a
Awatar użytkownika
Pogodna kelnerka z szerokim uśmiechem i wielkimi marzeniami. Ma rosyjskie korzenie, choć wychowała się w pobliskim Cape Coral. Po cichu wzdycha do Timura, ale o tym cśśś!
21
165

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
ballantines#8431
a
Awatar użytkownika
Trenował balet, a jest mistrzem w gimnastyce artystycznej. Urodzony w Mongolii, ale to mateczka Rosja go wychowała. Uciekając przed demonami przeszłości ukrywa się przed światem.
23
180

Post

Irisha Nikolaeva A Ciebie dziołcha nie lubię! Trzeba trzymać dłoń na pulsie! Jak skrzywdzisz mi brata to nawet mateczka Rosja cie nie uchroni! Skrycie będę shipował... ale tak oficjalnie to wiesz... XD
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
Kot
a
Awatar użytkownika
Pogodna kelnerka z szerokim uśmiechem i wielkimi marzeniami. Ma rosyjskie korzenie, choć wychowała się w pobliskim Cape Coral. Po cichu wzdycha do Timura, ale o tym cśśś!
21
165

Post

Erden Batkhuyag Oficjalnie bazyliszkowy wzrok? :devil: Ira postara się wkupić w łaski Erdena, żeby ją polubił. Aha, no i będzie zachwycona jego rosyjskim! :inlove:
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
ballantines#8431
a
Awatar użytkownika
Trenował balet, a jest mistrzem w gimnastyce artystycznej. Urodzony w Mongolii, ale to mateczka Rosja go wychowała. Uciekając przed demonami przeszłości ukrywa się przed światem.
23
180

Post

Irisha Nikolaeva Erden to wystraszone bardzo dziecko, ale z czasem polubią się na pewno! Pewnie zaraz po tym, jak załapie, że panna brata mu go nie zabierze i nie stanowi zagrożenia!
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
Kot
a
Awatar użytkownika
Pogodna kelnerka z szerokim uśmiechem i wielkimi marzeniami. Ma rosyjskie korzenie, choć wychowała się w pobliskim Cape Coral. Po cichu wzdycha do Timura, ale o tym cśśś!
21
165

Post

Erden Batkhuyag Nie wiem, czy lepiej, aby Irisha próbowała z nim nawiązać kontakt, gdy będzie okazja, czy żeby zostawiła go w spokoju? :hm: Nie będzie chciała go do siebie zrazić.
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum!
mów mi/kontakt
ballantines#8431
Zablokowany