a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
36
167

Post

Obrazek
Jane
Adler
Jane urodziła się w Hope Valley i mieszkała przy Midtown Avenue aż do studiów, a później wyjechała do Stanford i w tamtych okolicach wybrała program stażu. Przed rezydenturą wróciła na chwilę do Hope Valley, by usłyszeć od rodziców, że odchodzą od siebie do kochanków. Nie chcąc znów przeprowadzać się na drugi koniec Stanów, rezydenturę odbyła w szpitalu w Atlancie. To właśnie tam, gdy miała trzydzieści lat otrzymała możliwość wyjazdu do Szwajcarii, gdzie uczyła się od najlepszych kardiochirurgów na świecie. Do rodzinnej miejscowości wróciła rok temu, gdy zachorowała jej matka i rozpoczęła pracę w Cape Coral Hospital.

Na pierwszy rzut oka to całkiem z niej nieprzyjemny typ, ale zyskuje przy bliższym poznaniu. Wygląda na zimną, duszącą w sobie wszelkie emocje - czy to te złe, czy dobre. Ambitna, aż nadto; dąży po trupach do celu. Mistrzyni sarkazmu, znająca swoją wartość i swoich dłoni, którymi działa cuda na ludzkich sercach. Przez znajomych, żartobliwe nazywana drugą Cristiną, z popularnego serialu o lekarzach. Obecnie w życiu Jane nastał wyjątkowo trudny czas - u jej matki, rok temu, stwierdzono Alzheimera, a trzy miesiące temu, brat bliźniak Jane, uległ wypadkowi i od tamtej pory pozostaje w śpiączce.
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV MEDYCYNA SKORPION PIĘKNY UMYSŁ
mów mi/kontakt
lisek
a
Awatar użytkownika
Pogubiłam się w życiu i szukam dobrego rozwiązania, które prawdopodobnie nie istnieje.
29
165

Post

Skoro żeśmy miejscowe, to wbijam tutaj na miliard procent, bo jednak tubylcy muszą się znać! To nic różnica wieku, na pewno kojarzmy się z ulic Hope Valley, może Miriam chciała usilnie swatać swojego starszego brata z Jane, bo przecież ładna była, ale nie przewidziała tego, że może nie być nie do końca w jej typie charakteru. Może Adler w niezbyt przystępny i miły sposób próbowała spławić takiego małego gówniaka jak Diaz?
Co do relacji teraźniejszej - tutaj możemy się zastanowić nad czymś skomplikowanym, nie do końca pozytywnym, ale też nie do końca negatywnym. Miriam jest dość bezpośrednia, czasami mówi, co jej ślina na język przyniesie, ale stanowczo zawsze ma dobre zamiary. To, że nie wychodzi i bywa źle zrozumiana, to już osobna kwestia, tak może być u nas. :alko:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 9 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Smerf Zgrywus 2020 Troublemaker 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE SCENARZYSTA NA DOROBKU Adam i Ewa TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP TEXT ME! Bestseller Novel For all mankind BOGATE CV I love my children WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY Sej łaaat? ALKOHOLIK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH TUBYLEC CZARNA OWCA Pijam gorącą czekolade Marzyciel Jestem numerologiczną siódemką Ususzę nawet kaktusa Jedzonko? Tylko kwaśne! Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Gram na nerwach PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK SEKSOHOLIK wieczny Piotruś Pan TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI DRAMA QUEEN IMPREZOWICZ MAM PTASZKA KOZIOROŻEC PRACA W TEATRZE PRACA W PRZEMYŚLE FILMOWYM ARTYSTA ZNAM 2 JĘZYKI JESTEM ZAKOCHANY/A W ZWIĄZKU Kocham jajecznicę A TY CAŁUJ MNIE! I LOVE YOU, BABY! #CZYSTEHOPEVALLEY DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SORRY Kajdany miłości PUCZJO HENZAP INDI ER BEACH BITCH no shame! toss a coin to your witcher My bu-zzy best friend Up! Stara przyjaźń nie rdzewieje TWÓJ NOWY DOM LIST W BUTELCE BABY BOOM! THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME MASTER ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN NOTHING LASTS FOREVER I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR HE WAS FIRST! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka FRIENDZONE SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kaczka Dziwaczka#9552
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Wpadam tutaj nie tylko po to, aby przełamać stereotyp, że z młodszą postacią starsza kompletnie nie może się dogadać (wyłącznie wyobraźnia nas ogranicza), ale także żeby zrobić użytek obopólny na zasadzie występującego w przyrodzie mutualizmu...

Wbrew pozorom, Logan prywatnie wcale nie zachowuje się jak dwudziestoczterolatka, którą przedstawia na scenie stand-upowej. To zdecydowana dziewczyna z wielkim marzeniem o zawodowstwie bokserskim, do którego dąży za wszelką cenę, choć według prognoz profesjonalistów — starość nie radość, przekroczyła wiek, kiedy mogłaby starać się o karierę sportowca. Sęk w tym, że ta "motywacja" sprawia, iż Warren jedynie mocniej i bardziej próbuje przełamać narzucone przez innych granice. W związku z tym podbite oko, rozcięta warga czy wybity bark to coś z czym musi się liczyć częściej niż przeciętny członek klubu pięściarskiego — doliczając do tego podziemny Fight Club za Hope Valley, mamy mieszankę wybuchową oraz zapotrzebowanie na lekarza, który od czasu do czasu, gdy akurat za bardzo Logan przesadzi, zajmie się nią pod kątem "wypiszę ci leki przeciwbólowe, ale to ostatni raz", może czasem zszyje łuk brwiowy; od szycia mięśnia poprzecznie prążkowanego serca w klatce piersiowej do skóry wyżej nie jest aż tak daleka droga, a szwy kardiochirurgów są zdecydowanie bardziej precyzyjne z racji wrażliwego narządu + Jane ma złote rączki.

Co Logan mogłaby zaoferować wzamian? Nie tak dawno ja, jako ja, przeczytałam artykuł o komikach, którzy są zatrudniani do pomocy osobom starszym z postępującą demencją i chorobą Alzheimera — ta specyficzna forma występów aktywuje nie tylko ośrodki w mózgu odpowiedzialne za dobrą zabawę, ale także za korrelację oraz przetwarzanie połączonych faktów, jak wstęp do żartu na początku występu i jego rozwiązanie gdzieś w połowie programu, co by "siadł". Obie są z Hope Valley, na pewno Adler słyszała o Warrenach prędzej czy później — a już na pewno widziała cyklicznie pojawiające się plakaty reklamujące występy Logan, jeżeli akurat pani doktor miała czas wolny od obowiązków i ochotę wyjść do miasta. Dlaczego nie uderzyć w tym kierunku? Pomoc za pomoc, może okazjonalne rozmowy od serca — z klauzulą poufności oraz zaznaczeniem, że nic, co między nimi padnie, nie pojawi się w następnym programie Logan.

Jane Adler
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
36
167

Post

Miriam Díaz - Jane nie jest najprzyjemniejszym typem, właściwie ciężko złapać z nią dobry kontakt, bo większość osób rezygnuje, gdy tylko ją poznaje. Raczej nie pozwoliłaby sobie na to, żeby jakiś dzieciak szlajał się za nią i nie dawał za wygraną, dlatego Miriam mogła zapamiętać Jane jako tą z niewyparzonym językiem, która w pewnym momencie zaczęła przejawiać jakieś agresywne zachowania, by młodsza dziewczyna dała jej spokój. Na próby swatania jej z bratem Díaz też mogła nie pałać zadowoleniem, przez co kontakt między tymi dwoma mógł być naprawdę słaby. Prawdę mówiąc nie wiem jak mogłoby wyglądać to teraz - może Jane nadal, widząc Miriam przewraca oczami, bo przypominają jej się czasy, gdy ta była irytującym bachorem? Nie widzę jednak jakiś większych możliwości na spotkania między tymi dwoma paniami, ale nie szłabym tu w jakąś negatywną relację. ;)

Logan Warren - jak już wspominałam w wiadomości prywatnej, Twój pomysł podoba mi się na tyle, że podpisuję się pod nim obiema nogami i rękami, a Ciebie od razu porywam do rozgrywki. Jane, choć zimny i nieprzyjemny z niej typ, może na Logan spoglądać łaskawszym okiem, gdy ta przyjeżdża do ich domu i spędza czas z chorą Dorothy Adler, u której Alzheimer z miesiąca na miesiąc coraz bardziej postępuje. Wielu zwykło mówić na Jane maszyna lub szeptać jej, niby żartobliwie, że jest bez uczuć, ale właśnie w takich momentach Warren może dostrzegać, że pani doktor nie radzi sobie z widokiem schorowanej matki i że bardzo w nią to godzi. Do tego obopólna pomoc - niekoniecznie przyjemne komentarze Jane i warknięcia, że zszywa ranę ostatni raz, pasują do niej jak ulał, ale to tylko puste słowa. Bo wystarczy sms, a Adler pakuje szpitalny zestaw do szycia i przyjeżdża na miejsce, by zadbać o Logan. No i te rozmowy... Jane nie otwiera się aż nadto, ale choroba matki i śpiączka brata bliźniaka dają jej w kość. Zawód jej również nie należy do najłatwiejszych, a to wszystko składa się na to, że przy butelce zimnego piwa, blondynka może zdjąć stopę z hamulca i, czasem - bo nie za często - wygadać się.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV MEDYCYNA SKORPION PIĘKNY UMYSŁ
mów mi/kontakt
lisek
a
Awatar użytkownika
Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości.
24
173

Post

Jane Adler, wołaj, gdy tylko będzie trzeba! Rozgrywki okraszone czarnym humorem przy dramatach w niby niekoniecznie opiekuńczych klimatach brzmią jak solidna podstawa do przynajmniej prób zarysowania zimnych fasad wiecznie zapracowanej pani doktor. Poza tym, to taki świetny kontrast osobowościowy na pierwszy rzut oka - maszyna bez uczuć i emocjonalny chomik-komik. Wierzę, że jeszcze nie są na etapie na "ty" - a przynajmniej Warren ma na tyle spore pokłady szacunku wobec niej, że nagminnie stosuje "doktor Adler", kiedy akurat nie są przy Dorothy - wtedy zasady ulegają drobnej zmianie, aby przypadkiem matuleńka nie dostała bardziej sprzecznych informacji i nie zaadoptowała zwyczaju mówienia do córki "pani obca".
Oj, rollercoaster szykuje nam się na horyzoncie - I like it!
Happiness can be found even in the darkest of times You can't see me, but I'm there - odznaka dla gracza, który okazał się nieocenioną pomocą! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ URODZONY WIOSNĄ LUBIĘ ZIÓŁKO JESTEM ŚLIZGONEM WRAŻLIWIEC PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN ANIME FAN HORRORÓW KOMEDIANT #TEAM_MARVEL Gram na perkusji NOTHING LASTS FOREVER FIGHT CLUB NOC W WIĘZIENIU HE WAS FIRST! GAME OVER BAD HAIR DAY DANSE MACABRE PRIDE MONTH 2020 PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT GOOGLE ME GHOST MOVIE DIGITAL LOVE OH NO, PERIOD DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY The Second Best I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I NEED A DOCTOR IT WAS AN ACCIDENT! FRIENDZONE shit, where am I?
mów mi/kontakt
Hashirama
ODPOWIEDZ