a
Awatar użytkownika
Robi wszystkiego po trochu, tu przeprowadza eksperymenty, tu wykłada na uniwerku, a tu bada florę morską i trenuje, żeby zostać nurkiem szukającym ludzkich zwłok.
25
168

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
Prima Aprilis! Catlady - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Na fali - za udział w evencie Buduję zamek z piasku Wysłałem swoje życzenie do nieba NAUKA O SERCU Z KAMIENIA Mam ciężką nogę Piszę prace naukowe SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Z Londynu do Hope Valley przyjechała kilka lat temu. Zakochana w "Friends", fanka starej muzyki i skandynawskich kryminałów. Wielka miłośniczka psów. Uczy dzieci karate, czasami gra ze znajomymi w piłkę nożną. Studiuje medycynę i marzy o zostaniu pediatrą.
23
164

Post

Maeve Ellsworth z Legią mogą się znać ze względu na karate, skoro Maeve trenowała różne sztuki walki. Chciałabym jeszcze coś fajnego dla Sheldona, ale nie mam pomysłu </3
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Always you BOGATE CV PSIARZ Całe życie w jeansach Nałogowo oglądam Friends
mów mi/kontakt
Magda
a
Awatar użytkownika
Robi wszystkiego po trochu, tu przeprowadza eksperymenty, tu wykłada na uniwerku, a tu bada florę morską i trenuje, żeby zostać nurkiem szukającym ludzkich zwłok.
25
168

Post

Leia Jenkins pisze:
25 mar 2021, 16:49
@Maeve Ellsworth z Legią mogą się znać ze względu na karate, skoro Maeve trenowała różne sztuki walki. Chciałabym jeszcze coś fajnego dla Sheldona, ale nie mam pomysłu </3
uuu, wolisz celować w pozytyw, czy bardziej w poważną rywalizację w stylu Karate Kid? :lol: :lol:
A co do Sheldona, to w sumie tylko rok różnicy, też jest stąd :hm: na pewno mógł zrobić jej tatuaż :lol: Oglądałaś Gilmore Girls? :hm: :lol: Bo mogą być jak Rory i Lane :lol: :lol:
Prima Aprilis! Catlady - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Na fali - za udział w evencie Buduję zamek z piasku Wysłałem swoje życzenie do nieba NAUKA O SERCU Z KAMIENIA Mam ciężką nogę Piszę prace naukowe SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Z Londynu do Hope Valley przyjechała kilka lat temu. Zakochana w "Friends", fanka starej muzyki i skandynawskich kryminałów. Wielka miłośniczka psów. Uczy dzieci karate, czasami gra ze znajomymi w piłkę nożną. Studiuje medycynę i marzy o zostaniu pediatrą.
23
164

Post

Maeve Ellsworth z tego co zrozumiałam, to Maeve nie trenowała żadnej sztuki walki jakoś szczególnie długo, a Leia karate trenuje od ok 18 lat, więc rywalizacja raczej odpada. Bardziej to widzę tak, że Jenkins może ją namawiać do kontynuowania trenowania karate, mogła jej nawet zaproponować, że może jej coś tam pokazać, czegoś nauczyć.
Nie oglądałam, więc proszę o rozwinięcie pomysłu ^^ ale tatuaż mógł jej jak najbardziej zrobić
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Always you BOGATE CV PSIARZ Całe życie w jeansach Nałogowo oglądam Friends
mów mi/kontakt
Magda
Zablokowany