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN MUSICALI CZTERY ŁAPY
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
163

Post

Tylko dwa lata różnicy, plus mieszkają w tej samej dzielnicy, więc myślę, że można byłoby z nich zrobić jakieś przyjaciółki, co ty na to? :aww: Będzie to pewnie dość dziwna i szalona przyjaźń, bo są zupełnie różnie, ale przynajmniej nie będzie nudno! <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL MEDYCYNA BYK
mów mi/kontakt
lia
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
163

Post

Lyanna Quincey jak najbardziej jestem tutaj za przyjaciółkami! Może nawet byłaby to relacja trochę "wychodzona" przez Hedwig, która widząc, że w jej okolice wprowadziła się taka ładna sąsiadka, postanowiła ją poznać :hihi: Myślę, że mogła być nawet na początku nią lekko zauroczona, ale że Lyanna okazała się kompletnie niezainteresowana paniami, a Hedwig mimo wszystko bardziej ciągnie do facetów (plus wyczytała z kart, że facet jest jej pisany), postanowiła porzucić wszelkie podchody i powiedziała jej, że okej, w takim razie jest otwarta na każdą relację. Jako że moja Sówka nadal mieszka z matką, pewnie ucieka do Lii, kiedy potrzebuje odpoczynku od rodziny, a ta może z lekką irytacją, ale jednak bez większych problemów, pozwala jej u siebie trochę pobyć. Co ty na to? <33
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WOMEN POWER WIERZĘ W MAGIĘ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN MUSICALI CZTERY ŁAPY
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Ja tu podrzucam Billusia i Florkę *.*
Obie postacie polecą na jej Potterowe imię, chociaż florence hill dopiero zaczyna się wkręcać w ten świat. No i obie mieszkają w tej samej dzielnicy. ^^
A Billy też normalny nie jest, więc na pewno się dogadają i może ją czasem podrywać :hehe:

hedwig whitlow
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
18
185

Post

co mi wywróżysz?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV BABYSITTER LGBT+ KOCIARZ BUJAM SIĘ DO MUZYKI KLASYCZNEJ
mów mi/kontakt
tylko kapcie
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
163

Post

Billy Harrington no i cudownie, pewnie obojgu opowiada, jak to stała się inspiracją dla JK Rowling, jeśli tylko chcą słuchać <33 Jak obie mieszkają w tej samej dzielnicy, a Florka jest w mieście od niedawna, zapewne Hedwig chętnie poszła przywitać nową sąsiadkę, a jak kątem oka zobaczyła, że na telewizorze ma odpalonego Pottera, pewnie wprosiła się na wspólny seans :lol: Poza tym! Hedwig jako zatwardziała fanka musicali pewnie jest też częstym gościem na karaoke i przyda jej się towarzystwo :giggle: Jeśli chodzi o Billy'ego to są z jednego rocznika, oboje z Hope, więc zapewne znają się ze szkoły! Nawet niejednokrotnie toczyła walkę, żeby siedzieć z nim w ławce :lol: Pewnie go kiedyś uczyła zaklęć, jak odstraszyć pająki i od tego czasu zostali dobrymi kumplami <33 Podrywać też ją może - a Hedwig pół żartem, pół serio również mu się odwdzięcza.

ron hockley zdaje się, że podrywasz moją siostrę :candy: wywróżę wam kiedyś ciemną przyszłość i będę cię odstraszać spod naszego domu <33
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WOMEN POWER WIERZĘ W MAGIĘ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN MUSICALI CZTERY ŁAPY
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
There are some things about myself I can't explain to anyone. There are some things I don't understand at all.
23
168

Post

Dzień dobry! Dwie panny z tak podobnymi zainteresowaniami na pewno się znają i razem czarują :love:

hedwig whitlow
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER LGBT+ URODZONY LATEM WIERZĘ W HOROSKOPY LEW FAN ANIME LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM Przypalę nawet wodę IT WAS AN ACCIDENT! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY BEACH BITCH GOOGLE ME PRIDE MONTH 2020 You're a wizard, Harry
mów mi/kontakt
jula
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

hedwig whitlow pisze:
20 maja 2020, 00:08
@Billy Harrington no i cudownie, pewnie obojgu opowiada, jak to stała się inspiracją dla JK Rowling, jeśli tylko chcą słuchać <33 Jak obie mieszkają w tej samej dzielnicy, a Florka jest w mieście od niedawna, zapewne Hedwig chętnie poszła przywitać nową sąsiadkę, a jak kątem oka zobaczyła, że na telewizorze ma odpalonego Pottera, pewnie wprosiła się na wspólny seans :lol: Poza tym! Hedwig jako zatwardziała fanka musicali pewnie jest też częstym gościem na karaoke i przyda jej się towarzystwo :giggle: Jeśli chodzi o Billy'ego to są z jednego rocznika, oboje z Hope, więc zapewne znają się ze szkoły! Nawet niejednokrotnie toczyła walkę, żeby siedzieć z nim w ławce :lol: Pewnie go kiedyś uczyła zaklęć, jak odstraszyć pająki i od tego czasu zostali dobrymi kumplami <33 Podrywać też ją może - a Hedwig pół żartem, pół serio również mu się odwdzięcza.
No oczywiście, że im obojgu to pasuje *.*
Florka chętnie przyjmie nową sąsiadkę na seans HP i wypyta ją o wszystko, czego nie zrozumiała na początku. I namawia na spróbowanie własnoręcznie robionego Kremowego Piwa na który przepis znalazła w necie. Jakieś słodycze zamówione z neta pewnie też z nią chętnie spróbuje, szczególnie fasolki :aaa: i Karaoke bardzo chętnie <33
A z Billym pewnie mogą się znać ze szkoły, noł problem. Kupiłaś mnie tym uczeniem zaklęć na pająki :hehe: Więc taka przyjaźń z flirtem :love:

hedwig whitlow
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

ja już widzę oczami wyobraźni Bee wchodzącą do sklepu i kiedy zobaczy za ladą kogoś innego niż Emma zrobi przerażoną minę pod tytułem "o mój boże, to się rozmnaża" :lol: :lol:
i na bank będzie zafascynowana motywami jakie pchnęły hedwig whitlow do wyboru takiego zawodu :lol:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

heej hedwig whitlow <3 są tak skrajnie różne i nieszczególnie do siebie podobne, że bardzo chciałabym je zakumplować :aww:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
163

Post

lumen davies o jakie piękne imię, Hedwig pewnie też jest nim zachwycona *.* w sumie trochę widzę oczami wyobraźni, jak moja postać podchodzi do Lumen (gdzieś jeszcze za szkolnych czasów), nieco zainteresowana jej osobą, a równocześnie nieco zezłoszczona, że kradnie jej klientelę, a przecież dwie czarujące osoby to całkiem sporo! strzelam, że mogły nie tyle za sobą nie przepadać, Hedwig miała wiecznie jakiś problem - poprawiała ją, mówiła, jak to nie wierzy w jej umiejętności, a Lumen mogła nawet nie brać tego na poważnie :idk: ale jakoś po dłuższym czasie po prostu jej przeszło i zaczęły wspólnie przesiadywać w piwnicy sowy, stawiając tarota i narzekając na to, jaką ludzie mają ograniczoną wyobraźnię

Billy Harrington oooo, koniecznie! pewnie piwo kremowe robią na każdy maraton (polecam, jest dobre, zwłaszcza takie z dodatkiem rumu :giggle: ) i reszta super, czekam na grę *.*

bee whitely okej, to ja w takim razie widzę, jak wszystkie głupie teksty Hedwig, Bee przyjmuje z przewróceniem oczami i takim BOŻE DAJ MI CIERPLIWOŚĆ, BO NIE WIEM, CO SIĘ DZIEJE :lol: ale! ja myślę, że Hedwig nie brała sobie tego do serca i za każdym razem, gdy tylko gdzieś ją spotykała, rozgadywała się tak, że nie szło jej jakkolwiek przegadać, więc ... Bee po prostu się z tym pogodziła i dzielnie wytrzymuje? :lol:

lene harrington skoro Hedwig jest kumpelą jej kuzyna, to możemy się znać przez niego! gdzieś, kiedyś wpadły na siebie, kiedy odwiedzała Billy'ego i zakładam, że na początku niekoniecznie za sobą przepadały (a raczej Lene za Hedwig), ale że Sowa jest dobra w narzucaniu się i znajdywaniu przyjaciół, tam gdzie z początku szanse są raczej marne, po kilku spotkaniach nawet udało jej się zaskarbić jakąś tam sympatię :lol: inna sprawa - mieszkają w jednej okolicy, więc pewnie takie okazje się zdarzały; plus jeśli Lene jest przekupna, Hedwig na pewno powiedziała jej kiedyś, że zostanie najlepszą kucharką na Florydzie, bo tak wyczytała z kart!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WOMEN POWER WIERZĘ W MAGIĘ WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN MUSICALI CZTERY ŁAPY
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

gdzieś, gdzieś, tak bardzo bardzo głęboko, wydaje mi się, że trochę nawet wierzy w te ich wszystkie magiczne świeczki, karty i palone ziółka, ale ofc nie daje tego po sobie poznać, bo to przecież taaaakie niedojrzałe :lol:
tak więc jak już jej się zdarzy kontrolnie wpaść do sklepu i trafić na hedwig whitlow to słowo, że postara się powstrzymać od złośliwych komentarzy i zadawania jej pytań na które nie ma właściwej odpowiedzi <3
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
ODPOWIEDZ