a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
a
Awatar użytkownika
Tresuje krokodyle, od lat usiłuje przekonać wszystkich że to bardzo poważny zawód a w międzyczasie próbuje doprowadzić rodzinny biznes do ruiny.
29
170

Post

Lee Callaghan no hej, siostra :uszanowanko:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA ryzykant Pływam Chodzę w glanach Ups, wrong date!
mów mi/kontakt
Brysia
a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

Flavia Callaghan pisze:
15 lut 2021, 22:45
@Lee Callaghan no hej, siostra :uszanowanko:
No cześć smarkulo!
Pewnie uważam, że ogień masz nie tylko na głowie, co? I pewnie jesteś bardziej zaradna od starszej siostry, co? Mimo to, staram się o Ciebie troszczyć i pilnować, abyś w razie czego mogła na mnie liczyć.
I odbieram Cię z imprez :alko:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

jak lubisz grać na nerwach to podrzucam Olive na coś :lol: :lol:

Lee Callaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

Olive Sheridan pisze:
16 lut 2021, 19:36
jak lubisz grać na nerwach to podrzucam Olive na coś :lol: :lol:

@Lee Callaghan
Po pierwsze: jesteś prześliczna i urzekła mnie Twoja karta :inlove:
Myślę, że Lee będzie żywiła do Liv raczej siostrzane uczucia. Nie mam pojęcia jak się poznały - może jej zmarła przyjaciółka miała psa, który był dokarmiany wszelkiej maści wypiekami Sheridan?
Na przykład Totoro, którego razem z Bentley'em dostała Lila i teraz, jak nie żyje, to wrócił on do Lee. I może podtrzymują tradycję dokarmiania psiego potwora? :wstyd:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
178

Post

Dz.. dzz..wieczór dobry.
Obrazek
MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
leniwcu
a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

Stanley Hauptmann pisze:
17 lut 2021, 00:19
Dz.. dzz..wieczór dobry.
Obrazek
Obrazek
My to się na fabule widzimy.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
34
178

Post

Lee Callaghan pisze:
17 lut 2021, 00:21
Stanley Hauptmann pisze:
17 lut 2021, 00:19
Dz.. dzz..wieczór dobry.
Obrazek
Obrazek
My to się na fabule widzimy.
Obrazek
MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
leniwcu
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Wiem, że obiecałam, że tu zawitam.... :wstyd: I jestem!

Pomyślałam, że może dziewczyny się przyjaźnią? :hm: między nimi jest mała różnica wieku. Daj znać co myślisz.

Mam też jeszcze dwie inne kobitki Kayla McCarthy i Dalila Warren-Reevis i jeśli byś coś z nimi chciała, to śmiało zapraszam :love:

Lee Callaghan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

Hailee Burkhart pisze:
20 lut 2021, 23:43
Wiem, że obiecałam, że tu zawitam.... :wstyd: I jestem!

Pomyślałam, że może dziewczyny się przyjaźnią? :hm: między nimi jest mała różnica wieku. Daj znać co myślisz.

Mam też jeszcze dwie inne kobitki @Kayla McCarthy i @Dalila Warren-Reevis i jeśli byś coś z nimi chciała, to śmiało zapraszam :love:

@Lee Callaghan
Przede wszystkim, to bardzo Ci dziękuję, że o mnie pamiętałaś! *.*
Podoba mi się Twoja KP pisania w formie dziennika! I podoba mi się to, że Hay wydaje się byc taka delikatna i niewinna!
Czy ona lubi filharmonie? Może znać też Lee z ulicznych występów, bo czasem ma takie zachowanie, że bierze swoje skrzypce i gra na ulicy różnego rodzaju melodie :hopsa:
I jasne, że bym chciała, ale nie mam pojęcia co! </3
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
a
Awatar użytkownika
Jest w 6 miesiącu ciąży. Już wie, że urodzi chłopca, ale jeszcze nie wybrała imienia. Rozwiodła się z przyjacielem, z którym wzięła pijacki ślub w Vegas. Życie jej się sypie i naprawdę próbuje się pozbierać po dość ciężkim rozstaniu...
29
164

Post

Lee Callaghan pisze:
21 lut 2021, 00:36
Przede wszystkim, to bardzo Ci dziękuję, że o mnie pamiętałaś! *.*
Podoba mi się Twoja KP pisania w formie dziennika! I podoba mi się to, że Hay wydaje się byc taka delikatna i niewinna!
Czy ona lubi filharmonie? Może znać też Lee z ulicznych występów, bo czasem ma takie zachowanie, że bierze swoje skrzypce i gra na ulicy różnego rodzaju melodie :hopsa:
I jasne, że bym chciała, ale nie mam pojęcia co! </3
I taka właśnie jest. Trafiłaś idealnie *.* I dziękuję za piękne słowa :aww: <3
Pewnie wie, gdzie jest, ale rzadko tam bywa, ale może właśnie zna ją z jej występów z centrum miasta? Może kiedyś nagrała jej występ, wrzuciła do sieci i może potem postanowiła wpaść do filharmonii i tak zaczęła się ich znajomość?

Dalila, jest w mieście od niedawna i pracuje w księgarni, więc mogą znać się z widzenia.

Kayla, to właścicielka małej kwiaciarni i mieszka w Hope całe życie. Może znają się ze szkoły? Pomyślałam nawet, że mogły się nie lubić, bo obie polubiły tego samego faceta itd. ?

Lee Callaghan
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Grace & Landon TOP OF THE TOP - numer 5 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! Say 'Yes!' to the dress - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy I just want you for my own Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I won't ask for much this Christmas I won't make a list and send it All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Hope Valley ma głos! Fingers like snakes and spiders in my hair Aren't you scared? Life's no fun without a good scare Now or never Like an angel 2021 LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER I love my children For all mankind Novel TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer ZARĘCZONY/A Prowadzę pamiętnik Nie lubię spać samemu Boję się dużych psów Nałogowo oglądam Friends Wstaje z kurami Poproszę gofra, raz! Często się rumienię Chodzę w bluzach mojego chłopaka Kupuje bieliznę w Victoria's Secret Stawiam na naturalny wygląd Używam kosmetyków #crueltyfree Praktykuję jogę URODZONY WIOSNĄ JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NIEWINIĄTKO FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO R&B BYK MEDYCYNA DAWCA KRWI JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU Śpię w kusej bieliźnie BABY BOOM! I LOVE YOU, BABY! I DO DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Wpadka CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE SMERF PRACUŚ GROUP CHAT toss a coin to your witcher Like a virgin Ups, wrong date! Shame, shame, shame!
mów mi/kontakt
Werson
a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

Hailee Burkhart pisze:
21 lut 2021, 00:51
Lee Callaghan pisze:
21 lut 2021, 00:36
Przede wszystkim, to bardzo Ci dziękuję, że o mnie pamiętałaś! *.*
Podoba mi się Twoja KP pisania w formie dziennika! I podoba mi się to, że Hay wydaje się byc taka delikatna i niewinna!
Czy ona lubi filharmonie? Może znać też Lee z ulicznych występów, bo czasem ma takie zachowanie, że bierze swoje skrzypce i gra na ulicy różnego rodzaju melodie :hopsa:
I jasne, że bym chciała, ale nie mam pojęcia co! </3
I taka właśnie jest. Trafiłaś idealnie *.* I dziękuję za piękne słowa :aww: <3
Pewnie wie, gdzie jest, ale rzadko tam bywa, ale może właśnie zna ją z jej występów z centrum miasta? Może kiedyś nagrała jej występ, wrzuciła do sieci i może potem postanowiła wpaść do filharmonii i tak zaczęła się ich znajomość?

Dalila, jest w mieście od niedawna i pracuje w księgarni, więc mogą znać się z widzenia.

Kayla, to właścicielka małej kwiaciarni i mieszka w Hope całe życie. Może znają się ze szkoły? Pomyślałam nawet, że mogły się nie lubić, bo obie polubiły tego samego faceta itd. ?

@Lee Callaghan
Z Hay jak najbardziej się na to piszę! Na pewno ma bilety od Lee zapewniane hurtowo! <3
Co do Dali, to właściwie super się składa - Callaghan czyta wręcz nałogowo! Pewnie prosi ją i truje jej pupala, aby pomagała jej wybrać kolejne książki!

I z Kay też brzmi to fajnie! Może rzeczywiście podobał im się Timmy z równoległej klasy? Albo Lee tak bardzo się wszydziło i Kayla jej pomogła?
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
Zablokowany