a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
187

Post

Obrazek
Wally
Davies
Jest stąd, chociaż wiele lat spędził w Miami, gdzie zaczął układać sobie życie. Na co dzień zajmuje się analizą giełdy. Jakiś czas temu zdradziła go narzeczona, co sprawiło, że wrócił do HV i obecnie pracuje zdalnie.
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
THE CHOSEN ONE WŁASNY BIZNES BARAN MIĘSOŻERCA
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
163

Post

Wally Davies No więc jestem! <3 Widzę, że Wally spędził sporo czasu w Miami, więc tam mogli się poznać :hm: Co prawda Lya od 6 lat mieszka w HV, ale wciąż jeździ do Miami do rodziców. Także tam ich znajomość mogła się rozwinąć, pewnie na stopie koleżeńskiej, skoro miał narzeczoną. No a potem spotkała go na ulicach Hope Valley, pewnie się zdziwiła, a jak się dowiedziała, że go narzeczona zdradziła (o ile jej powiedział) to mogła go wyciągnąć do jakiegoś baru i czasem tam do niego wpada, aby sprawdzić czy jeszcze żyje i nie przyrósł do łóżka/kanapy :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SINGIEL MEDYCYNA BYK
mów mi/kontakt
lia
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
187

Post

Oo, jestem jak najbardziej za! Sądzę, że jeśli znali się dostatecznie, to pewnie jej powiedział co i jak, zresztą, zapewne mogła z miejsca wyłapać, że coś jest nie tak i by już za bardzo nie ukrywał i nie wciskał jej kitu, że wcale nie, bo i po co. Także na pewno się dowiedziała i to całkiem miłe, że sprawdza czasem, czy żyje i jak, bo przyrośnięcie do łóżka zdecydowanie zaczęło mu jakiś czas temu grozić :eddie:

Lyanna Quincey
THE CHOSEN ONE WŁASNY BIZNES BARAN MIĘSOŻERCA
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ