a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
188

Post

Obrazek
Lindsay
Watmore
Ginekolog ze względu na imię często mylony z kobietą, przez co część pacjentek po przyjściu na wizytę spotyka niemałe zaskoczenie, jednak profesjonalizmem nie odstaje od swoich koleżanek po fachu, dzięki czemu większość z tych pacjentek udaje mu się przekonać do siebie. Prywatnie facet, który zyskuje dopiero przy bliższym spotkaniu, ponieważ na początku może sprawiać wrażenie oschłego i zdystansowanego, jednak gdzieś za tą maską kryje się miły gość, który troszczy się o swoich bliskich.
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA KOZIOROŻEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY JESTEM ZAWSZE NA CZAS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
Pochodzi z Hope Valley, chociaż kilka lat podczas studiów medycznych spędził w Miami. Do miasta wrócił dopiero rok temu, podejmując się pracy neurologa w szpitalu w CC i biorąc się w końcu za specjalizację z neurochirurgii. Aktualnie spotyka się z Lene, randkuje po kryjomu z Celią i remontuje pokój dla dziecka Libby.
33
183

Post

Lindsay Watmore przybywam do kumpla z jednego szpitala ^^ Mało oryginalne, ale wypada się upomnieć o jakichś kumpli :impreza:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY MAN UP! TEXT ME! W ZWIĄZKU Wychowała mnie matka MAM WŁASNY DOM DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA KOZIOROŻEC PIĘKNY UMYSŁ CZARNA OWCA THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Like a virgin
mów mi/kontakt
hunny bunny
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

Już widzę jak Gina umówiła się na wizytę do jakiejś fajnej babki i prawie uciekła z gabinetu jak zamiast babki zobaczyła faceta :sese:
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
Celia Cabral
a

Post

to kiedy przestaniesz być kłamczuchem? :meh:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
188

Post

Sawyer Hatherwood oryginalne czy nie, bądźmy najlepszymi kumplami w robocie i poza nią. No i proszę przedstawić mnie swojej kobiecie ^^

Gina Armstrong a chciałabyś to kiedyś rozegrać? :lol:

celia cabral kiedy zostanę ojcem twoich dzieci :hehe1:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA KOZIOROŻEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY JESTEM ZAWSZE NA CZAS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
Pochodzi z Hope Valley, chociaż kilka lat podczas studiów medycznych spędził w Miami. Do miasta wrócił dopiero rok temu, podejmując się pracy neurologa w szpitalu w CC i biorąc się w końcu za specjalizację z neurochirurgii. Aktualnie spotyka się z Lene, randkuje po kryjomu z Celią i remontuje pokój dla dziecka Libby.
33
183

Post

Lindsay Watmore dobrze, tylko której? :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY MAN UP! TEXT ME! W ZWIĄZKU Wychowała mnie matka MAM WŁASNY DOM DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA KOZIOROŻEC PIĘKNY UMYSŁ CZARNA OWCA THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Like a virgin
mów mi/kontakt
hunny bunny
Celia Cabral
a

Post

no weź, bo się zawstydzę :shy:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
188

Post

Sawyer Hatherwood a ile ich jest? :lol:

celia cabral właśnie na to liczę ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA KOZIOROŻEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY JESTEM ZAWSZE NA CZAS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

haha spoko :aww:
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
188

Post

Gina Armstrong ekstra, w takim razie niedługo pewnie odezwę się do ciebie w sprawie tej gry :hm:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA KOZIOROŻEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY JESTEM ZAWSZE NA CZAS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN
mów mi/kontakt
nah
a
Awatar użytkownika
Wraz z mężem uciekła z Los Angeles i powoli dochodzi do siebie po stracie dziecka.
31
171

Post

Witam, chyba się czasem dzielimy pacjentkami :pupcie: z tym, że od niedawna, więc w sumie... może dopiero poznają się lepiej?

Lindsay Watmore
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? PRZYJEZDNY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA Gotuję lepiej od Magdy Gessler Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
188

Post

Ursula Palmer czyli to pewnie do ciebie uciekają moje pacjentki, gdy zorientują się, że Lindsay to wcale nie imię kobiety. A skoro Ula jest tu od niedawna to jasne, jestem za tym, żeby dopiero lepiej się poznawali, choć pewnie już jest między nimi jakaś nić porozumienia i odrobina sympatii :hm:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start MAN UP! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM MEDYCYNA KOZIOROŻEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRACOWITY JESTEM ZAWSZE NA CZAS MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN
mów mi/kontakt
nah
ODPOWIEDZ