Awatar użytkownika
22 y/o
185 cm
hello, it's me
Everyone has a story. It might or might not be a love story. It could be a story of dreams, friendship, hope, survival, or even death. And every story is worth telling. But more than that, it’s worth living.

Post Noah Cooper »

Chce coś super *.* płace w miłości i postach

Stuart Hill
Obrazek
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! PODRÓŻNIK BUJAM SIĘ DO R&B Gram na fortepianie Don Juan Boje się zobowiązań Nigdy nie byłem/am w związku SING A SONG STEVIE WONDER Like a virgin

Awatar użytkownika
27 y/o
178 cm
hello, it's me
Wyznał Christianowi co czuje i mimo odrzucenia przez chirurga ma zamiar walczyć o to uczucie. Stara się na nowo poukładać swoje życie u boku męża mając nadzieję na lepsze jutro.

Post Stuart Hill »

Oho zapomniałam zaktualizować zdjęć w relkach :giggle:

Noah Cooper, nie wiem co Ci dać mój drogi, Noah jest trochę młody ale Stuart mógł go spotkać na jednej z imprez bo sam je uwielbia. Mogli nawet zagrać sobie w bilarda albo w rzutki i od słowa do słowa się kumplują. Hill potrzebuje jakiś znajomych bo jedynym jego przyjacielem jest Chris, który niedawno stał się jego mężem. :wstyd:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Kręcę bioderkami na kursie samby Wskakuję do basenu z kulkami Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Take a chance and roll the dice Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Everyone is singing All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie To the North Pole for Saint Nick Underneath the mistletoe All I want for Christmas is you Make my wish come true There is just one thing I need I don't want a lot for Christmas All my dreams are you temat miesiąca - październik BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? devine MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą 50 twarzy wizerunku PRZYJEZDNY mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham świąteczne składanki Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Rzucam się na głęboką wodę Nie obchodzę urodzin Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Płaczę tylko w samotności Pływam Czarną Perłą Głaszczę obce psy Mam swoje demony LGBT+ Boje się igieł mam lęk wysokości Mam ciężką nogę lubię upały MIĘSOŻERCA FAN HORRORÓW DAWCA ORGANÓW JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU MAM WŁASNY DOM MAM SYNA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Poślubiłem/am miłość swojego życia I LOVE YOU, BABY! IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME Z KOŚCI NA OŚCI TWÓJ NOWY DOM You Shouldn't Kiss Me Like This Like a virgin Big gesture