a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
195

Post

Obrazek
Henry
Sherwood
Heniu to młodszy brat Harvey'a w teorii tym lepszym, ale w praktyce wyszło całkiem innego. Mogliście się trzymać za dzieciaka, poznać się w Miami, na odwyku czy podczas jego krótkich powrotów do Hope Valley! Po powrocie najczęściej wolny czas spędza na bieganiu, chodzeniu na siłkę czy czasem pójdzie z kimś wyskoczyć na ring. Fajny z niego facet, trochę z problemami, zagubiony, ale da się lubić. No i robi najlepsze driny! Jak już wpadniecie, a nie macie pomysłu to napiszcie chociaż w jaką stronę ma iść relacja :devil:
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV SINGIEL LUBIĘ ZIÓŁKO BYK
mów mi/kontakt
Heniu
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Henry Sherwood ja chyba z Twoim bratem ratuję ludzi. I Teojego brata uwielbiam wiec nie wiem jakie macie relacje, ale znają się z Maise czy nie?
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
195

Post

Maise Harrington Sprawa wygląda następująco - na czas studiów Heniu wyjechał do Miami, wpadał do rodzinnego miasta oczywiście, ale jego kontakt z bratem się zepsuł. Do teraz ze sobą nie rozmawiają, mają słaby kontakt więc nie odwiedza go w pracy by wyciągnąć na piwko. Są więc dwie opcje - Harvey mógł coś kiedyś napomknąć o młodszym bracie albo też przeciwnie, w ogóle o nim nie gadał. Wtedy możemy ich dopiero poznać albo też zdążyli gdzieś na siebie wpaść przez ten miesiąc jak Henry wrócił do miasta na stałe
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV SINGIEL LUBIĘ ZIÓŁKO BYK
mów mi/kontakt
Heniu
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Możemy zrobić combo i napisać w trójkę. Heniutek może coś broić na plaży Maise w obronie środowiska i dobra plażowiczów będzie chciała mu dać mandat reprymendę czy cokolwiek innego no i będzie tam jeszcze brat który albo się przyzna ze są rodzeństwem albo nie ale to już jego będzie trzeba zapytać
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
195

Post

Maise Harrington Pewnie, możemy zagadać do tego dziadygi i coś takiego wykombinować, a jak on nie będzie chciał to zagramy sami ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV SINGIEL LUBIĘ ZIÓŁKO BYK
mów mi/kontakt
Heniu
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Henry Sherwood to mamy ustalone. Potem się zapytamy <3
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
195

Post

BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV SINGIEL LUBIĘ ZIÓŁKO BYK
mów mi/kontakt
Heniu
a
Awatar użytkownika
Mam traumy z dzieciństwa, pije i próbuję zostać garderobianą w teatrze.
27
165

Post

Mickey jest stałą bywalczynią miejsc z alkoholem to się na pewno kojarzą! Jeszcze mam dodatkowo Pheobie Followill , ona jest co prawda od 8 miesięcy dopiero w mieście, ale też się mogli gdzieś spotkać.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Always you DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind SINGIEL ALKOHOLIK WIERZĘ W KOSMITÓW FURIAT WULGARNY O SERCU Z KAMIENIA PEWNY SIEBIE PRZESYPIAM ŻYCIE Mam czarny humor BEACH BITCH
mów mi/kontakt
pani c.
Ines Villeda
a

Post

Cześć, Henryczku, wbijam po te darmowe drinki. Okazjonalnie zapraszają mnie, żebym pomuzykowała sobie w barze, w którym pracujesz. Możemy też spalić blanta na krawężniku po twojej pracy, albo w trakcie, albo kiedy Ty zjawisz się u Jimmy'ego, gdzie stale grywam, bo czemu nie? ^^
Henry Sherwood
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
195

Post

Mickey Rosenthal Jak dają to biere! Zaczynając od Mickey, tutaj można pójść w coś luźnego. Heniu ją za każdym razem zagaduje jak siedzi przy barze, serwuje driny i tutaj może mieć go dosyć albo... Nawet lubi z nim rozmawiać :lol: Zdarza mu się gadać głupoty, co prawda, ale to chyba nic złego? Co do Pheobie Followill to tutaj chyba trochę takie dwa inne światy.. Przeciwieństwa się przyciągają? :lol: Czy tutaj może chcemy polecieć od zera i zobaczyć co nam z tego wyjdzie?

Ines Villeda Blancik? Jestem za ^^ Tylko bez alkoholu, więc on tutaj stawia drineczki, ale sam nie pije bo.. jest niepijący :lol: Pewnie nawet próbuje się głupio tłumaczyć przez Ines czemu tak, a nie inaczej. No i pewnie tam rzuca jakieś niewinne flirty ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV SINGIEL LUBIĘ ZIÓŁKO BYK
mów mi/kontakt
Heniu
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
163

Post

Jak robi dobre driny to na bank Lyanna jest jego stałą klientką :lol: A tak poza tym to myślę, że mogą się czasem spotykać podczas biegania, bo raz na ruski rok i Lya wyjdzie na jakąś przebieżkę ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL MEDYCYNA BYK
mów mi/kontakt
lia
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
32
195

Post

Lyanna Quincey Heniowi nie wychodzi ogarnianie swojego życia więc zamiast tego truje tyłek Ly by częściej z nim biegała czy nawet na siłkę wyskoczyła bo sport to zdrowie! I to pewnie tak przy okazji robienia drineczków
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV SINGIEL LUBIĘ ZIÓŁKO BYK
mów mi/kontakt
Heniu
ODPOWIEDZ