a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
180

Post

Obrazek
Nathaniel
Quincey
Do Hope przyjechał półtorej roku temu w towarzystwie Audrey, która uciekając od swojego ex z dzieckiem w brzuchu wróciła w rodzinne strony. Od samego początku oboje utrzymywali, że prawdziwym ojcem dziecka jest właśnie Nejt, co oczywiście nie jest prawdą, ale przecież nikt nie musiał o tym wiedzieć, prawda? Aktualnie mała Josie ma prawie roczek, mieszka z obojgiem rodziców - czyli właśnie z Nejtem i Audrey - a sam Quincey jest wpisany w akt urodzenia malutkiej jako jej biologiczny ojciec. Nikt nie zna prawdy, wszyscy mają ich za idealną parę, ale... tak naprawdę wcale nie są parą. Ba, nawet nigdy do niczego pomiędzy nimi nie doszło! Sypiają w jednym łóżku, mieszkają razem, wspólnie wychowują bąbelka, ale utknęli na stopie przyjacielskiej i nie potrafią - albo na razie jeszcze nie chcą - z niej wyjść. Nathaniel pracuje w przychodni jako lekarz rodzinny, pochodzi z Miami, a w Hope Valley mieszkają także jego siostry (Leah Warren jest na forum, młodszej jeszcze szukamy).
tego kocham, tego lubię, tego pocałuję
Leah WarrenOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
ciężko to jakoś sensownie nazwać
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
nie lubię cię, mój drogi
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK MAM CÓRKĘ MEDYCYNA FAN HORRORÓW ROMANTYK DIGITAL LOVE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Nathaniel Quincey pierwsza. Sadze ze odkąd pojawił się migli się widzieć bo często gęsto Maise chodzi do lekarza a to w coś wstąpiła a to jakies poparzenia medykami a to kogoś do niego odprowadziła. Na pewno się kojarzą
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
180

Post

Maise Harrington haha, dobrze, niech będzie i tak :D Zakładam więc, że rozpoznaje ją już nawet gdy stoi tyłem do niego albo profilem i zawsze najpierw słychać jego śmiech, zanim jakkolwiek się odezwie. Pewnie raczy ją też czasem jakimiś delikatnymi przytykami, że mogłaby bardziej i siebie i ludzi pilnować, ale ogólnie ją lubi i ma nadzieję, że ona nie odbierze jego żartów jakoś zbyt poważnie :P
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK MAM CÓRKĘ MEDYCYNA FAN HORRORÓW ROMANTYK DIGITAL LOVE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME
mów mi/kontakt
roy#4631
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Nathaniel Quincey na spokojnie. Nie z tych by brać coś na poważnie i w tym problem jest tez bo z życiem to ona ma pogmatwane ale prace kocha wiec na pewno nie będzie zła jak coś tam czasem powie do niej. <3
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
Harvey Sherwood
a

Post

Nathaniel Quincey, dobrze jest mieć znajomego lekarza, może nawet jak Nejt pojawił się w Hope to Sherwood postanowił, że będzie się u niego leczył w razie czego. Jest szefem ratowników wodnych, więc nie raz wydarzył mu się jakiś wypadek przy pracy. Ponadto jest on bezpłodny i gdy dowiedział się o tym to mógł Nejta podpytywać jako lekarza na ten temat.
Poza pracą mogą być dobrymi znajomymi, zwłaszcza że na pewno Harvey zazdrości mu po cichu tego, że ma Audrey i córkę. No ale razem mogą skoczyć na jakiegoś kieliszka czy coś w tym stylu. Sherwood mógł nawet polubić Josie! Bo on lubi dzieci, ale swoich nie może mieć. :candy:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
35
180

Post

Harvey Sherwood pisze:
22 maja 2020, 12:56
@Nathaniel Quincey, dobrze jest mieć znajomego lekarza, może nawet jak Nejt pojawił się w Hope to Sherwood postanowił, że będzie się u niego leczył w razie czego. Jest szefem ratowników wodnych, więc nie raz wydarzył mu się jakiś wypadek przy pracy. Ponadto jest on bezpłodny i gdy dowiedział się o tym to mógł Nejta podpytywać jako lekarza na ten temat.
Poza pracą mogą być dobrymi znajomymi, zwłaszcza że na pewno Harvey zazdrości mu po cichu tego, że ma Audrey i córkę. No ale razem mogą skoczyć na jakiegoś kieliszka czy coś w tym stylu. Sherwood mógł nawet polubić Josie! Bo on lubi dzieci, ale swoich nie może mieć. :candy:
No hej Harvey Sherwood ! Jak najbardziej, możemy zrobić tak, jak piszesz - Nate niby nie jest jakąś duszą towarzystwa, raczej spokojny z niego facet, ale ma sporo kumpli, dzięki którym kompletnie jeszcze nie zdziadział (co jest dużą zasługą Louis Berger , dzięki stary XD <3). Na kielicha mogą skoczyć, w razie co Nejt jest pod telefonem gdyby Harv potrzebował jakiejś interwencji lekarskiej, a poza tym drzwi jego domu dla Sherwooda zawsze otwarte :3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best TYP OSOBOWOŚCI: RZECZNIK MAM CÓRKĘ MEDYCYNA FAN HORRORÓW ROMANTYK DIGITAL LOVE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME
mów mi/kontakt
roy#4631
Harvey Sherwood
a

Post

Nathaniel Quincey to mamy ustalone <3
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ