a
Awatar użytkownika
Jasper z zawodu jest kucharzem i artystą. Jeśli chodzi o to pierwsze to ta praca jest dla niego wymarzoną w restauracji i tam jest szefem kuchni. Druga rzecz to wolny zawód czyli jest malarzem i rysownikiem. Gdy już wszystko zaczęło mu się układać z Aurelią to w poniedziałek po udanym weekendzie we dwójkę stała się tragedią, która przewróciła świat Jazz'a do góry nogami. Mianowicie jego żona miała wypadek samochodowy. Kobieta nie miała szczęścia i zmarła. Od tego czasu Jasper jest wdowcem oraz został okrzyknięty przez swoich teściów mordercą oraz złodziejem... Przez to Stackhouse zaczął powoli się staczać. Czy znajdzie się ktoś kto pokaże mu, że świat nie kończy się na jednej śmierci?
30
170

Post

relacjepozytywne
Gayleene Patterson
najlepsza przyjaciółka zmarłej żony Jaspera, Aurelii.
Aurelia Stackhouse
świeżo upieczona pani Stackhouse. Gdy małżonkowie już weszli na bardziej przyjacielski etap k wszystko prowadziło do tego, że jest dla nich szansa i mogą zakochać się w sobie. Aurelia, któregoś pewnego dnia dowiedział się, że miała ona wypadek samochodowy. Do tej pory Jazz nie wie co się stało, no drugi kierowca leży w śpiączce. Czyżby Ruda chciała się od niego uwolnić wyjeżdżając? A to, że chciała się trochę zbliżyć do blondyna to była zwykła podpuha? Tego już się Jasper nie dowie. Poza tym gdy się wydzieli w poniedziałek Aurelia była pełna energii, trzeźwa, wypoczęta. Nic nie wskazywało, że tego dnia zdarzy się ten wypadek samochodowy co przewróci do góry nogami życie Jazz'a.
Carlos Villeda
najlepszy przyjaciel Jaspera oraz świadek na jego ślubie.
Nina Stackhouse
młodsza siostra Jaspera
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Blooming Day BOGATE CV WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ KOCIARZ WIELBICIEL KAWY Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
Rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Prawniczka, która wyjechała na studia do Seattle. Tam poznała ojca swojego pięcioletniego syna, który zginął podczas akcji. Postanowiła wrócić do swojego domy by spróbować czegoś nowego.
33
173

Post

Hej hej! Gay jest przyjaciółką twojej żony, pytanie czy chcesz mnie znać poznać czy w ogóle nic :lol: mogę też podrzucić moich chłopców Rydera Brantleya czy Rhysa do jakiś relek :D


Jasper Stackhouse
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Na fali - za udział w evencie Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer MAM SYNA URODZONY ZIMĄ PRAWO STRZELEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Czytam książki Dbam o zwierzaki w schronisku DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT Bad dog
mów mi/kontakt
Natalia
a
Awatar użytkownika
Jasper z zawodu jest kucharzem i artystą. Jeśli chodzi o to pierwsze to ta praca jest dla niego wymarzoną w restauracji i tam jest szefem kuchni. Druga rzecz to wolny zawód czyli jest malarzem i rysownikiem. Gdy już wszystko zaczęło mu się układać z Aurelią to w poniedziałek po udanym weekendzie we dwójkę stała się tragedią, która przewróciła świat Jazz'a do góry nogami. Mianowicie jego żona miała wypadek samochodowy. Kobieta nie miała szczęścia i zmarła. Od tego czasu Jasper jest wdowcem oraz został okrzyknięty przez swoich teściów mordercą oraz złodziejem... Przez to Stackhouse zaczął powoli się staczać. Czy znajdzie się ktoś kto pokaże mu, że świat nie kończy się na jednej śmierci?
30
170

Post

Uszanowano :3 Pewnie, że chce ją poznać. Może w jakiś sposób Gay pomoże Jasperowi by Aurelia bardziej na niego zwróciła uwagę. Co o tym myślisz? Pozytyw? A co do reszty to muszę zobaczyć kim są Twoi chłopcy i dopiero coś wspólnie dopasujemy i Ty też piknik w kp Jazz'a.

Gayleene Holloway
1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Blooming Day BOGATE CV WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ KOCIARZ WIELBICIEL KAWY Mam mocną głowę
mów mi/kontakt
Rogue#9469
a
Awatar użytkownika
Wyjechał z Hope Valley, ponieważ został do tego zmuszony. Ma córkę, która walczy o życie, a on nawet nie widział, że ma dziecko.
36
180

Post

Jasper Stackhouse pisze:
25 sty 2021, 21:45
Uszanowano :3 Pewnie, że chce ją poznać. Może w jakiś sposób Gay pomoże Jasperowi by Aurelia bardziej na niego zwróciła uwagę. Co o tym myślisz? Pozytyw? A co do reszty to muszę zobaczyć kim są Twoi chłopcy i dopiero coś wspólnie dopasujemy i Ty też piknik w kp Jazz'a.

@Gayleene Holloway
Jestem jak najbardziej za jeśli chodzi o relki z Gay. Jak zobaczyłam, że Jasperowi zależy na Aureli to pomoże :sese:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Hope Valley ma głos! Morning coffee tastes better with you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Maskotka 2021 Mistrz multikont 2021 Mistrz rozgrywek 2021 Przegryw roku 2021 BOGATE CV DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Wszystko pod kontrolą My best friends I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY HETERO JESTEM ZAKOCHANY/A WŁASNY BIZNES WIERZĘ W BOGA PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY BAJECZNIE BOGATY #teamPepsi Don Juan Kocham zwierzęta Mam swoje demony Lubię dawać prezenty DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT KRZYSZTOF KOLUMB SMERF PRACUŚ Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
natka#4170
Zablokowany